tzocho Потребител 12 Ноември 2009 #61 +1 Съжалявам, че се наложи да пътувам и този път пропуснах, но пък се радвам че познавам такива готини хора като организаторите и участниците в това състезание. Живи и здрави, и качвайте датата за следващото!
+1 Съжалявам, че се наложи да пътувам и този път пропуснах, но пък се радвам че познавам такива готини хора като организаторите и участниците в това състезание. Живи и здрави, и качвайте датата за следващото!
MAD MAX Модератор Модераторски Екип 18 Ноември 2009 #63 http://www.youtube.com/watch?v=FxUAecBc ... ated
GTD Потребител 18 Ноември 2009 #65 И не виждам кой знае какви различия от Нашите сбирки и особено софийските. Освен че са 150 човека :write:
И не виждам кой знае какви различия от Нашите сбирки и особено софийските. Освен че са 150 човека :write: