Kral Arms

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от anibis, 29 Ноември 2015.

1. nikolai89

nikolai89 Редовен Потребител

Публикации:
    295
    от:
    Русе
    Пробвай го така на мишена и ще останеш доволен, ще бъде по точен с теэи, от колкото с редиэайн

7842 харесва това.
  2. du6ata

du6ata Потребител

Публикации:
    100
    от:
    Благоевград
    Супер е гоше

llcoolj харесва това.
  3. llcoolj

llcoolj Редовен Потребител

Публикации:
    167
    от:
    Русе
    Гоше, тъкмо се бях примерил, че правя 20 изстрела в плато с моя НП-05 и сега пак ми запали фитилите, да човъркам по него докато не ги издокарам 2 барабана (24 изстрела) :D

7842 харесва това.
  4. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    633
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Тая пушка ме побърка :),ама ще я карам с редизайн по-вече мощност,джаули.Да ама не.Макар че наш колега веднъж ми каза по добре 3 джаула в окото отколкото 50 джаула в опашката:D.Ама лакомията е .......Досега имаше мощност,но точността не беше добра никак.Днес реших да я пробвам с 1.175 гр.Много вятър имаше в Русе,не мога да наглася оптиката но по вечеря вятъра утихна.Ами......цевта си иска JSB 1.175 гр.,неще редизайн.Като за турска цев е добре.Хареса ми.:rambo:

Прикачени Файлове:

5. du6ata

du6ata Потребител

Публикации:
    100
    от:
    Благоевград
    Гоше стреляй си с хеви то и да не ти пука казах ти че не са за подценяване!!! Даже сега на мен тея хареса ми харесват през деня ще ги видим на тъмно как са;)

6. du6ata

du6ata Потребител

Публикации:
    100
    от:
    Благоевград
    Хадес!!!

7. Васил Василев

Васил Василев Потребител

Публикации:
    184
    Можеш ли да засилиш крал puncher breaсer чашки 2.2 до 300 мс. за 20 изтрела. цилиндъра е 280 куб .с калибъра е 5.5 мм

8. nikolai89

Публикации:
    295
    от:
    Русе
    100 джаула в 5.5 се постигат при суматра, даже и на метан ще е трудно, пък да не говорим эа 20 иэстрела.

Gadnqra харесва това.
  9. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    633
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Ще засили,ама забрави за 20 изстрела с този резервуар.

Ето от днес,100 м от паянтова маса и паянтов стол,отпред двунога отзад ръката ми,лек вятър от към 9 часа.12 броя.

Прикачени Файлове:

Последна промяна от модератор: 26 Май 2019
  10. nikolai89

Публикации:
    295
    от:
    Русе
    Какво повече искаш, идеално е эа таэи цев, като сложиш CZ или LW ще налагаш капачка от минерална вода, с таэи скорост и 50 иэстрела с реэервоар 280сс , мисля че брейкъра се нарежда и до най -скъпите булпапи, а эа цената няма коментар.....

7842 харесва това.
  11. Васил Василев

Васил Василев Потребител

Публикации:
    184
    А при джъмбото цилиндъра е 425 куб .с
    Да не са 20 поне 12 изтрела.

12. du6ata

du6ata Потребител

Публикации:
    100
    от:
    Благоевград
    DA0A22C1-8FBD-46AC-9069-BC042F0721EB.jpeg F52C5C88-C70A-45D2-A227-295A7405FFA2.jpeg
    Ето с чз на 104 м с хевито

7842, llcoolj, lynx and 1 other person like this.
  13. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    633
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Дейстейта ми ги прави.В 6.35 мм с 2.2 гр. 15 изстрела със 305-307 м/с,резервуар 500 куб.с

Gadnqra and llcoolj like this.
  14. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,574
    от:
    Варна 0899/859-831
    Малко не съм съгласен,но някъде в спора идва истината. И аз преди време правех само олекотени клапани колкото е възможно.
    Някой клапани ставаха идеални, други въобще, бяха пълна скръб! Има една книга,благодарение на
    Витали той е донеси към БГ там пише точно за ПЦП пушки,какви клапани, ударници,тежест ход на ударника каква дебелина на тела на пружината колко витки,от витка до витка колко милиметра е,и куп други неща,чак тогава се прави клапан спрямо ударника.
    Ударника, ако ударника ни е 45гр. примерно, клапана трябва да е 1/3 от тая тежест на самия ударник,тоест 15гр клапан.
    Ако е по-лек клапана, въздуха който е препуснал да мине ,не му дава тая бързота да затвори,и от там преразход
    Няма е тая тежест, която трябва за да се засили обратно за да затвори,без да има преразход пушката.

Ето ти възможно най олекотен клапан за Едгън Матадор. Сложих новия клапан, но при изстрел пушката, имаше едно характерно трр-трр това си е от
    клапана,когато не затваря веднага./преразход/ Но пък скоростите, и редуктора фантастика +/- 1-2м/с сложих и по-злобно пружина същата работа. След това когато се разбра че трябва да е
    клапана 1/3 от тежестта на ударника,направих от месинг една идея по.дебела опашка на клапана.За да достигна тая тежест,на самия клапан.
    Ей го олекотения клапан работи идеално, но с новия тежкия клапан има повече изстрели.

Последна промяна: 29 Май 2019
  15. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    633
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Моят ударник е 44 гр.,не знам колко тежи клапана но при следващо разглобяване ще го изтегля.Този разход който имам сега мисля че е добър 95 бара-48 изстрела=1.979 бара.:cheers:

16. Gadnqra

Gadnqra Редовен Потребител

Публикации:
    1,470
    от:
    Русе 0897860296
    Един от възможните проблеми при Краловете е некадърно и накриво разпробитият регулатор. Ако отворът му не се изравни с този на трансферпорта, няма повишаване на мощността. Независимо, какво се прави по клапан и проходни отвори. Дойде ми един такъв, който нямаше никакво съосие в отворите. Дори и отворен докрай, регулаторът пак затваряше почти наполовина трансферпорта и душеше пушката.

Прикачени Файлове:

17. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    633
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Моят беше същият.И при мен сега е на елипса за да се изравни с трансферпорта.И отвора на клапанното тяло е така за да няма ръбове закриващи част от отвора.

18. Nikolai kolev

Nikolai kolev Новодошъл

Публикации:
    12
    И мойта я прави доволен съм 20 изстрела в плато в кал 6.35 300мс

llcoolj, Propar, Gadnqra and 2 others like this.
  19. OldMan

OldMan Новодошъл

Публикации:
    2
    от:
    Haskovo
    Имам булпапа на Крал в 5.5 от 1 година.Изстрелял съм с него около 2 кутии jsb,но не това е важното.Седя цяла зима с въздух около 100 бара и сега като се стопли времето реших да го извадя от килера.Естествено въздухът беше излетял и се почна едно яко помпене....но!? Вдигна до 50 атм и спирам за почивка.а въздухът пак изчезва??? разглобих пунчера,напомпих малко до 5-6 бара балона и гледам,че изтърва от бойния клапан и от там където се зарежда с въздух. Изтърва по малко едвам забележимо-не като спукана гума.Та питането ми е: Нормално ли е да изтърва въздух така? И към кого да се обърна за евентуален ремонт? Има ли майстори мераклии да се заемат с моето пушле? Отговори като смени си О-ринговете не ме устройват :) Пробвах да развия ама не ми се получава.Всичо е залепено.Та търся човек за ремонт.

Прикачени Файлове:

20. llcoolj

llcoolj Редовен Потребител

Публикации:
    167
    от:
    Русе
    Не е нормално да изтърва въздух! Има колеги в форума, които тунинговат и ремонтирват въздушни пушки. Един от тях е Николай ( Gadnqra ).

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена