Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

SEPULTURA

Редовен Потребител
Най-после в света на въздушните оръжия има такова,което наистина може да наречем пистолет. Едно,че изглежда като такъв,второ,че е лек и компактен ,трето че е semi-auto и четвърто супер мощен. Единственото лошо нещо му е цената 2800лв без заглужител и 3000лв със. :D
Бих си го купил,кефи ме много,но версия 2. Никога НЕ купувайте първа версия на нещо, защото се очаква (евентуално) да има някакви инженерни недомислени неща ,които могат да възникнат (да се открият) по време на есплоатация. Най малкото V2 е възможно да е с приклад,както на ресимексито.




 
Последна промяна:

Gogata

Новодошъл
Някой пазарувал ли е от този сайт, който си посочил, за България? Лесно ли се регистрира, ако е купен от там?
Също така, гледам, че са написали само 24 J на 25 калибър версията, а той би трябвало да стига до 120 J, да не се окажат, че са скопени и язък за парите?
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Трябва да попиташ тези неща директно продавача. По принцип не виждам причина,защо да не може да го обявиш в полицията след като ше дойде с фактура за покупката. Ама ти първо виж актуалната цена : 3400лв е най-евтиния вече. :D
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Малко пушки достигат 120 дж. в този калибър, а пистолет - никога досега. По спецификации, от сайта на производителя, го дават от 6 до 45 джаула. 24 - 30 джаула е нормална настройка, при която да има няколко, близки по скорост изстрела. При усилване по-нагоре, плато изобщо няма, разходът на въздух е огромен и всеки изстрел е много по-слаб от предишния. Пистолетът е с много по-къса цев и много по-малък резервоар от пушка и според мен, дори и след доработки, трудно ще изкара повече от 70 - 80 дж. На едното клипче се вижда, че според хроното стреля, със 110 дж., но според мен, е възможно, да не е достоверно - възможно е и хроното да греши. Цев - 21 см, резервоар - 85 сс. Единият вариант да изкара 110 - 120 дж., е за 1 - 2 изстрела, след сериозно изнасилване на клапан, пружини и т.н. Другият вариант е, ако се пълни на 300 - 350 бара, тъй като производителят дава резервоара, че е на 350 бара. Производителят е указал в сайта си, че максимумът на пистолета е 45 джаула, измерени с чашка JSB 2,2 гр. Дори и така да е, пистолетът е феноменален. За регистрация в КОС, ще ти трябва преведена на български фактура, на твоето име.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Аз бих пробвал уведомяването с оригиналната фактура на английски, ако косаджиите евентуално поискат, тогава ще ходя да превеждам фактурата.
 

Niki

Редовен Потребител
Като чета данните от Гадняра, не ли по добре тоя старият модел на Еваникс Ар6, е вярно че не е полуавтомат?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ники, AR-6 e много голям, тежък и груб. Няма нищо общо с пистолет. По-скоро нещо, като хайдушки пищов от преди 300 години. Не можем да ги сравняваме с Хубенчо по нищо. И като сила Хубен го бие, а и по всички останали параметри, също.
 
  • Харесвам
Reactions: Sax

SEPULTURA

Редовен Потребител
Ето такъв варият,бих си купил ако е така от производителя :D
Но не се предлага и не стига,че е една чанта с пари ,ами трябва да плащам още за тези аксесоари и тоя пистолет става на цена на един голф 4 :D
 

Attachments

  • FB_IMG_1701619654013.jpg
    FB_IMG_1701619654013.jpg
    192.9 KB · Прегледи: 102
  • Screenshot_20231203-180720.png
    Screenshot_20231203-180720.png
    1 MB · Прегледи: 106
  • Screenshot_20231203-180727.png
    Screenshot_20231203-180727.png
    315.7 KB · Прегледи: 103

SEPULTURA

Редовен Потребител
Достатъчно за размера си. Нямам търпение да го поръчам!!
Ще имаш честа да си първият човек в БГ притежаващ този пистолет. Даже мисля,че ще повлечеш крак за още поръчки към БГ, след това :D
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ето такъв вариянт,бих си купил ако е така от производителя :D
Но не се предлага и не стига,че е една чанта с пари ,ами трябва да плащам още за тези аксесоари и тоя пистолет става на цена на един голф 4 :D
То така вече не е пищов а пушколет.....
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
То така вече не е пищов а пушколет.....
Всеки с вкуса си бай Peko. А твоя знаем,че все е на опаки спрямо другите :D
Мен така ме кефи повече.Кеф ти пистолет,кеф ти пушкостолет. С приклад ,сматам че е много по-удобно да се стреля,съдейки по rexinex RP ,който имам.
 

БоянП

Редовен Потребител
Ще имаш честа да си първият човек в БГ притежаващ този пистолет. Даже мисля,че ще повлечеш крак за още поръчки към БГ, след това :D
Не се знае някой може да ме изпревари . Но и последен да съм ще му се наслаждавам :
 
Нагоре