Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

staif

Редовен Потребител
де са наще по хубавите бре :lol:
грозно било..важното е да върши работа, не е за изложба че и по грозни маркови сме видели ;)
 

DeadShot

Редовен Потребител
То че се сменя приклада-сменя се ама,като му сложат сега една 4-цифрена сума.. плюс още 250-300 да ти "барнат приклад" какво става?

Амчи забоди му един върбов корен колега с 2 болта,да може да го подпреш на рамото.Важното е да върши работа ;) Ти ще дадеш ли 1000лв (дано не е и нагоре) за тая дъска?
Нека не товарим и без това огромната тема.
 

staif

Редовен Потребител
колега бая акъл сме изписали(включително и като помощ за тебе) ама нищо не си вдянал.. сори ама е факт
като не ти харесва -не ачкай..
респект към можещите-че от тях има какво да се научи- как от 1000 да ти излезе 200 примерно ;) :cheers:
напиши нещо полезно по механиката вместо да товариш темата ;)
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Прикладът винаги може да се бутне или да се смени. Важна е железарията дали е читава. И карантиите.
Ма те и карантиите се сменят.Хората отдавна слагат преден взвод на булпапите;и то сайд-левър.Това е нов модел,взводът му отзад.И то сайд-болт.По-добре да бяха оставили ат44 концепцията-сайдлевър и по-добър и евтин пълнител.Асан са марка и правят пцп от 10г,а во от 15-20.Как не го смениха тоз анадолу-дизайнер толкова време."Крал" са отскоро,но виж им" дрешките".
 

Gadnqra

Редовен Потребител
На "Крал" дрешките са им такива, защото са ги откраднали, не защото са ги измислили. Не, че Хасанчовците не са крали.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Еваникс трябва да са доволни. Поне им правят реклама. Иначе по темата - да, грозен е булпапа. Ама не чак толкова. И да - бих си го купил за 1000 лв., независимо от грозния приклад и бих си го направил. И отвътре и отвън. Защото 1000 лв. не са 2600, не са 3400, не са 4000. 1000 лв. са си 1000 лв. и там няма друго, което да застава. А в тия 1000 лв. и около тях има мнооого хубави неща - на Комета булпапа, на Крал, SPA P12 и т.н. Е да иска си пипане малко, ама става малко обидно, когато вземеш пушка за 2600+ лв. и видиш, че пак иска пипане, или че не покрива големите очаквания. А и дори и хора с пари не желаят да влизат в хобито с една чанта пари за една пушка. Няма да коментирам марки, които са идвали при мен и при други колеги. Мога само да кажа, че наистина съм бил възмутен да видя такива неща в пушки за 3000 - 4000 лв. Така, че да, колега - бих си купил такава пушка за 1000 лв. и бих си я направил.
 

DeadShot

Редовен Потребител
Много се палите пичове.Айде няма да коментирам повече турските пцп,че не ме познавате и не съм от "ваще" и ме захапахте. Такива като мен нямат право на глас. ;)

А кое съм вдянал и кое не.. си е мой проблем,колега. Със здраве.
 

sts1969

Редовен Потребител
Много се палите пичове.Айде няма да коментирам повече турските пцп,че не ме познавате и не съм от "ваще" и ме захапахте. Такива като мен нямат право на глас. ;)

А кое съм вдянал и кое не.. си е мой проблем,колега. Със здраве.
Споко де, "няма наще няма ваще"...цяла зима не сме стреляли, и нервите намират отдушник някъде. :) Зимата е време за спорове, всяка зима е така, даже тази много се задържа мирният и добронамерен тон. :D:D:D:cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Зимата е време за спорове, всяка зима е така, даже тази много се задържа мирният и добронамерен тон....
Ами няма ги обичайните заподозрени барабар с мене.
Това сегашното спорове ли е, едно време какви спорове имаше... :D:D:D
 

sts1969

Редовен Потребител
Ами няма ги обичайните заподозрени барабар с мене.
Това сегашното спорове ли е, едно време какви спорове имаше... :D:D:D
Верно Митак, по-новите колеги нищо не знаят...преди време, си приготвях цяла купа пуканки и така сядах да чета темите във форума...беше по-интересно от 3D imax...от всякъде прелитаха куршуми! :D:D:D:cheers: (Модератора ще му се отвори работа с голямата гума след нас, за което се извинявам!):-[
 

gary m

Редовен Потребител
Много се палите пичове.Айде няма да коментирам повече турските пцп,че не ме познавате и не съм от "ваще" и ме захапахте. Такива като мен нямат право на глас. ;)

А кое съм вдянал и кое не.. си е мой проблем,колега. Със здраве.
Just like a Englishman that lives amongst the tsigani.:eek:

Така, живот е Булгарски Живот ;). Не ресбрак има проблеми!!! Зима ! ;);)
 

Gadnqra

Редовен Потребител
За мен вече няма Хатсан, няма БАМ, няма ФХ, няма Дейстейт. Има пушки и модели, които стават и които не стават. Подлежащи на тунинг или не. И най-вече пушки за 1000 лв и пушки за 3000 лв. И едните искат доработки и другите също. И едните могат да бъдат скалпели и другите също. Това е. Не разбирам защо трябва да се оплюва дадена марка или да се превъзнася друга, при положение, че всички идват със съпътстващи проблеми. Но и не разбирам защо, след като един anibis (Миро) или един 5ко и др. могат да направят сами пушкИ в домашни условия - от цевта, цевната кутия, цилиндъра, клапана, приклада и всичко останало и то пушки, които стрелят много добре, та не разбирам защо сериозните производители да не могат. Убеден съм и че не четат тези форуми и не ги интересува какво се пише. Аз въобще даже не съм фен на Хатсан. От пушките им харесвам само 1 модел и той е краден от Еваникс. Но не мисля, че са по-лоши от други пушки. Не мисля, също че обиждам когото и да е с мнението си, нито искам да го натрапвам.
 

glavanov55

Редовен Потребител
Прав си приятел, пушката е хубава цев и добре работещ механизъм към нея.
Де да имах свободно време за това чудесно хоби бих показал много неща.
за сега успях да си спретна само един компресор на 250 бара но ми костваше
много труд и време за експерименти.Млади сте умни сте посъберете машини
и действайте.Отбате ви Данчо!!!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Прав си приятел, пушката е хубава цев и добре работещ механизъм към нея.
Де да имах свободно време за това чудесно хоби бих показал много неща.
за сега успях да си спретна само един компресор на 250 бара но ми костваше
много труд и време за експерименти.Млади сте умни сте посъберете машини
и действайте.Отбате ви Данчо!!!

В този форум са хора които обичат да стрелят, а тези дето майсторят са в във форума "Направи си сам".;);)
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Тези дето са във форума "Направи си сам" едва ли ще ти направят пушката, ако се наложи. А тези дето са тука, са помогнали на 2/3 от този форум пушките им да стрелят така както искат. Така, че по-добре не ги гони. ;);)
 

staif

Редовен Потребител
""В този форум са хора които обичат да стрелят, а тези дето майсторят са в във форума "Направи си сам"."""

представям си как отиваш до магазина- купуваш пушка -сядаш на масата иии....--само десятки -после качваш снимки в темата за мишените и всичко е розаво :D:D:D:D :bravo:
..и после се събуждаш и си викаш бах мааму как да я направя че наистина да е така :wall::D..нека да разграничим теорията от реалноста ;)
 
Нагоре