Резултати от Търсенето

  1. barbaron

    Вицове и смешки

    За Великден ще ходите ли някъде? - Моя е резервирал нощувки в Париж... - Ние пък ще ходим във Велинград! Защо да бием толкова път за същите пари...?!
  2. barbaron

    Вицове и смешки

    Жена на доктор... - Докторе, много са ми малки гьрдите. Доктора я оглежда внимателно и казва: - Вземете едно руло тоалетна хартия и всеки ден по 30 минути на ден се тьркайте между гърдите. - Но това ще помогне ли, докторе? - Еми като гледам какъв задник сте отпрали, госпожо, би трябвало!
  3. barbaron

    Вицове и смешки

    Ако това се приеме като виц - ОК! Но, тoва с кокичетата не е точно така... Не е невъзможно и не бива да се правят анализи без да имаме познания в материята. Без да уточнявам защо и как - мед от кокичета е екзотика, но не е невъзможен. Кокичето по принцип е първото цвете от което пчелата взема...
  4. barbaron

    Вицове и смешки

    - Кой е най-престижният старчески дом? - Белия дом.
  5. barbaron

    Вицове и смешки

    Връзката с жена е като ПИН кода - сбъркаш три пъти и си блокиран!
  6. barbaron

    Вицове и смешки

    Питали радио Ереван: „Може ли да има гражданска война в България?”. То казало: "При тази селяния не е възможно”
  7. barbaron

    Вицове и смешки

    Легнали баба и дедо, ама дядото му се пАлУвало и решил да бръкне под комбинизона на бабата и да я фане за зърното... - ко прайш, ба Дядооо??? - нищооо - търся някоя станция по радиото... - е??? С тъз умрялата антена, какво радио търсиш???
  8. barbaron

    Вицове и смешки

    Срещнали се две планети и едната казала: - Налазиха ме човеци...??? - Не се притеснявай! С времето сами ще изчезнат!!!
  9. barbaron

    Вицове и смешки

    Докато ми кара стария нисан, на жената и викам, че е време да включим втора... После цял ден не ми говори...Добре, че не споменах пред лидъл, че си мисля за задна...
  10. barbaron

    Вицове и смешки

    Средна класа - когато банката ви отказва кредит, поради нисък доход, а държавата - помощи, заради висок доход.
  11. barbaron

    Вицове и смешки

    Смеех се на дебелите - надебелях... Смеех се на лудите - полудях... Сега се смея на богатите.....без ефект!
  12. barbaron

    Вицове и смешки

    Симптоми при влюбване - ускорен пулс, зачервяване, подкосяване на краката... Същите са и при ухапване от отровна змия.
  13. barbaron

    Вицове и смешки

    Война - това е когато правителството казва на хората, кой е враг. Революция - когато хората сами разберат, кой е враг.
  14. barbaron

    Вицове и смешки

    Вуте пръдва. Пена, леко възмутена го почва: - Защо само пърдиш като кон, бе? Па ти чул ли си мен някога да го правим, бе? Вуте си отпива от бирата и казва: - Да събереш налягане, требе първо си затвориш устата, мааа...
  15. barbaron

    Вицове и смешки

    Питат една столетница: -Ти какво ядеш, какво пиеш, че си все така свежа на тия години? - Ям каквото има, пийвам винце, а през вечер по малко ракийка... - А като си болна, какво ядеш, какво пиеш??? - Тогаз не ми се яде, ама пийвам само малко винце с черен пипер и греяна ракийка... - ...и...
  16. barbaron

    Вицове и смешки

    - Скъпа, помниш ли как една зима отидох на лов, изгубих се в гората и после нощувах в една хижа? - Не ми се слушат глупости, давай накратко! - Момченце... на три години...
  17. barbaron

    Вицове и смешки

    Това е ключова фраза, към която се придържаме винаги, когато правим нарушения, които не се "наказват". Западаме като общество и това е показателно във всички сфери на живота и битуването ни. Не изключвам себе си от това число, колкото и да се старая да се правя на праведен! Не знам до кога може...
  18. barbaron

    Моят автомобил.

    На ток приятелю! Нямаш друго по-добро решение. И ако може да е служебна към някоя транспортна фирма!
  19. barbaron

    Моят автомобил.

    Ники, за мен хибридния автомобил е като травестита - нито мъж - нито жена! Помисли добре в какви условия ще си търкаляш колата и си намисли нещо друго според мен. Тия новите всичките са пластмасови вътре и изглеждат като от джъмбо. Разходи се горе до русофилите и виж китайците какъв салон са...
  20. barbaron

    Вицове и смешки

    Основни медикаменти в българската народна медицина: Газ, мас, оцет, чесън, лук, вино, ракия, шкембе чорба, крем "Здраве" и бой!
Нагоре