KalibrGun

  • Автор на темата Автор на темата alpopkochev
  • Начална Дата Начална Дата
Последно повикване(до 17:00 часа днес) за тунинг кит или някаква резервна част по Крикетите.
 
Стария ветеран в действие :D . Дистанция 40 м. на ранчото. Ветрец от тук от там. На пред последната снимка 1 група горе със слъгчета hn 217 21 gr. Набързо толкова, колкото да вкарам оптиката в действие :). Другия път дано има повече и по тихо време ^-^.
 

Attachments

  • Screenshot_20241027_145548_Gallery.jpg
    Screenshot_20241027_145548_Gallery.jpg
    241.5 KB · Прегледи: 120
  • Screenshot_20241027_145600_Gallery.jpg
    Screenshot_20241027_145600_Gallery.jpg
    218.1 KB · Прегледи: 117
  • Screenshot_20241027_145611_Gallery.jpg
    Screenshot_20241027_145611_Gallery.jpg
    128.8 KB · Прегледи: 119
  • Screenshot_20241027_145641_Gallery.jpg
    Screenshot_20241027_145641_Gallery.jpg
    170.8 KB · Прегледи: 111
Малко да раздвижим темата на тази страхотна пушка, мисля, че няма какво повече да се желае от към точност?
KalibrGun 6.35, мишена на 51-52 метра, чашки JTS 1.9 грама, скорост 272 м с.
Левия е прицелна точка, не е отрив, пет броя.
IMG_20241229_140328.jpgIMG_20241229_140443.jpg
 
Скоро ще раздвижим пак темата:
Снайп 2, 6,35 - кармазъ.......

Аааа, да покажа и Крикет 3 в два варианта приклад - метален и дървен. Ще има и трети - ламинат.
 

Attachments

  • IMG_20250320_090107.jpg
    IMG_20250320_090107.jpg
    326.9 KB · Прегледи: 137
  • IMG_20250320_090346.jpg
    IMG_20250320_090346.jpg
    238.6 KB · Прегледи: 134
  • IMG_20250320_133349.jpg
    IMG_20250320_133349.jpg
    208.1 KB · Прегледи: 143
  • IMG_20250320_133407.jpg
    IMG_20250320_133407.jpg
    279.6 KB · Прегледи: 145
Направо съм потресен!! Такова крадене, почва да става абсурд вече!
Очевидно не се свенят и чехи от чехи да крадат, и двата поста по-горе са си чисти Епик пушки, особено "кармъзъ"-то: Epic Two от начало до край!
 
Абе те всички крадат,но за цените май добре се разбират...Хубава пушка под четири бона-трудна работа вече,че и към пет отиват!
Напълно вярно. Ама то бива-бива еднаквите проблеми да водели до еднакви решения... :D
А цените са вярно точно както го каза. И нагоре.
 
Направо съм потресен!! Такова крадене, почва да става абсурд вече!
Очевидно не се свенят и чехи от чехи да крадат, и двата поста по-горе са си чисти Епик пушки, особено "кармъзъ"-то: Epic Two от начало до край!
Саше, тук Епика копие направиха на едно хамериканско изделие. Почти едно към едно, барабар с грешките в него, ама бързаха да изкарат и те нещо по лачено на пазара. .
А изделието Снайп 2 се разработва още от 2017, тества от 2019, но знаеш, че те не бързат да показват неща, които не са доизкусурени и тествани. Първите варианти на клапана имаха слаби места и трябваше да се доизпипат. И вътре и отвън, който иска може да открие разликите.
 
Последна промяна:
Епика копие направиха на едно хамериканско изделие
Окей, признавам, това съм го пропуснал, а иначе грешките на първите Епик се сблъскахме с тях с главата напред ;) По-новите партиди са вече окей, но да не разводняваме темата, правилно правят Калибргън като изпипват нещата.
 
Да. При нея не ми харесва, че плочката, към която е прикрепена бутилката е хваната към спусковата скоба, а там е вложен много малко материал. Надявам се, че ще издържи на продължително подпиране върху рестове и торбички. Не намирам други недостатъци, засега. Всичко друго по тази пушка е супер изпипано и перфектно.
 
Всичко друго по тази пушка е супер изпипано и перфектно.
Освен името...."Мора е един от духовете от древната славянска митология. Мора беше тъмен дух, който приема формата на красива жена и след това посещава мъжете в сънищата им, измъчвайки ги с желание и извличайки живота от тях." :rolleyes:

ПП Виждал съм въпросната МОРА само на снимки, така че мнението ми е мнооого, много сyбективно, но аз не бих нарекъл въпросното изделие пyшка. Може би "спортно съоръжение" - да, но пyшка.....:rolleyes:
 
За съжаление, пцп магнум пневматиката е свързана с резервоари, пленуми, редуктори и куп други ключови възли и решения, които не се връзват с традиционния външен вид на пушка, с който сме свикнали. Ако не се търси компактност и 120 - 130 см дължина не са проблем, напълно е възможно тези възли да се съберат в традиционно изглеждаща пушка. Но тогава тя ще е като копие - с модератор ще минава 140 см. При търсенето на компактност - под 1 метър, водеща е концепцията на булпапите. А там се наложи този външен вид - на Импакт, Маверик, Вулкан, Мора и т.н.
 
Някой разлепял ли е предна тапа на модер, без значение на кой модел. Новите не зная как са но старите са лепени. С пистолет за горещ въздух ако стане добре иначе ако трябва да го грея с горелка ще му замине анодацията.
 
С пистолет за горещ въздух става. Предполагам че е 12-13годишен Щуреца, та лесно ще падне. Нагряваш колкото може с пищова, слагаш кожен каиш около тапата и с клещите я въртиш. Ако не тръгва, почукваш тапата с гумен чук от няколко страни и пак нагряваш.
 
С пистолет за горещ въздух става. Предполагам че е 12-13годишен Щуреца, та лесно ще падне. Нагряваш колкото може с пищова, слагаш кожен каиш около тапата и с клещите я въртиш.
Щях да ти звъня но викам да не те притеснявам. А за къиша знам, вчера така развивах че беше стягано мъжката, имам старо истинско менгеменце от СОЦ-а за тая работа. Значи преспивам една нощ и тогава решавам че знаеш колко съм бърз. :)
viber_изображение_2025-04-04_11-17-31-004.jpg
 
Back
Нагоре