Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

anibis

Редовен Потребител
Ето ги и вече и медалите! :yahoo:

nfpp.jpg




wnqg.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Засега и "малка" Пловдивска група е навита с преспиване събота вечерта да се отчете !
"Някои" съименници са обещали дегустация на мезета и квот върви към тях(бело, цървено?) ;)
 

rashko

Редовен Потребител
Пишете,къде,кога и дали ;) мога и аз да дойда да ви помагам с мезетата ;) :cheers:
 

petkof

Редовен Потребител
Аз мислех да участвам, но май ще се заема с :meat: и :cheers: ! ;) ;) ;)
Адаша не дойде лятото за мидите, та сега съм му обещал други неща! Всички са добре дошли, а rashko е почетен гостенин! :cheers:
Според желанията мога да приготвя 4-5 вида от най-добрите си вина, със съотвените мезета, само един вид ракия, и шест вида руска водка! :pardon: Който пие бира, да си носи сам! ;) Живот и здраве, да се видим за Наздраве! :cheers: :cheers: :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
petkof написа:
Аз мислех да участвам, но май ще се заема с :meat: и :cheers: ! ;) ;) ;)
Адаша не дойде лятото за мидите, та сега съм му обещал други неща! Всички са добре дошли, а rashko е почетен гостенин! :cheers:
Според желанията мога да приготвя 4-5 вида от най-добрите си вина, със съотвените мезета, само един вид ракия, и шест вида руска водка! :pardon: Който пие бира, да си носи сам! ;) Живот и здраве, да се видим за Наздраве! :cheers: :cheers: :cheers:
Aaaaaa стига вече такива коментари че и на мен ми се иде, ама няма транспорт да го е...а :wall: :wall: :wall: Уж съм в централна България, а на никой пътя му не минава от тука :wall: ще доживея ли да има и Казанлъшка група някой ден :rolleyes:

ПП: Забравих..... пожелавам ви едно много приятно събиране със стрелби и поне да постнете някоя друга снимка да знаем какво не трябва да се пропуска за в бъдеще :cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Въй,въй,въй ще има разбивация ;) от мен сафрид маринован+чироз пък да видим ко ще стане..................... хахаахахах.

Десерта не ми се изясни,някой ще носи ли или пак на варненки ????
 

petkof

Редовен Потребител
За горната не знам, ама тая втората освен чироза и ракията може да ти привърши! ;) :lol: :D :crazy: :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Те на таз да не попаднеш накрая!
[url=http://www.youtube.com/watch?v=IiJfZMXKB00# tri godini i devet dana kat ne sam e...а
 

rashko

Редовен Потребител
Въй,въй кво пиете в туй Пловдивско ни сливи имате ни джанки ??? кво ??? хахах ;) ;)
 

оги-пз

Редовен Потребител
Абе може да ме оплюят и да се размрънкат някои хора , но да питам.На снимките се вижда ,че местото е малко ,а хора май ще се съберат доста , ако времето е гадно няма да има место за всичките да се съберем вътре зад масите.
Таааа питането е ако състезанието се бутне и в 2-класа за 25м на закрито ще има место да се набутаме всички вътре зад масите. :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Миро, промени регламента.
Фак-овете да пукат и те на 25 метра, но прави от ръка.
Никви маси, стендове и ментгемета ;)
И стрелба с вързана бутилка е разрешена, ако си държиш бутилката под мишницата ;)
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз пък не знам защо всички са с впечатление, че 16-ките са ощетени че да има такава разлика в разстоянието.
Ако влезем в един спор относно балистични коефициенти, скорости и др. подобни ще се окаже, че прецакани са ФАКа
 

lynx

Редовен Потребител
Павка, мен ако питаш, на закрито всички трябва да са под общ знаменател.
Като няма вятър, какви 16-ки и какви ФАК-ове?
Хубавите маломощни пушки не правят по-лоши групи от мощните на 50 метра.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Dominus написа:
Аз пък не знам защо всички са с впечатление, че 16-ките са ощетени че да има такава разлика в разстоянието.
Ако влезем в един спор относно балистични коефициенти, скорости и др. подобни ще се окаже, че прецакани са ФАКа
И защо са "прецакани" ФАКовете ?
 
Нагоре