Kral Arms

wakafaka

Редовен Потребител
Хвърли я в гардероба и слагайте един хеви лайнер 700 мм. Чудничко става.
Аз имам въпрос към тия лайнери. Гънат ли се много? Интересува ме дали може да се хване на струг и с център да и се свали външния диаметър на Ф8мм? От неръждаема стомана ли са? И ако може някой да каже STX heavy liner-ите имат ли шок на края?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Могат да се огънат леко, по-скоро вибрират. Естествено, това важи само за голата цев, защото е много тънка. Ако се постави, както трябва - няма никакви проблеми. Поставянето е свързано с предварителна подготовка - втулки, трансферпорт и т.н.
 

toni_tv

Потребител
Колеги на Бигмакс-а ще има ли положителен ефект от поставяне на осмица на шрауда на цевта и бутилката?
 

traun

Потребител
Колеги на Бигмакс-а ще има ли положителен ефект от поставяне на осмица на шрауда на цевта и бутилката?
Мисля не! Тоя шрауд е до някъде декорация. Да-опъва уж цевта ама с осмица кой знай на къде ще иде работата. Мое мнение...
 

bateelmo

Потребител
Аз също съм на мнение , че от този шрауд вредата е повече от ползата. Първото нещо което махнан от пушката беше шрауда. Никога не съм стрелял с него , но теорията за опъната цев нещо не ми се получава. Поне не с такава тънкостенна тръба с голям диаметър която по скоро става за интегриран модер.
 

glavanov55

Редовен Потребител
Колеги на Бигмакс-а ще има ли положителен ефект от поставяне на осмица на шрауда на цевта и бутилката?
При повишаване налягането в бутилката настъпва разширение а след намаляване свиване което макар и в малки стойности може да се предаде на цевта и да мести попаденията в една или в друга посока.
 

scorpion_mk

Новодошъл
При повишаване налягането в бутилката настъпва разширение а след намаляване свиване което макар и в малки стойности може да се предаде на цевта и да мести попаденията в една или в друга посока.
Аз имам този проблем с kral arms puncher breaker и още се чудя какво да му измисля, като махна осмицата има луфт на цевта
 

kosmev

Редовен Потребител
Аз съм пробил по два отвора м3 в двата края на осмицата, в които със стопорни болтове натягам цевта, така че да няма луфт. Бях пускал снимки по-назад...
А, ето ги:
 
Последна промяна:

toni_tv

Потребител
Благодарности на Петър Тенев за бързата и качествена работа по новата игла без О-пръстен на Бигмакс-а, че ми беше писнало от смяната му :cheers::)
 

Attachments

  • Без име 6.jpg
    Без име 6.jpg
    257.8 KB · Прегледи: 30

dilom08

Редовен Потребител
Да ви обърна внимание, че отворите на клапанното тяло на краловете са с различен диаметър. Едните са точно ф5, а другите са ф5.2 и дори 5.3. Когато се прави такъв клапан без опръстен трябва да се съобрази и този размер за да не губи налягане при изстрел.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Да ви обърна внимание, че отворите на клапанното тяло на краловете са с различен диаметър. Едните са точно ф5, а другите са ф5.2 и дори 5.3. Когато се прави такъв клапан без опръстен трябва да се съобрази и този размер за да не губи налягане при изстрел.
Разбира се Жоре. Клапан се прави по клапанното тяло, след полиране на зоната на контакт ;)
 
Нагоре