VІ-то състезание по ФТ в град София, 31.10.2009 г., Бонсови поляни

A

Anonymous

Гост
Снимките са страхотни. Довечера ще пусна и нашите.

Моля фатален, когато има възможност, да публикува и цялото класиране, с всички участници, точки, пушките и пр. Мисля, че всеки ще се радва да си види името, пък и да се ориентира, как се е представил на състезанието. Благодаря предварително.

Мира

P.S.
Снимките:
http://picasaweb.google.bg/mira.branimira/2009_11_07#
 
A

Anonymous

Гост
Отново пропуснах поради липса на подходящо пцп. Изглежда е било якинко :bravo:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
mira_bis написа:
Снимките са страхотни. Довечера ще пусна и нашите.

Моля фатален, когато има възможност, да публикува и цялото класиране, с всички участници, точки, пушките и пр. Мисля, че всеки ще се радва да си види името, пък и да се ориентира, как се е представил на състезанието. Благодаря предварително.

Мира

В суматохата около събирането на катуна, някъде съм ги прибрал и немога да ги намеря за момента. Щом ги намеря ще пусна веднага пълното класиране.
 

GTD

Потребител
Наистина трябва цялото класиране че някой може да си момисли че сте участвали само 5 човека
;) ;) ;)
 

Termina4

Потребител
Доста труд беше хвърлен за това състезание и всичко беше направено за нас гостите Жалко е че бяхме само аз и Архитекта тези които сме дошли от по далечно разстояние
Държа да отбележа че с всяко следващо състезание провеждано в София нивото се вдига и не се правят никакви компромиси
Голям поклон от мен прекарах си страхотно
ПП Има още много да пиша за любовта ви към спорта и истинския професионализъм, но мисля да ви го кажа на следващото събиране защото с писане е трудно да изразиш възхищението си
P.S. GTD и 2ма човека да са само ще си го направят както трябва, щото така искат :bravo:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Искрено ми се иска регионалните страсти, които често спохождат дискусиите в нашия форум, да се разгорят още по-силно, но в единствено правилната посока - амбиция за организиране на все по-интересни и пълноценни състезания. Нямам база за сравнение, защото това беше първото ФТ състезание в което участвах, но и да имах - не бих правил сравнения. Всяко мероприятие носи почерка на неговите организатори и положеният от тях труд е достоен за уважение. Ако следващия път решите да посетите сътезание на Софийския клуб по ФТ ще имате удоволствието да се насладите на:
- Пълноценно и разнообразно ФТ трасе от 30 мишени
- Точност в началния час и експедитивност на състезанието. Времето за стрелба в групите се спазваше и то с аванс, независимо че не го засичахме.
- И нещо, което не знам дали са забелязали и други участници, но на мен ми направи много приятно впечатление - спокойствие. Независимо от немалкия път, аз си починах с тази съботна среща. Считам, че е напълно възможно да се организират и посещават еднодневни състезания със сутрешно пътуване за гостите отдалеч.
Поздравления за домакините и до нови срещи :)!
 

lynx

Редовен Потребител
Не се заяждам с никой, не ме тълкувайте погрешно, но ми е интересно колко души се състезаваха в клас PCP-16J ? ;)
 
A

Anonymous

Гост
И да не помните всички резултати поне може да кажете кой спечели и с колко точки.
 
A

Anonymous

Гост
SUMATRA написа:
Другия път ако ме поканите ще дойда и аз :quiet:
...От Перник до бонсови поляни съм за 20мин. с Голфредо...

По международните правила селяните от Перник с голфове не се допускат на ФТ състезания :p
 

GTD

Потребител
Termina4 не си мисли че искам да се бЪзикам просто вкарах малко хумор. Нали не си мислиш ,че го вярвам че са участвали 5 човека то само от снимките се вижда че са много повече. Просто НАИСТИНА ПРИЯТЕЛСКИ бЪзик, защото на предпоследното състезание в София останах с впечатлението, че много голяма част от присъстващите се държаха приятелски настроени с мене макар че ме виждаха за 1 път , а нали с приятелите можем да се базикаме :exclaim: :exclaim: :exclaim:. Затова го казах. Иначе макар че съм от Русе смятам че СОФИЯНЦИ първи ще достигнат международните стандарти в този СПОРТ. И да знаете че всичките дразги които се получават тук във форума(и съм сигурен че повечето от вас го знаят) не са както казват някой хора м/у СОФИЙСКАТА и РУСЕНСКАТА група , а са м/у хора които се забавляват с този СПОРТ и м/у хора които са с болни амбиции. Замислете се защо никой от РУСЕНСКАТА група не се заяде примерно с FATALEN със SIMO (макар че те изразходват най големи усилия и средства за организирането на срещи и според мен са най подготвени за нещо по сериозно). Знам че и МИЛЕН (и не само той) полага огромни усилия за тва и е много голям ентусиаст за този спорт ,но трябва всичко да става с малко по КУЛТУРНО отношение, малко ,даже доста по цивилизовано . И неможе ако някой от еди коя си група се осере всички от неговата група да скачат срещу критикуващите го . Повярвайте ми че ако някой от "моята група " нещо сгафи най малкото ще си замълча вместо да се излагам и аз .. Ама май се отплеснах . Ако модераторите решат че съм прекалил или писанията ми не са тука трийте . :-[ :-[ :-[ :-[. Извинявам се
 

Termina4

Потребител
аз нищо лошо не съм написал Хареса ми и благодарих на организаторите
това за шегите няма лошо жалкото е че никoй не се смее :D
 

DANNY

Редовен Потребител
Няма да говоря колко е било добро трасето!
Защото някой пак ще каже, че не съм оценил труда на другите.
Важното е че си го правим така както ние искаме и си го правим за наше удоволствие. А удоволствието не допуска компромис.
Стандарта си е стандарт.

Има нещо което ме кара да не мисля колко човека неса дошли и защо...
Има нещо което ме топли и ме кара да усмихвам самодоволно...
Има нещо което ме кара да не ми пука и да не обръщам внимание на ироничната забележка "че сме били 5 човека"...

IMG_9088.jpg


IMG_9087A.jpg


DSC02735.jpg


DSC02775.jpg


DSC02779.jpg
 

GTD

Потребител
PCP невиждаш ли. Струва ми се че е с редуктор в бутилката отзад . Много е фенска браво
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: VІ-то състезание по ФТ в град София, 31.10.2009 г., Бонс&#1

Извинявам се за късното пускане на пълните резултати, но сега ги намерих :wall:

ПЦП

1. simogg - 25
2. fatalen - 21
3. rashko - 21
4. akraba1 - 18
5. Milen.M - 17
6. Termina4 - 15
7. Mira_bis - 14
8. Pitka trepa4ka - 13
9. cdman - 6


ППП

1. Архитекта - 14
2. Mira_bis - 11
3. fatalen - 10
4. ZARA - 10
5. Milen_M - 9
6. Mitaka101 - 6
Ininia - 6
 

rashko

Редовен Потребител
Да сме живи и здрави и все така да ни е зле като се събираме :cheers:

Пускайте датата на следващото ;)
 
Нагоре