Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 написа:
Ms.propar написа:
П.П. valens1968 :quiet: следяте :exclaim:.

И аз тебе ;)

Пурата в чичко Джак няма да натопиш(ако не си носиш), но ракията от мен :yes:
Аз ще съм ви неотлъчна сянка ;) да потдържам огъня на масата ако изнемогнете :p ;) :cheers:
Баси и състезанието де ще е във втори кръг ще се търкаляме като угоени прасета ;) ;) ;) добре че не си правим и тест за алкохол че ще надуваме дрегерите и ще свирим като Теодосий Спасов ;) ;) ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Любо, ние ще почваме мероприятието от тази вечер :cheers: До утре, събота ще сме направили поне два кръга :D ;)
 

Tesla

Потребител
Ако някой се притеснява от вятъра - на пътя духа като за световно , но на трасето е пълно безветрие.
 
A

Anonymous

Гост
Кажете кой е най-удобния маршрут от Пловдив до Варна ,мерси предварително !!! :)
 

venciru

Редовен Потребител
Предлагам безвъздмезно ;) 2 места за връщане във града посреднощ след мероприятието :cheers:, защото жена ми ще идва да ме вземе. И в неделя сутрин на отиване също ;)
А това е през прозореца - днес 09.00
 

Attachments

  • ABCD0001.JPG
    ABCD0001.JPG
    329.3 KB · Прегледи: 114
  • ABCD0002.JPG
    ABCD0002.JPG
    365.5 KB · Прегледи: 94

big_dragon

Редовен Потребител
Ето и някои резултати

Пневматичен пистолет:
1.NIKO - 339т.
2.Архитекта -309 т.
3.Andi Iron - 308т.

Нощен HFT:
1.Братушка - 36 т.
2.Andi Iron - 36 т.
3.Luft9twaffe -36 т.

Другото после.....
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И тази Нац. среща отлетя като миг. Времето противно на всички прогнози беше приказно. Както винаги ми беше изключително приятно да се видя с всички Вас и да постреляме заедно! Благодаря Ви, че дойдохте! :yes: До нови срещи!
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Радвам се за всички вас!
Националните срещи са каймака на хобито ни!
Поздравеления за Akela1 и big_dragon за желанието да организират
това мероприятие.
Надявам се, въпреки вложените лични средства и време да са усетили удоволетворението от това да събереш на едно място
толкова " безнадежно болни "от пневматиката във всичките и видове.
Съжелявам, че не бях с вас :exclaim:
 

venciru

Редовен Потребител
BAD TORO написа:
Съжелявам, че не бях с вас :exclaim:

И ние съжаляваме :(.
А времето наистина беше чудесно - то си личи и по снимките. Радвам се, че присъствах на това разкошно мероприятие, запознах се с много и много симпатични хора и ми беше много приятно. Смятам че ще изразя общото мнение, като благодаря на всички, които уважиха труда и усилията на организаторите и ни почетоха с присъствието си :bravo: :cheers: !!! :bravo:
 

big_dragon

Редовен Потребител
big_dragon написа:
Ето и някои резултати

Пневматичен пистолет:
1.NIKO - 339т.
2.Архитекта -309 т.
3.Andi Iron - 308т.

Нощен HFT:
1.Братушка - 36 т.
2.Andi Iron - 36 т.
3.Luft9twaffe -36 т.

Другото после.....

Ето го и другото

PCP 16J:
1. Братушка 52+53=105
2. dp1962bg 53+52=105
3. bai a4o 51+50=101

PCP unlimited:
1. Andy Iron 59+57=116
2. Valens1968 53+55=108
3. Братушка 52+55=107

Пружинна пневматика:
1. luft9wafe 57+50=107
2. Архитекта 47+52=99
3. Bor1968 43+53=96


Останалото след обработка на протоколите......
 
A

Anonymous

Гост
Оспорвано състезание и близки резултати. Браво!
Като гледам пустижението на колегата luft9wafe, със своите 107 т. е изпреварил дори и PCP 16J. А това не се вижда често. :eek:. Искрени поздравления!
 

dinkata

Редовен Потребител
Току що и ние се прибрахме отрепани от път, но останали с много добри и приятни чувства ! Големи благодарности на Светльо, Драго и Мимето и останалите Варненци за положения труд, затова че ни събраха отново и за чудните Агнета с които нахраниха изгладнелите след състезанието ! Честито и на победителите и ето малко снимки от мен: http://dinkataaa.snimka.bg/hobby/x-naci ... 8.23089924
:cheers: :cheers: :cheers:


П.П. И Специални благодарности на Брат'чеда Самурай за Очилата ! :-* :rose: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
bernhard написа:
Оспорвано състезание и близки резултати. Браво!
Като гледам пустижението на колегата luft9wafe, със своите 107 т. е изпреварил дори и PCP 16J. А това не се вижда често. :eek:. Искрени поздравления!

Наистина беше успорвано, но 16ките не ползват корекции и там мисля, че е беше най - трудно ! :cheers:
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Искам да благодаря на организаторите за труда , който положиха за да се получи тази среща. Организацията беше много добра и всичко се случи по график. Прекрасно време и хора. Единствено съжалявам че не опитах от агнето, но за съжаление имах предварителни уговорки. До другия път.
 

Andy Iron

Потребител
Искам да поздравя организаторите на това чудесно мероприятие. Всичко беше на ниво, времето бе перфектно а агънцата, миличките, имаха приятен "морски" загар (вече го нямат :D).
ПП - ако някой е намерил на поляната хронограф (производство на "братушка"), моля да ми пише на ЛС. Хронограха беше в найлонова чантичка и с крепеж - черни пластмасови "Г"-образни лайсни с чер изолирбанд.

EDIT: Хронографа вече се намери. :yahoo:
 

Sisi

Потребител
И аз благодаря на домакините за чудесно организираната среща :rose: Всичко беше на ниво. Няма да изброявам подробно,но бяха се погрижили дори и за времето :D
Благодаря ви, приятели! Изкарахме си чудесно :-*
 
Нагоре