Асеновградска група

dilom08

Редовен Потребител
селото се казва Долнослав. Wild CiTy се намира на 13 км. от Асеновград. Пропуснал си да споменеш страхотния язовир който е само на 1км по надоло. Казва се язовир сушица. Местото на истина е чудесно. И аз съм замислил нещо за там но за пролет, че сега времето почна да се разваля. Даже съм говорил с собствениците и очаквам в скоро време снимков материал и на хотелската част, която е суперлукс, а цени те са наистина атрактивни. Има и конна база за тези които могат за яздат и разни чудни места по-нагоре- като водопади и тн. На 800м по-нагоре от това място започва резервата. Вчера също бях там и мога да кажа, че есенната гледка на този балкан е нещо невероятно.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
dilom08 написа:
селото се казва Долнослав. Wild CiTy се намира на 13 км. от Асеновград. Пропуснал си да споменеш страхотния язовир който е само на 1км по надоло. Казва се язовир сушица. Местото на истина е чудесно. И аз съм замислил нещо за там но за пролет, че сега времето почна да се разваля. Даже съм говорил с собствениците и очаквам в скоро време снимков материал и на хотелската част, която е суперлукс, а цени те са наистина атрактивни. Има и конна база за тези които могат за яздат и разни чудни места по-нагоре- като водопади и тн. На 800м по-нагоре от това място започва резервата. Вчера също бях там и мога да кажа, че есенната гледка на този балкан е нещо невероятно.

Там наистина е страхотно.
 

belyatamax1

Потребител
Искам да благодаря на Калоян,че ми даде помпата си да я ползвам докато направи той неговта пушка.Те хубавите работи бавно стават ;) ;) ;) :cheers: :cheers: :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
belyatamax1-да си направиш пушката :eek:,или нещо не съм разбрал ???
Кво и има на тази хубава пушка.тя иска само :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:
И да ти е честита и с здраве да си е ползваш и много десятки,да те радва многооо :rambo:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
belyatamax1 написа:
Искам да благодаря на Калоян,че ми даде помпата си да я ползвам докато направи своята пушка.

Като ми взе направената.... ;) ;) ;) сега пак трябва да правя...

belyatamax1 написа:
Те хубавите работи бавно стават ;) ;) ;) :cheers: :cheers: :cheers:

Не вярвай много на тези приказки.... ;)
 

belyatamax1

Потребител
Граматична грешка.Ванката не ме е разбрал правилно.Тя МОЯТА :p пушка си е добре.Сега като си направи и Калоян неговата ще попуцаме заедно,само това време да се оправи малко.То времето си е наред за този сезон но за мерака...
;) ;) ;)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Този уикенд няма да е, че повечето чаркалъци са при стругаря и ще са готови в понеделник. :'(
Ама пушки има, ^-^ ^-^ ^-^ пак ще стрелям. Като изпразна по един резервоар на всяка :crazy: и ще си начеша крастата. :cheers: :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Днес правих пушката и над вечер отидох да е прострелям :rambo:.Оказасе,че с баракуди неиска да стреля добре и минах на жсб-та.
Вятъра ми играе еднакво на 40м с баракуда и жсб.Минавам на жсб хеви 1,17г.
 

Attachments

  • 2r2r.jpg
    2r2r.jpg
    283.3 KB · Прегледи: 115
  • 2r22.jpg
    2r22.jpg
    259.7 KB · Прегледи: 133
  • eet33.jpg
    eet33.jpg
    221.2 KB · Прегледи: 112
  • 2rrr.jpg
    2rrr.jpg
    153.8 KB · Прегледи: 104
  • rwr.jpg
    rwr.jpg
    323.1 KB · Прегледи: 114

belyatamax1

Потребител
вчера след като катографирахме звездите а Хатсана,разбирасе аз бях я смазал като за готвене ;) ;) ;),след като я рестартирах-почистих и забърсах.поставих мишената на 20м.Дупките са по две защото се целих по едната ;)


и си цели така скучно :cheers: :cheers: :cheers:
 

dilom08

Редовен Потребител
какъв е тоя мерак да мажете обилно с грес не ми е ясно. многото тлъстина се отразява зле на стрелбата :crazy:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
ivofox написа:
Днес правих пушката и над вечер отидох да е прострелям :rambo:.

И прави, прави и кажи какво прави ????

Дригия път да знаете, че мазнината за фритюрници е много финна... ;)
 

belyatamax1

Потребител
dilom08 написа:
какъв е тоя мерак да мажете обилно с грес не ми е ясно. многото тлъстина се отразява зле на стрелбата :crazy:
Да беше грес,-бива.Една смазка за вериги,бях я взел за колелото си.Като я пръснеш след секунда става като лепило,няма махане,а при по студено е като силикон.Но както и да е,след почистване се оправиха нещата,някакъв стар навик от пружинките"колкото повече-толкова повече" ;)
 

ivofox

Редовен Потребител
Моята скача като е мажа с грес и с лека силиконова смазка е намазах и пак леко скачаше скороста на парвите 30 истрела по добре е да не се маже май :eek:
 

ivofox

Редовен Потребител
Май е време групата да спира да твори и да се започват стрелбите :shootup: :pumping:
 
Нагоре