Вицове и смешки

shaman

Редовен Потребител
Откровено... никак не е смешно.... Да-а-а, до там я докарахме. Само хората над 60 г. да са грамотни. Тъжно, но истина...
Мдаа.. Преди повече от 35 години в казармата един младеж беше написал, че има "средно образУвание" ;)
Още го помня това...
Сега във фейсбука има зверски бисери, които просто прочитам, продължавам напред и не ми правят впечатление... Просто свикнах с това :(
 

barbaron

Редовен Потребител
Просто свикнах с това :(
Това е ключова фраза, към която се придържаме винаги, когато правим нарушения, които не се "наказват". Западаме като общество и това е показателно във всички сфери на живота и битуването ни. Не изключвам себе си от това число, колкото и да се старая да се правя на праведен! Не знам до кога може това да продължава, но като цяло не се движим в правилна посока според моето усещане...
 

tvt1968

Редовен Потребител
Един мъж отишъл при лекаря в кабинет "уши, нос и гърло" , и поискал да закупи слухово апаратче за жена си, защото много се притеснявал за нея, тъй като тя прогресивно оглушавала. Докторът казал, "добре" , но преди това трябва да настроя апаратчето, и за целта трябва да провериш от какво разстояние не чува добре.
Прибира се човека в къщи, а жена му точно в този момент приготвяла вечеря на печката. Застанал в най-отдалечната част на стаята, и се провикнал:
- Жена, какво ще вечеряме? Никакъв отговор.
Отива в коридора:
- Скъпа, какво готвиш?
Застава на вратата на кухнята:
- Жена, какво ще ядем?
Отива до нея и почти изкрещява на ухото й:
- Жена, какво има за вечеря?
- Пиле, бе! Пет пъти ти казах вече.
 

shaman

Редовен Потребител
- Докторе, благодаря ви!
- А, "благодаря" е много, 50 лева стигат.
Стигат, ама друг път :(
Преди 2 дена на дъщерята правиха операция и 500лв. не стигнаха :(

Да не говоря, че се наложи да ходим да купуваме чаршафи, възглавници и одеала...
 

незнайко

Редовен Потребител
"Живеехме в къща с много саксии с цветя на двора. Преди едно рязко застудяване жената прибра много от тях вътре, за да ги запази. Оказало се, че един малък смок се бил сгушил в едно от цветята. Когато бил внесен вътре и се стоплил, се раздвижил и жената го видяла да пропълзява под дивана. И надала невероятен писък. Аз, който в това време си взимах душ, изтичах гол в коридора да видя какво става. Тя ми каза, че има змия под дивана. Коленичих гол на пода, за да проверя. В този момент явно дошло кучето и ми завря студения си нос отзад, както правят кучетата. Аз обаче реших че змията ме ухапала, изкрещях, подхлъзнах се и паднах на пода. Жената помисли че съм получил удар, извика бърза помощ, покри ме с покривка и ми каза да не мърдам. Докторите нахлуха, не обърнаха внимание на протестите ми и ме понесоха на носилката. Точно тогава смочето реши да се размърда под дивана, един от екипа го видя и изпусна своя край на носилката, което обяснява счупения ми крак. Жената повика на помощ съседа, който се въоръжи с навит вестник и започна да ръчка под дивана. След известно време явно реши, че всичко е наред и каза на жена ми, че змията я няма. Тя с облекчение се тръшна на дивана и смочето, явно покатерило се между възглавниците, се размърдало. Тя, явно го усетила, изкрещя и припадна. Съседа се втурна да ѝ прави изкуствено дишане и точно тогава жена му влезе и го видя с устни върху тези на жена ми. Развика се като Джеки Чан и му нанесе страшен удар с пазарската чанта, от което пък и той припадна. Сега вече и полицията вече беше дошла. Видяха двамата на пода и жената на съседа с окървавена чанта и рекоха да арестуват всички, но ние обяснихме защо е цялата патардия - заради едно смоче. Те не ни повярваха, но точно тогава смочето реши да докаже истината и изпълзя. Единият от полицаите се стресна, подскочи и се преобърна през прозореца върху кучето, което пък на свой ред се стресна и драсна към улицата, където някакъв явно се опита да го избегне и се натресе в полицейската кола, която взе че се запали. Викнаха и пожарната, която в бързането си отнесе два стълба и спря тока и телефоните на целия квартал. Но пък загасиха патрулката. След време ме изписаха от болницата, оправихме прозореца, кучето се върна, полицаите си взеха нова кола. Мина известно време, с жена ми гледахме телевизия и по новините казаха че се очаква рязко застудяване. Тя ме попита дали да не вземе да внесе саксиите вътре. И именно тогава, господин съдия, я застрелях..."
 

tvt1968

Редовен Потребител
Домашна прислужница иска повишение на заплатата. Съпругата не е съгласна и пита:
- Мария, защо искаш повишение?
- Госпожо, има три причини за това. Първата е, че гладя по-добре от вас.
- Кой ти каза!?
- Вашият съпруг, госпожо.
- Ха, така ли!!
- Втората причина е че готвя по-добре от вас.
- Глупости, кой ти го каза?
- Съпругът ви.
- О-о-о, така ли каза - заявила съпругата ядосана.
- А третата причина е, че съм по-добра в леглото от вас.
Съпругата много ядосана през зъби казала:
- И това ли ти го каза съпругът ми?
- Не, госпожо, градинарят ми го каза.
- Колко точно искаш да е увеличението?
 

tvt1968

Редовен Потребител
Жена отива на преглед при гинеколог. Той ляга на пода и казва:
- Съблечете се и с широко отворени крака минете над мен.
Пациентката ошашавена...
Сестрата:
- Не се притеснявайте, доктора е много добър, само че докато завърши е работил като автомонтьор.
 

незнайко

Редовен Потребител
Няколко дни подред, кокошките на бай Ставри не снасяли. Ядосал се човекът една сутрин и се заканил, че ако и утре няма яйца ще ги изколи. Отива на другата сутрин, под всички кокошки по три четири яйца, само една с едничко.
- Що така? - попитал човека.
- Аз съм петела бе бате, толкоз можах...
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
На един птицевъд кокошките спели да ядат. Сменил храната, но не, не ядат. Викнал ветеринар, но и лекара не помогнал.
Човека се притеснил, биолози всякакви, експериментални храни и какво ли още не. Кокошките не ядат и това си е. Накрая се сетил, че има приятел физик. Отишъл при него и му казал:
- Вие физиците се занимавате с тайните на вселената и напредвате по въпроса, та моя проблем ще ти е лесен. Моля те, помогни!
- Няма проблеми. Утре имаш решението.
На другият ден се срещнали пак.
- Намери ли решение на моя проблем?
- Разбира се - рекъл физика. - Обаче важи само за цилиндрични кокошки във вакуум!

Вица е от сериала "Теория на големия взрив"
 

tvt1968

Редовен Потребител
Женен мъж се оплаква на приятеля си:
-Пуснах пералнята, прострях, изгладих, сготвих, избърсах мебелите, измих терасите...Сега съм скапан.
-А утре ще отидем ли да постреляме или си неразположен?
 

Sen

Редовен Потребител
Откровено... никак не е смешно.... Да-а-а, до там я докарахме. Само хората над 60 г. да са грамотни. Тъжно, но истина...
Е, хайде сега! :D Някои и по-млади успяваме. Или по-малко стари да го кажем ;)
 

barbaron

Редовен Потребител
Питат една столетница:
-Ти какво ядеш, какво пиеш, че си все така свежа на тия години?
- Ям каквото има, пийвам винце, а през вечер по малко ракийка...
- А като си болна, какво ядеш, какво пиеш???
- Тогаз не ми се яде, ама пийвам само малко винце с черен пипер и греяна ракийка...
- ...и водичка предполагам...
- ААА, толкоз болна - нивга не съм била...
 
Последна промяна:
Нагоре