Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

piperov_pipi

Потребител
Re: Благотворителен Бенчрест турнир Тихия -Пазард

anibis написа:
piperov_pipi написа:
[i Пишете и мен.../i]
Дядо Данчо нали каза че се отказваш от въздушното оръжие? ;)
Ще участвам в мероприятието...с Дидо имаме стар спор, който трябва да решим на рубежа... :cheers:..
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re: Благотворителен Бенчрест турнир Тихия -Пазард

оги-пз написа:
DANNY написа:
По всяка вероятност може би и аз ще дойда въпреки, че този спорт ми е доста непонятен. Пробвал съм се само веднъж в него. :)
На миналото състезание дадох рейнджъра на един младеж , за пръв път стреля с него и за пръв път изобщо стреля бенч и стана 4-ти с 10 ноказателни. Така че нищо не се знае.
Оги,да не искаш да ни откажеш ;) Няма да стане :p
DANNY Според мен този вид стрелба е много по лесен от този който практикуваш. Стоиш си на стола ,пиеш си кафето(ако има)Злати пие друго ;) и се кефиш. :cheers: :eek:fftopic2:
 

DANNY

Редовен Потребител
Re: Благотворителен Бенчрест турнир Тихия -Пазард

njatanasow написа:
оги-пз написа:
DANNY написа:
По всяка вероятност може би и аз ще дойда въпреки, че този спорт ми е доста непонятен. Пробвал съм се само веднъж в него. :)
На миналото състезание дадох рейнджъра на един младеж , за пръв път стреля с него и за пръв път изобщо стреля бенч и стана 4-ти с 10 ноказателни. Така че нищо не се знае.
Оги,да не искаш да ни откажеш ;) Няма да стане :p
DANNY Според мен този вид стрелба е много по лесен от този който практикуваш. Стоиш си на стола ,пиеш си кафето(ако има)Злати пие друго ;) и се кефиш. :cheers: :eek:fftopic2:


Може да не разбирам от БР стрелба но едно знам със сигурност- кафето е противопоказно!
Ти искаш да започнат да ни треперят ръцете и тогава да стреляме с/у теб :D
 

Filins

Потребител
Re: Благотворителен Бенчрест турнир Тихия -Пазард

Макар, че скоро не съм се мяркал, ще направя всичко възможно да участвам. :)
 

amazonkata

Потребител
Браво момчета така ви искам :bravo:
Filins забравил съм ти физиономиата ! да се представиш първи ...да не ме е срам ;)
 

dberov

Редовен Потребител
Re: Благотворителен Бенчрест турнир Тихия -Пазард

dinkata написа:
Беров, ти видя ли кой е пуснал темата ми е интересно ? ;) :pardon: :cheers:

Да ти кажа честно едва сега видях :pardon:
Ами видя ми се казано не на място
олимипйския принцип важи !!!!!!!!!!
защото този турнир е хуманен и кой ще спечели не е толкова важно. Иска ми се и аз да дойда и ако ми дойдат малко сили и Миро ме вземе ще се дотътря че отдавна се каня да цъфна на някой турнир. :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Намерили сме и скараджия за състезанието. :cheers: :meat: :meat: :meat:
За всеки желаещ ще има кебапчета , кюфтета и бира :cheers:
:bgflag: :bgflag:

Моля желаещите да се включат да казват за по-лесни сметки по 2-кебапа 2-кюфтета и 1-пържола ще струват 7лв ,като горницата отива за Тихия.
За бирата още не знам цени и каква ще е бирата ще ги напиша когато съм готов.
Състезанието ще е цял ден , така че който няма да си носи ядене и не му се разправя да казва.
Няма да има повече порции от записаните ,да няма после хър мър :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Re: Благотворителен Бенчрест турнир Тихия -Пазард

dberov написа:
dinkata написа:
Беров, ти видя ли кой е пуснал темата ми е интересно ? ;) :pardon: :cheers:

Да ти кажа честно едва сега видях :pardon:
Ами видя ми се казано не на място
олимипйския принцип важи !!!!!!!!!!
защото този турнир е хуманен и кой ще спечели не е толкова важно. Иска ми се и аз да дойда и ако ми дойдат малко сили и Миро ме вземе ще се дотътря че отдавна се каня да цъфна на някой турнир. :cheers:

Беров, всъщност термина "олимпийски принцип" точно това означава, че Не е важно, кой ще победи! Важно е участието!
Друг е въпроса, че на олимпиадата има победители и победени.
За да мима интересен състезателен елемент това е неизбежно.
 

njatanasow

Редовен Потребител
.....Моля желаещите да се включат да казват за по-лесни сметки по 2-кебапа 2-кюфтета и 1-пържола ще струват 7лв ,като горницата отива за Тихия...
Оги ,искам (ако може без кИфтета, 4 кебапчета и пържола)и бира разбира се ;) :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Те това ще са медалите. :yahoo:
:cheers:
Гответе се за яко :rambo: :rambo:

Може вече който иска да се записва на лични ,за да мога пак да направя готов списък с участниците , казвайте и в кой от класовете ще участвате.Или дали ще участвате само на скарата :cheers:
 

Attachments

  • 2013-09-09-689.jpg
    2013-09-09-689.jpg
    229.5 KB · Прегледи: 29
  • 2013-09-09-690.jpg
    2013-09-09-690.jpg
    210 KB · Прегледи: 22

apapazov

Редовен Потребител
Искам да участвам в клас до 16 джаула ,но нямам нито двунога нито рест нито заешки уши итнт. Дали някой колега би ми услужил за да мога и аз да участвам. Ще ми е първо състезание , а и искам да се запозная и с колегите.
Разбира се ще участвам и в скарата.
 

anibis

Редовен Потребител
apapazov написа:
Искам да участвам в клас до 16 джаула ,но нямам нито двунога нито рест нито заешки уши итнт. Дали някой колега би ми услужил за да мога и аз да участвам. Ще ми е първо състезание , а и искам да се запозная и с колегите.
Разбира се ще участвам и в скарата.
Ако 16-ката не ми е готова за състезанието,ще ти услужа с моя рест и заешки уши. ;)
 
Нагоре