VI-та Нацинална Среща, пролет 2009

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
poacher написа:
Трасето ни не е 300 метра.
(...или поне така трябваше да бъде преди да наскачате)

4-5 човека мрънкате, никой друг не е обелил и дума.

Убихте ентусиазма на ФТ-организаторите и сте на път да ги накарате да прецакат добре замисленото трасе..... стискайте палци времето да е с нас.
:yes: :yes: :yes:
 

niko

Потребител
Не мога да разбера, за какво се дрънкате, като не ви харесват русенските правила-неучаствайте.Хората полагат усилия,стараят се, оценявайте това.
Изстрелът си е изстрел, независимо от каква позиция е. Защо всичко трябва да се вкарва в някаква рамка?
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте на всички :) ще напишете ли малко инфо относно каде точно ще се проведе това мероприятие(как като дойда в Русе да я намеря таз поляна :) ) преди 2 месеца си купих пцп и ми се иска да дойда на една такава среща да видя какво представлява :)
 

st_beer

Редовен Потребител
SpOkI написа:
Здравейте на всички :) ще напишете ли малко инфо относно каде точно ще се проведе това мероприятие(как като дойда в Русе да я намеря таз поляна :)
Колега не си споменал от къде си.Така затрудняваш организаторите да ти обяснят как да стигнеш до самото място. Има едно обяснение което колегата ivodoc е пуснал. Не зная обаче дали теб те устройва.
ivodoc написа:
От първи до четвърти май ще има хора на мястотото.
Ще има и много хора от Варна.
Мястото е лесно за намиране .
От варненския път , около километър преди първата бензиностанция на изхода за Варна (пиша на изхода за Варна , понеже на входа за Русе бензиностанцията е вече в града) има кръстопът, на който трябва да се завие на ляво. Има табела , за Средна кула, Басарбово и/или асфалтова база.
Слрд около Колометър и половина се минава покрай асфалтовата база и една стара чешма и се излиза на едих друг път на завой с мост. Хваща се в ляво по моста и започва изкачването на един баир като след около 200 метра в ляво се вижда трасе за мото-крос и АТВта и се свива по черня път в ляво. Този път води до мястото на сбирката.
Изобщо не се влиза в града .
Ето картата по горните обяснения.
Файла Мястото на срещата.kmz се отваря с Google Earth.
ПП. Само дето файла не ще да се отвори след като го кача тук.
index.php
 

poacher

Потребител

DANNY

Редовен Потребител
poacher написа:
Трасето ни не е 300 метра. Що се изказвате като не знаете за какво говорите?!
И стига с тези коридори... Коридори НЯМА. Има стрелкови позиции.
(...или поне така трябваше да бъде преди да наскачате)

4-5 човека мрънкате, никой друг не е обелил и дума.
Убихте ентусиазма на ФТ-организаторите и сте на път да ги накарате да прецакат добре замисленото трасе, само за да ви затворят устите.

Вчера на вечерната среща на групата имахме дебат, но единодушното ни решение ще спестя, за да не нарушавам добрия тон :)

.....

А сега по същество - стискайте палци времето да е с нас. Другото ще го уредим ;)

Не мислишли, че точно този тип изказвания дразнят? И ние също си спестяваме коментарите...

...Ваш ред е да скачате!
Сега кажете с какво сме били тъй претенциозни! Знам, не ми казвай но се замисли, че има логика в това което и ние питаме и не получаваме отговор.

-------------------------------------------------------------------------------------
Трасето ни не е 300 метра. Що се изказвате като не знаете за какво говорите?!
---------------------------------------------------------------------------------------

Ами отговори от този тип дразнят хората, тези 2-3 човека /дето пишат/ И още не се знае колко дет не пошат или не смеят да се обадят като четат темите и как скачате с/у нас...

---------------------------------------------------------------------------------------
Вчера на вечерната среща на групата имахме дебат, но единодушното ни решение ще спестя, за да не нарушавам добрия тон
-----------------------------------------------------------------------------------------
Аз ако ти напиша такова изречение, ти как би се почувствал? Как би реагиръл?
....честно казано мен малко ми стана кофти.....
 

niko

Потребител
Акраба, ти не каза ли преди време че повече никога няма да пишеш тук? ;) ;) ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
akraba1 написа:
Ти пък кой беше и теб какво те грее? :eek: ???

Нико всъщност е един от нашите ветерани и най-големи разбирачи от въздушно оръжие. Нищо че има само 20 поста. :yes:
 
A

Anonymous

Гост
Това май беше тема за международни мероприятия,а не за нац. среща ??? :exclaim:
 

niko

Потребител
Грее ме това, че ако си беше спазил обещанието, щеше да има един мрънльо по-малко.Когато организирате следващата национална среща, ако искате и по австралийските правила се състезавайте,но за тази уважавайте рещението на домакините.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
juli1888 написа:
Това май беше тема за международни мероприятия,а не за нац. среща ??? :exclaim:

САМО БЕШЕ вече не е....

За съжаление...... :sorry:
В стария форум имаше едно момче, пайкър-а му викаха. Правеше ми впечатление, че освен че си подбираше темите, където да пише (доста компетентно), говореше и за форумна култура, каквато явно липсва при нас.
 
A

Anonymous

Гост
Темите не са това, което бяха... :)
До сега правилата се определяха на самите срещи, в смисъл: ако този вариант за състезание не е удачен, на следващата е друг. Сега вече има от къде да взаимстваме, най-хубавото, че има хора видели (и участвали) на живо. Нека да видим какво са ни приготвили домакините, сигурно ще е по-раздвижено от друг път. Лично аз отивам още от петък, за да съм по-дълго време с моите приятели.
:cheers:
 
A

Anonymous

Гост
На мен ми се струва, че последните 3-4 страници от темата не са свързани много с нея, но пък имат пряко отношение към темата за националната среща, така че ако някой модератор вземе да ги премести там, ще направи услуга на форума.
 
A

Anonymous

Гост
Има за преместване,но повечето постове направо са си за изтриване ,включително и този :yes:
 
A

Anonymous

Гост
Регламентът за състезанието по бенчрест този, който братушка е публикувал във форума ли е, или ще има някакви разлики? Имам предвид разстояние до мишените, брой мишени, и пр.
 
A

Anonymous

Гост
Нищо не се знае, същата прогноза беше и вчера за София, пък аз лично не видях да вали въобще. Освен това има още няколко дена, може прогнозата да се промени тотално.
 

shooter

Потребител
milen.m написа:
Регламентът за състезанието по бенчрест този, който братушка е публикувал във форума ли е, или ще има някакви разлики? Имам предвид разстояние до мишените, брой мишени, и пр.
Като си попитал, че да ти отговоря

Да ще има разлики
и те ще са че няма да се стреля от коляно
от ФТ позиция/ седнал/ или легнал на една кълка
като беше на Узана миналата есен
където организатора беше ти

а от маси
http://forum.airguns.bg/index.php?topic=45.825
ако някой не желае да стреля от маса
да си носи шелте - да не му убива някое камъче !

обмисляме вариант и от челна стойка
ама мислим да ви изненадаме
нали и без това ще идвате да правите скандали
- цитирам Акраба доколкото си спомням



ПС След всичката дивотия в тоя форум
както гледам от тук нататък състезания ще има само
в София и купа Ботев
където ще са само по "международните правила" на някой хора
дето ще се състезават сами със себе си

а в Русе от тук нататък ще правим само срещи / за пияндета :cheers: /
и толкоз
наздраве !
 
A

Anonymous

Гост
shooter написа:
milen.m написа:
Регламентът за състезанието по бенчрест този, който братушка е публикувал във форума ли е, или ще има някакви разлики? Имам предвид разстояние до мишените, брой мишени, и пр.
Като си попитъл, че да ти отговоря

Да ще има разлики
и те ще са че няма да се стреля от коляно
от ФТ позиция/ седнал/ или легнал на една кълка
като беше на Узана миналата есен
където организатора беше ти
а от маси
http://forum.airguns.bg/index.php?topic=45.825
ако някой не желае да стреля от маса
да си носи шелте - да не му убива някое камъче !

След като се хвърлят камъни в моята градина, нека да уточня, че никога не съм бил организатор на състезание по бенчрест, дори не съм участвал, и до днес не знаех и правилата.
 
Нагоре