Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Абе хора, вие не четете ли какво се предлага по сайтовете в които влизате?
Това не е сайт за пазаруване, демек за Купувачи а сайт за Продавачи. Предлагат да си купиш от тях платформа и стоките да ги продаваш по интернет като си направиш магазин или да ги предлагаш свободно. И е само за САЩ.
 

lynx

Редовен Потребител
Групови поръчки много рядко се правят, всеки се спасява по единично.
Ако споделиш какво си наумил да пазаруваш, може да получиш конкретни съвети за това кое от къде и как е най-лесно и евтино да го купиш.
Някои неща може и по нашите магазини да се намерят, не е задължително да е отвън.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Гледам с ужас и потрес, че Б.А.Р. вече не могат да изнасят/пращат/продават НИКАКВИ въздушни пушки, ни 16 дж., ни дявол!:sorry::'(
Явно имат някакви нови ограничения.
Навсякъде пише: CUSTOMERS OUTSIDE THE UK - PLEASE NOTE: Unfortunately, we are unable to export this item.

П.П. Оказа се проблем с куриера им TNT, сега търсят нов.
 
Последна промяна:

staz

Редовен Потребител
lamnia.com

финландски сайт за ножчета, брадвички и прочие къмпинг оборудване...

п.п.
след няколко месечно туткане от страна на армадата,
шведите от ека ми подадоха този сайт.
 

Lamercho

Потребител
lamnia.com

финландски сайт за ножчета, брадвички и прочие къмпинг оборудване...

п.п.
след няколко месечно туткане от страна на армадата,
шведите от ека ми подадоха този сайт.

Поръчвал съм от този сайт и не съм имал проблеми.
 

apapazov

Редовен Потребител
Поръчах пушка от Егън но са ми я спряли в пощата в София като опасен товар.
Някой може ли да ми каже какво да правя понеже звъня на телефона на човека които отговаря за тази служба но не вдига никой.
Поне да ми каже в кой клон се намира че да ходя до София да видя какво ще направя.
Как да докажа че пушката е 7 дж и не е опасна
 

lynx

Редовен Потребител
Продължавай да звъниш, докато се свържеш с човека, защото трябва да се уточните за дата и час да те приемат.
Това е необходимо, защото трябва да се събере комисия от трима души+теб, за да ти оформят документите и освободят пушката.
Адресът на който трябва да се явиш е ''София, Челопешко шосе 31''.
1234.jpg
Виж си и личните съобщения за някои подробности.
 
Последна промяна:

apapazov

Редовен Потребител
Благодаря Рачо , всичко се случи както каза.
Отидох в София на Челопешко шосе 31, подписах декларация че съм съгласен колета да бъде отворен пред мен.
Събра се комисия от 3ма души които остановиха че пушката е въздушна и ми я дадоха без проблем ! Хората бяха доста мили и разбрани .
Просто пратките влизащи в БГ през Български пощи се гледат на скенер и като видят пушка и др подобни ги спират веднага .
Хубаво е който пазарува от вън да използва фирми за доставка които работят примерно с Интерлогистика или други , а не с БГ пощи, защото на мен ми струваше 50лв дизел и загуба на 4 часа /това от Пловдив/ но ако човек живее във Варна, Добрич или региона и трябва да се яви лично да си я вземе мисля че ще му е проблем.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Влизаш в сайта, избираш си какво ти ти трябва, добавяш го в кошницата, попълваш си адреса....
приемат плащане с кредитна карта, ПейПол, пощенски запис и банков трансфер....
Това е най-дружелюбният сайт/търговец дето съм виждал!
Какво не ти е ясно не можах да разбера?!


п.п. какво искаш да си поръчваш?
 

dimavt

Новодошъл
В полето ID Card/Passport какво трябва да попълня номера на личната карта или нещо друго?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
В полето ID Card/Passport какво трябва да попълня номера на личната карта или нещо друго?
Ами аз бих си попълнил номера на личната карта.

пробвах да платя без да попълвам полето... пренасочи ме директно за плащане към ПейПол

ЗАМАЛКО ДА СИ КУПЯ ЕДНА Комета Орион заради теб :lol:
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Така е колега, всички се облизваме по евтините цени в Щатите и като прочетем колко е доставката+другите разходи и ни става лошо :D
От Англия е по-скъпо да се купи, но няма да се плащат митнически сборове, ДДС и сие простотии.
http://www.ebay.co.uk/itm/Protektor...ports_ET&var=430238336885&hash=item1e84184791
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
То изобщо не е по-скъпо, дори и с доставката. Има си смисъл да се ровиш из европейските сайтове. Доставката в Uk може да излезе 4паунда + 4-5лв до Bg и после още 5-6 лв с Еконта. Демек 20-на лева.
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами в outdooractive има за 40 лева, обаче протектора доста го хвалят.
http://outdooractivebg.com/product.php?prid=2011
Ако не се лъжа Тачи има същите уши и си ги взе от наш магазин но не помня за колко точно.Ако искаш ще видя в понеделник дали намат и на каква цена.Иначе на Тачи са същия цвят за марката не съм сигурен.:cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Ако не се лъжа Тачи има същите уши и си ги взе от наш магазин но не помня за колко точно.Ако искаш ще видя в понеделник дали намат и на каква цена.Иначе на Тачи са същия цвят за марката не съм сигурен.:cheers:
Ще съм ти благодарен :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ок само ще те помоля понеделник да одариш една жица преди обед да не забравя че колкото съм разсеян еийй ся още съм изключил.:cheers:
 
Нагоре