Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

staif

Редовен Потребител
по точно, попитай коя пушка във форума не е побългарявана-по ще е лесно и интересно с отговора :D
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Виж сега братле направо да обобщим - заготовка по нашите критерии, но лесно става пушка и то не лоша и за малко пари. Истината е, че си струва, предвид добрите резултати, постигани от колеги. Е има и много по-добри алтернативи, но те са много по-скъпи.
 

antoanbs

Потребител
Ами аз не искам заготовка а да отворя кутията и да си стрелям по разни неща няма да ходя на състезания но щом казвате да не вярвам на 330мс и 60 изстрела по добре аир армс 30 изстрела на 270мс май ми е малко слабо ама то и парите са му доста по малко ? Просто исках нова пушка с гаранцуя и тн а не втора ръка а и моя 1250 е горе долу с тази скорост искам. Ещо 300+мс и над 50дж
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ами уточни с какви пари за пушка си готов да се разделиш и така ще стане най-лесно да те насочат колегите.
 

dberov

Редовен Потребител
Ей тука има по голям асортимент от колкото в магазина, избери една и питай Gadnqra :lol:

Career-Dragon Slayer-50 cal.+Leapers 3-9x40 / BAM-50-22 cal.+ZOS 10-40x50 SFE / Air Force-Condor-25 cal.+Leapers 3-9x40 / Hatsan 125-22 cal.+Leapers 4x32+ГП от Митака 101 / Hatsan BT-65-25 cal.+Leapers 3-9x40 / Evaniks Blizard-S10-22 cal.+Nikko Stirling Game King 6-24x50 / Evaniks AR-6-22 cal.+Leapers 3-9x40 / Sumatra 2500-25cal.+Center Point 3-9x32 / Evaniks AR-6-22 cal.-Bulpap+Leapers 8-32x56 / Bulpap NP-1-22cal.+Center Point 4-16x40 / Bulpap SPA-P12-22cal.+Leapers 3-9x40 /
 

sts1969

Редовен Потребител
Ей тука има по голям асортимент от колкото в магазина
:D:D:D Митак, разсмя ме, Ники да продаде пушка от колекцията...по-вероятно е да купи още няколко :lol:
по американските форуми ги хвалят
Не гледай какво дрънкат по американските форуми, аз до сега не съм пипал Хатсан внесен от Америка, но съм убеден че за там качеството няма НИЩО общо със заготовките който правят за нас. Вярно че новите им модели са хубавички и приятни за окото, дървените им приклади са на много високо ниво, но железарията си е същата, чепата от всякъде. До сега съм чувал за един Хатсан РСР който са стрелял в добро плато още от кутията, и съм сигурен че е някакъв необясним инцидент. ??? :cheers:
 

antoanbs

Потребител
ами за пари мисля около 1000дата лева просто много са ми хобитата и жената няма да се трае вече:)
 

dberov

Редовен Потребител
Пушката заздравява брака, жената не може да избяга повече от 100 метра :D.
Посмяхме се а сега сериозно колега.
Вземи си >>ТАЗИ << пушка, (в по заден пост ти бе препоръчана от lynx) и ще имаш само приятни моменти с нея. Качествена изработка, лека, красива и точна. Не се заглеждай по тия Хасани ако не ти е ясна материята че ще ти побелеят косите.
 

apapazov

Редовен Потребител
Вземи си >>ТАЗИ << пушка, (в по заден пост ти бе препоръчана от lynx) и ще имаш само приятни моменти с нея. Качествена изработка, лека, красива и точна. Не се заглеждай по тия Хасани ако не ти е ясна материята че ще ти побелеят косите
Колегите ти препоръчват моята пушка. С тях не се познаваме лично. Ако иска някой да я купува ако не ще си ми стои така. Продавам я защото не ми остава време за стрелби, а когато намеря такова стрелям с 16 джаулата ми.
Пиша този пост защото се чудя как хората се заглеждат по Хатсани и ги купуват за луди кинти а наистина хубави пушки им се кумят. Колега от Пазарджик продаваше Дейстейт Вълк на смешната цена от 1400 лв и се отказа а има хора готови да дадат 1000лв + за Хатсани и др. Такива. Не плюя марката. Аз също съм имал АТ44-10 но го взех за 400 и го продадох назад след няколко месеца. За тази цена е ок. Но цена от 1000+лв за каквато и ще да е турска пушка при положение че има Комета Линкс, ЧЗ, Армсове , Валтери и др направо ми е чудно. Но това съм Аз. Както казват на цвят и на вкус.....
 

оги-пз

Редовен Потребител
Много точно казано.
На времето хатсан беше добре пари качество, но в момента цената е много близка до по-изтински пушки и смисълът се губи да се купуват айшета.
 

antoanbs

Потребител
Мерси просто питам за да не направя грешка ако трябва да съм честен еваникса AR6 най си ми харесва но ми е скъп.Остава като вариант на апапазов пушката
 

xpresident

Редовен Потребител
Хасаните наистина много им вдигнаха цените. Моята я взех за 688лв от Заримекс, приклада е изключително красив (според мен), но железарията си иска доработки. На мен това ми беше ясно още преди да я купя. За тези 60 изстрела дето ги дават с едно зареждане само можем да се посмеем, моята от кутията правеше 25 с едно зареждане, скорост не съм мерил, защото тогава нямах хроно, но отката и беше като на флоберка, предполагам че е имала 300+м/с. Само дето на мен не ми е ясно за какво ти е скорост над 300м/с ако няма да ходиш на лов с нея, или да стреляш на 100+ дистанции. Пипнах едно друго - Andi ми направи нова тапа на БК и пушката сега си стреля с 260м/с (JSB 1.175) и 30 изстрела в плато (10м/с). За моите нужди върши работа. Но както стана дума на една сбирка с колеги от Варна, Хасана без да се пипне става само за свадбарска стрелба. Ако не гледам плато, с едно зареждане правя 40 изстрела.
 

antoanbs

Потребител
Ами аз казах че няма да я взимам за състезания искам да има сила на 100 метра дългоухия да заспива за сега на 50-60 м и 1250 се справя но искам и нещо друго
 

xpresident

Редовен Потребител
Със силата на 100 метра няма проблеми, ама с точността е по-сложно. Дори да случиш на хубава цев, пушката мести групата и иска честа прострелка. Ако търсиш сила, наистина дългата цев е за теб.
 

st_beer

Редовен Потребител
Да ви кажа истината право в очите,че 100 метра са си много за въздухарките. Не казвам ,че няма успеваемост и точност,но пропуските на тая дистанция са доста и не си струва да се хабят мишените. Мишените трябва да са на по близка дистанция и изстрела да е супер прецизен ,на правилното място и мишената(тенекиената) ;) да пада от раз .
 

antoanbs

Потребител
Ами да ако си прав без опора си е доста трудно но ако си с двунига легнал на добра позицияполучават се нещата
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Получават се много добре даже. Че има колеги, на които им се получават нещата на много повече от 100 м. 140, 150 и нагоре.
 

antoanbs

Потребител
Явно и оптиката трябва да е от 300лв нагоре аз съм с липърс TACTEDGE 4x40R/G/MILDOT и малко ми идва далеч 100м
 

staif

Редовен Потребител
разбира се..от 100м нагоре без качествена оптика си в морския шах ;) или в държавната лотария :cheers: ..играеш на криеница с мишената
 

бумбар

Новодошъл
Аз съм виждал с фотоапарат асанчо как се правят снимки за вестник народно дело на 160-170м. и как им угасват светлините на тенекиените мишени.:eek:
 
Нагоре