Асеновградска група

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Малко постреляхме днес със сина ми, ама много смотано време пак... :( :( :( :(
На 30 метра едвам се виждаше мишената...
И разбирасе стрелбата беше от закрито ;) ;) ;) ...
 

Attachments

  • 16102010(001).jpg
    16102010(001).jpg
    157 KB · Прегледи: 79
  • 16102010.jpg
    16102010.jpg
    147.9 KB · Прегледи: 92

dilom08

Редовен Потребител
вие сте се ръгнали баш в мъглата. :) и аз изпразних един резервоар на полето. мъгла нямаше, но кал имаше ;)
 

ivofox

Редовен Потребител
много лошо време,пък и аз сам болен тази седмица ще пропусна.Сега изучавам как вятъра влияе на чашката,но немога да намера литература в форума ,смятам да направа малко опити в ветровито време(сложна задача ми се види).ако някой има наблюдения да свирка. :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
ivofox написа:
много лошо време,пък и аз сам болен тази седмица ще пропусна.Сега изучавам как вятъра влияе на чашката,но немога да намера литература в форума ,смятам да направа малко опити в ветровито време(сложна задача ми се види).ако някой има наблюдения да свирка. :rambo:
Практика му е майката
:cheers:
 

belyatamax1

Потребител
Ванка,първо се научи да го измерваш км/ч или м/мин.После посока,а по-големи дистанции духа и на места.
Т.е. вятър в началото на изстрела ще отклони проектила мноооого повече, отколкото вятър близо до мишената :yes:
но опит му е цаката.Пък за "равни и други условия" си има Chair gun pro :goodbye:
 

ivofox

Редовен Потребител
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :rambo:
Браво много хубаво сте се събрали,и виждам много приятна изненада гости от пловдив :bravo:
Днес неможах да присаствам и аз за съжаление,още не съм се оправил :wall:
Поздравление на фотографа,който е направил страхотни снимки и се е сетил да снима :bravo:
 

ivofox

Редовен Потребител
А за пържолите и бирата има една поляна точно над това място на 100м. от там кадето сте били.Там е подходящо за пържоли и бира :akordeon: :akordeon: :piano: :violin: :meat:
Тази седмица и аз мисля да :gunner: :pumping: на оризаре.
 

Attachments

  • gfd.jpg
    gfd.jpg
    347.2 KB · Прегледи: 91

akiro

Потребител
Кат се замисля,май от хубавите хора дет се бяхме събрали се умилих,а не от мястото...Места много... хора малко.. :cheers: Ама ще направим една скара задължително..Даже знам кой ще пали скарата...че няколко пъти се събирахме,то не бяха уши,то не бяха разни мръвки...кулинарен развратник...Кръчмата му се казва при бай Нико. ;)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Момци как сте за :rambo: :rambo: събота и недяля??? Аз в събота до 14:00 съм зает, а в неделя съм фрее
 

dinkata

Редовен Потребител
kid написа:
Момци как сте за :rambo: :rambo: събота и недяля??? Аз в събота до 14:00 съм зает, а в неделя съм фрее

За събота си остава нали ? Щото може да подготвя нещо .... :meat: ако не стане нещо непредвидено....
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
За събота си остава нали ? Щото може да подготвя нещо .... :meat: ако не стане нещо непредвидено....

Нали се разбрахме... към 15:00 в Богданица. За :meat: - не се впрягай ;)
 

DANNY

Редовен Потребител
Здрасейте момци!
Лятото изкарах във вашия район.
Искам да ви покажа едни снимки на едно чудесно местенце близо до Асеновград.
Страхотно местенце на което може да се направи страОтно ФТ състезание.
Местото се нарича Wild City за жалост не си спомням до кое село точно се намира. Но мога да го разбера стига да ви заинтересува.

Самото място е доста голяма територия. Има си хотелска част която тепърва ще се разработва /в момента се строи. Има си малка и приятна кръчма. Има мини "Зоорарк" с няколко щтрауса и някой друг не толкова екзотичен добитак.

Терена /горичката/ под самото място е страхотно за ФТ. Рядка гора без храсти и с много място за лагеруване на палатки. За по-претенциозните в Хотелската част 1км по-нагоре /когато го завършат/.

Ето и няколко снимки от там



Гората под Wild City

IMG_1137.jpg


IMG_1131.jpg



входът към Wild City

IMG_1052.jpg



Зооградината

IMG_1049.jpg


IMG_1091.jpg


IMG_1085.jpg


IMG_1106.jpg



кръчмата във външната си част
IMG_1041.jpg




Дано да съм ви бил полезен.
Ако сте се заинтересували тук има още снимки:
http://s779.photobucket.com/albums/yy80 ... y/?start=0
 
Нагоре