Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

anibis

Редовен Потребител
dberov написа:
Мирко, три пъти прегледах темата, аз ли не виждам с тия очила или не си писал в колко часа ще започне състезанието.

Извинен си!
Самото състезание смятам да е към 10:00ч да започне е-е-е ако закъснее някой ще го пуснем към 10:30ч
Но този час ми се вижда доста късно,ако искаме да правим по 3 мишени. А пък като гледам колко народ ще се изсипе по добре е да променя часа да почне 9:00ч или 9:30ч най късно. Защото някой хора ги чака път след това,то на нас ни е добре ама колегите ги чакат 400км. :confused:
 

stelibg

Потребител
Кое налага мероприятието да е в неделя, а не в събота?
Аз си го представям така:
- петък след работа - газ до Белослав,
- събота - стрелба
- неделя - газ до вкъщи
 

petkof

Редовен Потребител
Днес трябва да дам капаро.Ако решите да се смени датата е добре да го знам преди това. :)
 

anibis

Редовен Потребител
На мен ми е безразлично кога ще го направя това състезание,и дали ще е двудневно за да има по 3-мишени и десерти. ;) Пазарджикли ако дойдат по рано примерно както казва Стели,от петък да се тръгва за на сам но пък има и други колеги. Абе ще видим! ???
 

lynx

Редовен Потребител
Нищо не пречи, тези които са дошли по-рано на състезанието да започнат стрелбите предварително.
Така ще се спечели време, а тези които са дошли по-късно ще стрелят последни.
Но те губят възможноста за предварителни проверки на прострелката.
 

petkof

Редовен Потребител
Дадох капарото, с уговорка, ако някой реши да може да ползва стаи и в петък. :)
 

poacher

Потребител
Я изяснете последно кога ще бъде състезанието и кога и къде запоя, че да се знае.
Аз лично не мога да тръгна преди 14ч в събота.
Представям си го така:
-събота вечер на хижата купон
-неделя стрелба и после чао
Ако ще се мести за събота да знаем да не тръгваме (аз, Боби и Дидо).
Това е моето виждане по въпроса.
Съобразете се с мнозинството и заковете датата.
:cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
poacher написа:
Я изяснете последно кога ще бъде състезанието и кога и къде запоя, че да се знае.
Аз лично не мога да тръгна преди 14ч в събота.
Представям си го така:
-събота вечер на хижата купон
-неделя стрелба и после чао
Ако ще се мести за събота да знаем да не тръгваме.
Това е моето виждане по въпроса.
Съобразете се с мнозинството и заковете датата.
:cheers:

+1
 

оги-пз

Редовен Потребител
Не може в последния момент да се сменя дата има обявена дата от организаторите и това е. Който не може да дойде на пролет в пазарджик да заповяда :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Не може в последния момент да се сменя дата има обявена дата от организаторите и това е. Който не може да дойде на пролет в пазарджик да заповяда :cheers:
Състезанието ще се проведе на 1-ви неделя :cheers: както си е обявено! :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Раше,
А кой ли ще донесе огънче, че захладнява вече? ;) ;) ;)
 

Attachments

  • 1205461_original.jpg
    1205461_original.jpg
    62.2 KB · Прегледи: 55

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Дали вече някой от домакините да не се нагърби с предложение за дневен/вечерен/нощен ред. ??? Имам предвид събота, то май тя ще е по-привлекателна и интересна за "двоумящите се" все още. :exclaim:Аз поемам обещание да 'премирам' най-доброто мезе и най-добрата течност подходяща за преглъщането му. :exclaim:Да не се приема само като задължение на домакините!
Май рефренът "Ти нямаш сърцеее...." няма да звучи този път.
ПП. Предполагам, че хижата ще почнат да ни я затоплят ден-два предварително, та КОЛЕГИ да уважим труда на хижаря и желанието на домакините да ни осигурят приятно място за "хортуване" и "раздумка"! Места бол, закъснелите няма да се връщат!
 
Нагоре