VІ-то състезание по ФТ в град София, 31.10.2009 г., Бонсови поляни

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Това са малко снимки от Гугъл със съдействието на колегата Милен.М
Координатите са видни в долния край на всяка снимка.


010419586-big.jpg


010417359-big.jpg


010417358-big.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Яшо трудно ще се объркаш, като си пътуваш нагоре към Бонсови поляни, като видиш "по средата на нищото" спрели отстрани на пътя 20-30 коли, значи е там.
;)
 

poacher

Потребител
По всяка вероятност в края на седмицата ще съм в София по работа.
Сериозно се замислям дали да не си помъкна пушката и ако остане време да ви навестя.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
poacher написа:
По всяка вероятност в края на седмицата ще съм в София по работа.
Не се приема!!! Първо кефа, тогава работата ;)

poacher написа:
Сериозно се замислям дали да не си помъкна пушката и ако остане време да ви навестя.
Ако се беше замислял, нямаше да пишеш, а направо щеше да дойдеш :no:
 

rashko

Редовен Потребител
От колко ще е пукотевицата и къде ще се събирате (на заслона или другаде)
Ако е писано моля да ме извините но не чета темата :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Поради лошото време и още по-неблагоприятната прогноза за валеж и студен северен вятър за утре, взехме решение за отлагане на състезанието за следващата събота 07.11.2009 г.
 

cdman

Администратор
Аз вероятно ще пътувам 7 и няма да мога да дойда, досега не съм пропускал но тоя път май няма измъкване :(
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: VІ-то състезание по ФТ в град София, 31.10.2009 г., Бонс

Приключи и VІ-то регионално състезание по Фийлд Таргет организирано от "Фийлд Таргет клуб София".
Честито на победителите.
Благодарности на всички, с чиято помощ и съдействие се организира поредното интересно мероприятие по ФТ. :bravo:
От името на клуба искам да благодаря и на всички, които дойдоха, участваха и уважиха положените от нас усилия. :cheers:

Класиране:

РСР
1. simogg
2. fatalen
3. rashko


ППП

1. Архитекта
2. Mira_bis
3. fatalen


P.S. Специални благодарности и на метеорологичните условия, които бяха доста благосклонни към нас ;)
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Честито на победителите! :bravo:
Благородно завиждам за приятно изкараните часове и се надявам това да е първият и последен път, когато ми се налага да отсъствам.
 

GTD

Потребител
снимки няма ли да има колеги от "Фил таргет клуб София" макар че съм сигурен че сте си изкарали страхотно . И все пак пуснете снимки. Участвал съм в 1 събитие на Софиянци и наистина беше организирано перфектно :yes: Да се надяваме че и за в бъдеще ще сте отворени за участници не от вашия КЛУБ. Поздрави от Русе
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
GTD написа:
Да се надяваме че и за в бъдеще ще сте отворени за участници не от вашия КЛУБ. Поздрави от Русе
Не може, колега. Приемат гости само в радиус до 250км, вие сте на 320 и ще ви дисквалифицират ;)! Не чакайте снимки ами се натоварвайте следващия път и идвайте :rambo:!
 

bor1968

Потребител
Не се съмнявам, че сте преживели един страхотен ден. Аз също с удоволствие бих разгледал малко снимки от мероприятието.
Честито на всички призьори и участници. :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Нагоре