Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

angel angelov

Потребител
Колеги трябва ми пружина външен диаметър ф8 15-16см дълга и 1.5мм и 2.0мм тел.
 
Последна промяна:
7

7842

Гост
То на хартията и е се тая с колко джанки ще я продупчиш, но пък на стрелящия му пука за броя изстрели с едно зареждане.
Аз на хартията само настройвам оптиката,един барабан от 9 чашки ми е напълно достатъчен като брой изстрели,понякога се случва като изляза и нито един изстрел да не правя;).Вътре в осмицата имаше О-пръстен,днес го махнах и цевта е свободна,но не остана време да видя как е сега.
 

sts1969

Редовен Потребител
Абе на тия дизайнера им сляп ли е... как може да е толкова грозен тоя булпап. :wall:
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Абе грозничък си е. Но ако се направи нов приклад или се ореже този може и да заприлича на нещо. Знаеш, че най-важно е как ще работи железарията. Тя ако е наред, другото е лесно.
 

sts1969

Редовен Потребител
Абе грозничък си е. Но ако се направи нов приклад или се ореже този може и да заприлича на нещо. Знаеш, че най-важно е как ще работи железарията. Тя ако е наред, другото е лесно.
Прав си Ники, ако железарията е добра, дървенията се прави...но като им знам славата натрупана с годините, едва ли ще е на по-добро ниво от предходните модели. Пак ще се хвърля ези-тура каква бройка ще ти се падне. :wall:
 

gogan64

Потребител
Прав си Ники, ако железарията е добра, дървенията се прави...но като им знам славата натрупана с годините, едва ли ще е на по-добро ниво от предходните модели. Пак ще се хвърля ези-тура каква бройка ще ти се падне. :wall:

Голямо дялкане на дърво ще падне ................
80% е пластмаса!
 

оги-пз

Редовен Потребител
На мен си ми харесва и така стига да работи.
Ще изчакам цената на ФХ-са че много ми харесва, и ако цената бие ток смятам да се сдобия с това животну.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Забравих му заглавието.
Тоя с двете настройки за скорост на редуктора и на трансферпорта.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Импакта го отказах отдавна.
То по вероятно да се пенсионирам някога преди да дойде пушката.
В Пазарджишка имаме човек, който търпеливо вече 2г.чака.
 

andi

Редовен Потребител
поръчваш отвън и чакаш около 25 дена . По скъп е от тук с едни 5-10% ама не чакаш .
 

оги-пз

Редовен Потребител
Преди време на един ка.ут му поръчах пушка от вън и си изгризах ноктите докато дойде.
Обещах си, че като купувам пушка ще купувам, така че да не си ги гризам пак.
 
Нагоре