Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

staif

Редовен Потребител
слик .полуслик.турист..? след април ще има зареждане в повечето онлайн магазини в страната..в гуглето ще откриеш доста такива...макар че с 4 г.по стар дот освен за туриста" ,не вярвам да намериш разлика в качеството ако са съхранявани на тъмно и както трябва,но и задължително цената им би трябвало да е с отстъпка..
 

boceto84

Потребител
Благодаря за бързата реакция. Цената тук е между 250-400лв/бр за полуслик
Fire Blade '97
 

staif

Редовен Потребител
вземай си втора употреба от "тренировачните" ,цената им е от 60 до 100 лв за бр. и пак ще те изкарат толкова(месец,два) при интензивно каране...
 

anibis

Редовен Потребител
[
Благодаря за бързата реакция. Цената тук е между 250-400лв/бр за полуслик
Fire Blade '97
Такива са цените при "ШОПА" Мотобум. Последно за гума 330лв платих за 1000-та.
919-та инжекция ли е,или е с механичните карбуратори?
 

anibis

Редовен Потребител
С механични карбуратори е и е 900.
Боце модела е 900 RR Fire Blade но точната кубатура ти е 919куб щом ти е 97г произведен.
Първата 9-ка 92-3г е 893куб но и той се води 900 RR както 929 и 954 всички са водят CBR 900RR Fire Blade
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=10&cad=rja&uact=8&ved=0CEoQFjAJ&url=http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CBR900RR&ei=wEwMVd6xH6j8ygOFooKQBQ&usg=AFQjCNGyJAEJhTLn-uqp5ifd2qQW3uji3A&bvm=bv.89060397,d.bGQ
И нещо само да допълня,аз съм имал първата 9-ка 893куб. 93г. модел,954,и 1000-та 2009г.От тия трите CBR-а най циркаджийския е 893куб/заради късата му рама/ след това идва 919-та с механичните карбуратори.Това са мотори които тръгват от ниските да вървят,а пък за кантари и циркаджийски номера нямат равни.:winner:
 
Последна промяна:

staif

Редовен Потребител
;):D "Най-обсъжданата тема на всички сбирки на рокери този сезон ще е :
- "За" или "против" кърменето по Мото-събори!"
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС

kodi

Потребител
Всички тези мизерии са ми се случвали, но за голфа в Кресненското дефиле само номера на боклука ни трябва...Имам роднини в този край на България, толкова малко им трябва за да създадат правосъдие една идея по -добро от конституционното.

Карах си мотора до Декември,и от Февруари пак съм на две колела, за нашия град и синята му зона това е най -доброто МПС =свобода в паркирането и бързина в предвижването.
Всеки ден е дар от бога в тая държава,май не само политиците са виновни?
 

staif

Редовен Потребител
братята дйстват бързо ;) ето : "" СА3384НА е номера на Голфа
ПАВЛИН ГЕОРГИЕВ ДЕСПОТОВ е комплексираното копеленце-убиец.
На 26 г. от Младост 4, бл.477""
но мисля че вече са взети мерки и теглилки

ето това е лайното:


https://www.facebook.com/pavlin.despotov?fref=ts&hc_location=ufi
 
Последна промяна:

staif

Редовен Потребител
Последна промяна:

dinkata

Редовен Потребител
Мен миналата година една глупачка ме събори с 20-на км/ч с мотора и знам какво е, а камо ли тоя идиот да беше бутнал това момче с такава скорост.
Дано го натрошат добре поне :)
 
Нагоре