FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

michorovm

Редовен Потребител
Колега къде видя толкова скъпи за Импакт, аз съм накупил 5-6 на тази цена. Друго нищо не ти трябва.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
114 евро е цена само за цевта.
А другото,което си гледал за 350 евро е комплект с шрауда и другата тръба,която покрива цевата.Мисля,че също и месинговата част отзад.

Screenshot (435).png
 

Ivan888

Редовен Потребител
Ако няма да сменяш дължина на цевта или калибър, не ти е необходимо нищо друго. Вече ако сменяш са необходими допълнителни аксесоари. Зависи какво търсиш, карбоновата тръба върху лайнера помага при по големи скорости с по тежки слъгове.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Въпрос имам аз :D
Някои подобен пълнител от хасан има ли вероятност да пасне на FX Maverick? Дизайна е почти същия,ако дебелината и отвора за съчмата съвпадат,би трябвало да стане
Някой да е мери/пробвал?

Screenshot (458).png
 

LogiBG

Редовен Потребител
Колеги модела на FX Dreamline Classic идва с FX Smooth Twist X barrel, може ли да се смени със superior без да се преправя нищо? Гледам, че на цевите пише, че стават за dreamline но да се подсигуря защото познат иска да си я вземе и евентуално някога да надгради за да не го подведа с грешна информация. И въобще дали си струва цялата разправия или да се ориентира към crown модела? Разликата в парите не е малка.
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
Screenshot_20230405_183225_com.android.gallery3d_edit_923601112793442.jpg
Днеска отидох да си настроя новата оптика.
Групите са на 50м с чашки jsb exact heavy 2.2гр 6.35, начална скорост 292мс
Всяка група е точно 25 изстрела - 1 пълнител.
Пушката е Fx Imapct M3 700mm 6.35.
Мисля че след около 600 изстрела откакто е закупена, лайнера е "улегнал" и групира по добре от първначално - първите дни групите бяха доста по зле.
Чакам с нетърпение хеви лайнера да я настроя за стрелба със слъгове.
Не съм добър стрелец, но 25 изстрела на 50м тази пушка от кутията си ги вкарва в 1ст. дори и с по висока скорост.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Не вярвам!При какви условия е стреляно и с какво оборудване?
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
Гр Варна, стрелбището в гранд мол. Собствениците на стрелбището бяха до мен - Ани и Шломи. Условията са седнал, на клатеща се маса, пушката подпряна на торбичките им с пясък. После пробвах и от двуногата ми и резултата е абсолютно същия. Поне 10 мишени нашарих, като най лошата група беше не по голяма от 5ст и винаги изстрелвам целия пълнител от 25 проектила. Попринцип целта ми не беше да правя групи а да си настроя оптиката и трябваше да изчезвам бързо, ако ги старая предполагам може и да свия още.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Ако наминавам към Варна това лято и се стиковаме ще ми е интересно да го видя!Както съм писал ,време е да направите някакво мероприятие да се види реално кое какво може!
 

michorovm

Редовен Потребител
Аз вярвам, с чашки дори и аз правех подобни с Краун на 50 м с 380 и 600 мм цев. Почти безинтересно. Импактите не са виждали чашки. Със слъгове е малко по-друго докато се улучат правилните настройки.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Писах ,че не вярвам(в конкретния случай) а не дали е възможно или не(видял съм и аз в тоя живот някоя друга пушка)!За това поисках допълнителна информация),50м на открито или закрито има разлика,както с масичка или без масичка(па и клатеща се!).
П.с
"доверяй, но проверяй" ;-),успешен ден!
 
Нагоре