REXIMEX

rivan

Редовен Потребител
Е, аз като пиша в темата за Крал, че прикладът ми харесва, това спам ли е! А като пиша , че дизайнът на рекса не ми харесва? Дизайнът е част от цялостната оценка на пушката! И както се казва " на вкус и цвет товарищей нет" !
 

glavanov55

Редовен Потребител
Днес пак ме засърбя спусъка и заведох пищовчето на село да го поразтрия.Вчера обаче му позамерих скорост и хронито показа
162 м ,с с жсб 1,3г.мерих 10 изстрела и се убедих че редукторчето работи като часовник. А ето и резултата с кьоравите на 20 метра
8 изстрела от маса с заводските м.п. и капачката не става за буркани!!!
 

Attachments

  • IMG_20211227_151502.jpg
    IMG_20211227_151502.jpg
    285.3 KB · Прегледи: 113

Gadnqra

Редовен Потребител
Ако ще търсиш по-голям резервоар, измери външния диаметър на оригиналния. Защото ми се струва, че няма много място между него и шрауда. Вероятно трябва да търсиш резервоар, със същия диаметър.
 

Коварен

Редовен Потребител
Вариантите са два… по дълга със същия деаметър или по голям деаметър и без щрауд. Следя с интерес проекта успех колега :cheers:
 

Sa8o

наказан
Диаметъра е 61мм. Не смятам да измислям топлата вода и се придържам към това, което съм видял или съм сигурен че ще стане. Вече има 2 такива трона - единия с бутилка 500цц, другия с бутилка 700цц, която е дълга 40мм и със заводския шрауд изкача навънка, но вече е със 700мм ФХ слъг линер и нещата са на мястото. И да.. малко над 100J :D . Идеята ми е или да е с 480цц бутилка от Piledriver, който мисля да закупя скоро, или 700cc и 700мм STX heavy slug liner. Времето ще покаже.
 

S.Andonov

Новодошъл
Здравейте. Те първа ще навлизам в употребата на ПЦП пушки и съм си харесал един асматик Reximex ACCURA. Някой ако го е ползвал може ли да изкаже мнение. Става дума за 5.5 и 6.35
 

llcoolj

Редовен Потребител
Здравей. Това е нов модел на Рексимекс и до този момент мисля , че няма такава пушка сред колегите във форума. Ако съдя по Трон 1 и 2 , по добре да избереш Accura в калибър 5.5мм.
 
Последна промяна:

Asen123456

Потребител
Диаметъра е 61мм. Не смятам да измислям топлата вода и се придържам към това, което съм видял или съм сигурен че ще стане. Вече има 2 такива трона - единия с бутилка 500цц, другия с бутилка 700цц, която е дълга 40мм и със заводския шрауд изкача навънка, но вече е със 700мм ФХ слъг линер и нещата са на мястото. И да.. малко над 100J :D . Идеята ми е или да е с 480цц бутилка от Piledriver, който мисля да закупя скоро, или 700cc и 700мм STX heavy slug liner. Времето ще покаже.
Диаметъра е 61мм. Не смятам да измислям топлата вода и се придържам към това, което съм видял или съм сигурен че ще стане. Вече има 2 такива трона - единия с бутилка 500цц, другия с бутилка 700цц, която е дълга 40мм и със заводския шрауд изкача навънка, но вече е със 700мм ФХ слъг линер и нещата са на мястото. И да.. малко над 100J :D . Идеята ми е или да е с 480цц бутилка от Piledriver, който мисля да закупя скоро, или 700cc и 700мм STX heavy slug liner. Времето ще покаже.
Диаметъра е 61мм. Не смятам да измислям топлата вода и се придържам към това, което съм видял или съм сигурен че ще стане. Вече има 2 такива трона - единия с бутилка 500цц, другия с бутилка 700цц, която е дълга 40мм и със заводския шрауд изкача навънка, но вече е със 700мм ФХ слъг линер и нещата са на мястото. И да.. малко над 100J :D . Идеята ми е или да е с 480цц бутилка от Piledriver, който мисля да закупя скоро, или 700cc и 700мм STX heavy slug liner. Времето ще покаже.

700мм STX heavy slug liner трябва ли да се преправя нещо за да се използва тази цев?
 

Asen123456

Потребител
В същност каква е идеята за натягане и разхлабване на пружината на ударника при рексимекс трон 2.Какво се случва при едното и другото положение?
 
Последна промяна:
Нагоре