Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

Termina4

Потребител
България я третират малко Африканска държава, но все още има магазини, които пращат. На първо време кажи какво търсиш, защото е възможно да се продава и тук в България.
 

ipeshev

Новодошъл
Diana Stormrider ми се ще да купя, нещо с дървен приклад, добра изработка, кал. 22 и над 30J дулна енергия
 

Hidden

Редовен Потребител
Diana Stormrider ми се ще да купя, нещо с дървен приклад, добра изработка, кал. 22 и над 30J дулна енергия
Ето ти въпросната пушка в български магазин:
Има си и редуктор.
Вярно, не пише, че е Диана, но пък е същата пушка. Китайците, които са направили Дианата, правят и тази.
 

ipeshev

Новодошъл
Няма наличност, иначе съм съгласен и вече имам пушкало от този доставчик, точен е! По-големите магазини не съм звънял заради изкючително дразнещата практика да не си обновяват листите и ги питаш за едно те ти бутат друго. Специално аз нямам време за такива игри, просто си търся варианти да си получа това което искам а не нещо друго + 2 часа разговори и навиване :)
 

shaman

Редовен Потребител
Няма наличност, иначе съм съгласен и вече имам пушкало от този доставчик, точен е! По-големите магазини не съм звънял заради изкючително дразнещата практика да не си обновяват листите и ги питаш за едно те ти бутат друго. Специално аз нямам време за такива игри, просто си търся варианти да си получа това което искам а не нещо друго + 2 часа разговори и навиване :)
Очаквам до седмица и нещо бройки.
 

ipeshev

Новодошъл
Поправете ме, ако греша, но дианата има разлики в спусъка и предпазителя. на сноупика може ли спусъка да се регулира? Има нещо в сноупика, което ме дразни повече, няма измъкване на барабана без да взведеш до край, т.е. ако искаш да я обезопасиш с не празен барабан трябва да гръмнеш.Дианата дали и тя е така?
 

shaman

Редовен Потребител
Повечето пушки са така...
Просто вадиш пълнителя и правиш тих спусък - дърпаш лоста за зареждане докрай и натискаш спусъка, след което връщаш лоста и ще усетиш как пружината на ударника се отпуска.
 

ipeshev

Новодошъл
Това си го помислих, но не го направих, при отворен затвор да дръпна спусъка, да не си прецакам пушкалото :). А относно разликите в спусъка ?
 

Hidden

Редовен Потребител
Това си го помислих, но не го направих, при отворен затвор да дръпна спусъка, да не си прецакам пушкалото :)
През това време държиш лоста за зареждане и го отпускаш бавно. Така той придържа натегната пружина и ударникът не удря клапана.
 

Djack

Редовен Потребител
Някой знае ли, как се казват тези врътки (пръстен с лостче), които се слагат на вариото на оптиката, за по интуитивно напипване и въртене? 100% се продават под някакво наименование в Али-то, ама не знам как да ги търся.
 

gary m

Редовен Потребител
Последна промяна:

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Някой знае ли, как се казват тези врътки (пръстен с лостче), които се слагат на вариото на оптиката, за по интуитивно напипване и въртене? 100% се продават под някакво наименование в Али-то, ама не знам как да ги търся.
И аз не знам как се казва, но съм си ги запазил в любими. :cheers:
 
Нагоре