Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

adro

Потребител
Рибари са ако лодката има разрешително за стопански риболов, марки на мрежата риболовен дневник. На 200 м мога да прочета номера на лодката и да проверя през телефона в сайта на ИАРА. И никой повтарям нико не е стрелял по рибари по време на БР състезанието, все пак сме разумни хора.
 

dberov

Редовен Потребител
Никой не е стрелял по рибари, ако е имало някой на другия бряг надупен в храстите ;) може да е пуснал сигнала а щом е имало сигнал защо не дойде полиция. Мене как ме зъннаха на 112 и веднага дойде кола от 1-во РПУ, един джип от горското и още един от РИОСВ, провериха ми документите, направиха снимки на оръжието, няма простреляни, няма дивеч в багажника значи няма нарушение и си заминаха.

п.п.
Ако имаше рибари и сме искали да ги уцелим мисля че нямаше да могат да подадат сигнала ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Набора го каза много точно:
"Мерете си ги на закрито в стрелбището. Ако си ги развявате навън, попадате под ударите на законаааа".
Дал за пишки или за пушки - важи еднакво.... :cheers:
ПП. Аз поне се чувствам гузен. От къде да знам, че като мерихме навън скоростта на 3-4 изстрела, съчмите не са цопали около рибарите???
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
peko написа:
От къде да знам, че като мерихме навън скоростта на 3-4 изстрела, съчмите не са цопали около рибарите???

Точно така стана. А не са дошли, защото познават и уважават собственика. Предупредили са го в приятелски разговор. Ама не бива до безкрай да дърпаме дявола за опашката. Като стане мнооооо студено - тогава пак. ;)
 
Нагоре