WFTC 2018 Полша

BAD TORO

Модератор
ФТКС
1.Павел Великов.
2.Божидар Чудомиров.
3.Румен Гергушки.
4.Васил Василев.
5.Павлин Павлов.
6.Христо Петров.
7.Деян Марков.
8.Симеон Георгиев.
9.Любомир Здравчев. (Имаме квота от 6 човека пружинка).
10. Калоян Дулев.
Индивидуални:
1.Владислав Върбанов.
2.Надежда Гергушка.

Мисля, че към момета така стоят нещата.
Квотата е запазена. Имаме рейтингово на 21.
Ако Белиш с проведе до 20.11 и него ще го вземем в предвид за индивидуалния рейтинг, защото сме говорили за него. Но след тази дата вече ще е късно.
След което на база рейтинг се попълват местата.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Туко що получих поща в която са ми дали данни за плащане на таксите.
Странно, но пише, че крайния срок е 31.10.2017. Отправих запитване понеже на ФБ е 30.11.2017.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Румба, предполагам, че са ти изпратили проформа фактура за конкретно плащане.
Има го описано при индивидуалното записване.
Тази проформа има падеж/валидност 14 дни, затова срока ти е до края на месеца.
"Within 24 hours we will send an invoice to your e-mail address. From this moment you have 14 days to pay (date of impact on the account is determined). If you do not pay within this time your registration will be deleted."
Ако не платиш в този срок. реда ти не се пази и може да искаш нова проформа, но ще си вече по-назад в списъка за индивидуалните.
Ако е за отборната такса, предполагам също ще има валидност на проформа-фактурата за плащане.
ПП. Само не можах да разбера, защо на превода искат да пише: "Дарение за организацията на състезанието WFTC18". Явно ще е врътка с данъчното облагане или за да няма после искания за връщане на такси.
 
Последна промяна:

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Нека изчакаме какво ще отговорят на Румен за крайния срок на плащане, но по всичко личи че квотата от 8 PCP-та ще се определи на база рейтинга след състезанието в София на 21-ви.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Не е врътка за данъци...дарение се пише когато плащаш с ПейПал за да не им задържат парите 45 дни и за да не ти вземат такса 2,5 процента от ПейПал.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Не е врътка за данъци...дарение се пише когато плащаш с ПейПал за да не им задържат парите 45 дни и за да не ти вземат такса 2,5 процента от ПейПал.

"The entry fee for participation in WFTC 2018 is only accepted as a transfer to a bank account."
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Времето за плащане на таксите изтича. Моля всички които имат място в квотата на RJB съгласно рейтинговото класиране да потвърдят или оттеглят кандидатурата си за място в отбора. За да може да се попълни с други желаещи.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
А как стои въпроса, с окончателния отборен списък.
Демек, записват се сега 8 човека, но по някакви обективни или субективни причини някой/и няма да вземе/т участие.
Дава ли се някакъв разумен срок преди световното за окончателен състав или промени в отбора?
Щото малко неестествено стои, да определиш отбор 10 месеца преди състезание.
 

Dominus

Редовен Потребител
Времето за плащане на таксите изтича. Моля всички които имат място в квотата на RJB съгласно рейтинговото класиране да потвърдят или оттеглят кандидатурата си за място в отбора. За да може да се попълни с други желаещи.
На кого трябва да дам парите?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще правя трансфера за всички. За да минем с една такса. Сега отправих запитванв може ли да удължим срока за плащане до 10.11 примерно. Ще ви държа в течение.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
1. Павел Великов.
2. Божидар Чудомиров.
3. Румен Гергушки.
4. Васил Василев.
5. Калоян Дулев.
6. Христо Петров.
7. Павлин Павлов.
8. Симеон Георгиев.

1. Любомир Здравчев.

Кой от въпросните сътезатели потвърждава участието си и кой отказва (ако има такъв). Таксите за сега трябва да се платят до края на месеца. 120 евро на кълпак + 5 за отборно без Любо понеже е сам с пружинка + някаква такса превод.
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Аз потвърждавам участието. Чакам сметка за превод на сумата и сумата която да преведа
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да попитам, таксата от 35 евро за вечерята за откриеането ще плащаме ли? Аз мисля, че трябва за да ни виждат и знаят, че се развиваме. Така и не разбрах, това само за откриването ли е такса или и за закриването. Ще се съобразя с общотото решение
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз потвърждавам. Ще дам парите лично на Римбата или мога да ги наредя поп сметка
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
А вечерята за закриване и награждаване?
Само на откриването ли ще се ходи?
 
Нагоре