Kral arms11 или meteorAR1000.

Kd5332

Потребител
На тази пушка оптика има смисъл само в два случая: ако недовиждаш или ако искаш да приличаш пред съседите на америкън снайпер.

След 30 метра ми се замазва мишената...а сила има поне до 50/60като я гледам,така че за оптиката не сте прав!!!
 

Kd5332

Потребител
Благодаря но са от 2008г и нищо конкретно за новите модели и подобрения..
 

Kd5332

Потребител
Хората летят в космоса на екскурзий,колите вече са на ток и водород,измислят нов модел телефон на 48 часа,като тръгваш на работа ако си пил колата не пали,и изходната врата ти мери пулс и температура,
Еле кви подобрения да има при въздушните пушки....
 

Kd5332

Потребител
От вас ги свалям.има ли значение видът.формата на листа е А4
Разсеяните са от прострелката.двата в централният и долният ляв квадрат са от 30м с механичните пробори.
 

Attachments

  • IMG_20210501_154555.jpg
    IMG_20210501_154555.jpg
    159.2 KB · Прегледи: 43

ATO

Редовен Потребител
Васко, какви са размерите на тази мишена? Ако я имаш изпрати ми я на лични или тук. Аз ще я векторизирам и ще я пусна на pdf, който иска да я ползва.
Балгодаря!
 

Kd5332

Потребител
Понеже пуснах нова тема защото не намерих раздел за пушки Гамо...администратора ми я премести пак тук на предният ми пост още когато се двоумях между две други пушки...
Пак отначало....Купих ето тази пушка
https://arms-bg.com/oragie/vazdushn...hna-pushka-gamo-black-1000-igt-5-5mmarms.html
За 390лв 5,5 с ГП
От магазин на Гамо/дистрибутор/в гр Плевен...
Сега към въпроса който ме вълнува....
Продавача ми гарантира 24месеца гаранция на пушката от датата на продажба и каза че е абсолютна глупост да я отварям и почиствам от фабрична смазка и че това е отживелица от едно време и ако я разглобя и повредя нещо гаранцията отпада...
Същото важи и за оптиките Гамо...и че фирмата много държи на изделията си...и като реша да си купя която и да е оптика на гамо дори и не фиксирана,да ми я монтират и да я счупя /зорлем /от изстрели/без външни намеси и преправки и ще ми я сменят на 100%с друга...като има впредвид и дъмпера или там както му викате...мисля да рискувам и да си направя 'краш"тест и на пушката и евентуално и на оптиката.тия хора са продали не една пушка и мисля да спра да се правя на интересен и на голям разбирач само от прочетеното от форума...
Вашето мнение какво е в тази ситуация..
Благодаря за евентуалните отговори.
 

Kd5332

Потребител
Колега,на продавачите целта е да ти продадат пушката,от форума можеш да разбереш какво да направиш.Избора е твой!
Да така е...но аз продавам компютри и целта ми е да работят максимално дълго и след като ги продам защото ще започнат да ми ги връщат и да губя клиенти....така че...
Но да прав сте...избора е мой и аз ще си го взема.интересуваше ме странично мнение..
 

xpresident

Редовен Потребител
Ако няма дизел пушката и аз не бих я разглобявал. Оптиката ако не е фиксирана, е пътник на тази пушка, колко ще изкара никой не може да каже.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Ти мишени с какъв размер и от какво разстояние ще целиш?
 

Kd5332

Потребител
На формат А4 е един брой мишена...със старата пушка китайка В2 стрелях на 15и 30м /с оптика/
Но с тази като гледам резултатите и силата без оптика на 30м ще се опитам и на дистанция 50м като всеки метър след това за мен ще е предизвикателство!
И като казвам 50метра не казвам 50крачки по 65см а точно измерена дистанция.
 
Нагоре