Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

boiko

Потребител
Sori, prosto nqmam kirilica na telefona!

Vupros kum polzvatelite na P15!

Na Artemis P15 dotikva4a moje li da se smeni s normalen???..Kato gledam maj nqma da moje.. kakva e taq prostotiq s toq dotikva4? Ob6to vzeto u vsqka pu6ka ima Po nqkoia glupost, deto razvalq vsi4ko.
 

Karlito/Man

Редовен Потребител
Здравейте Колеги. Моля за съвет коя пушчица да избера: Snow peak P10 или Р35 в калибър 5.5мм.?! Който има наблюдения да сподели малко информация за предимства и недостатъци на посочените модели.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Р 10 търпи много тунинг,със стоманен резервоар е(да кажем вечен),но е остаряла концепция(ако се държи на модерност) първата бройка я вкара колега от форума преди десет години топла,топла от IWA тогава.Другата е "модерен" модел,но май не е толкова дуракоустойчива,но и там ги пипат.Все пак ако мощността е водеща мисля 10ката е по добър вариант!
 

anibis

Редовен Потребител
Здравейте Колеги. Моля за съвет коя пушчица да избера: Snow peak P10 или Р35 в калибър 5.5мм.?! Който има наблюдения да сподели малко информация за предимства и недостатъци на посочените модели.;
Мерцедес W124 или Мерцедес W222 ей това е разликата между 10 и 35....светлини години!
10-ката е първия китайски булпап, то си е като една самоделка....нищо ново, и лично на мен ми е леко грозновата,но виж 35-цата там вече е друга бира. Също като W124 и W222
 
Последна промяна:

NME

Потребител
Честит празник скъпи съфорумници! Някой разпознава ли каква е черната пушка в средата? На клипа е към 3:40 мин.
 

Attachments

  • Screenshot_20240303_123017_YouTube.jpg
    Screenshot_20240303_123017_YouTube.jpg
    123.1 KB · Прегледи: 29

shaman

Редовен Потребител
нов модел - max1

IMG_3132.jpeg

Иначе има вече M25 с дървен приклад и изглежда доста приятно:
IMG_3133.jpeg
 
Последна промяна:
Нагоре