FT Open GP50 - Sofia 12-13.07.2014

go_panch

Потребител
vas2308 написа:
Кога го редихте това трасе, аз към 19.15 се качих - нямаше коли на беседката, върнах се малко назад и се спуснах от червената къща надолу, стигнах до края на пътя , пак нямаше никакви коли и се прибрах ???
Ми няма коли. Ние сме долу а не на пътя.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
go_panch написа:
vas2308 написа:
Кога го редихте това трасе, аз към 19.15 се качих - нямаше коли на беседката, върнах се малко назад и се спуснах от червената къща надолу, стигнах до края на пътя , пак нямаше никакви коли и се прибрах ???
Ми няма коли. Ние сме долу а не на пътя.

То като сте все с джипки, ама аз само до края на асфалта карам и помислих просто че е много късно и затова няма хора. А в крайна сметка мястото е като завия покрай червената къща, стигам на края на асфалта (там има едни камари черни) от там наляво по чер път после леко на дясно и стигам до гората отбелязанотто с жълт цвят на картата (това ли е мястото за утре)
 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
Eдна препоръка към участниците в състезанието, които пристигат днес:

Черният път, който води непосредствено до мястото на състезанието, не е в много добро състояние. Участъкът на открито е с доста дълбоки коловози, а този в гората е със стръмни участъци и остри завои. Затова не е лоша идея да огледате предварително състоянието на терена, за да прецените, с оглед проходимостта на колата си, и шофьорските си умения, дали да слизате до долу, или да останете на асфалта. Ако все пак решите да слизате, добър вариант е да оставите колата си в началото на гората. Разстоянието оттам до лагера не е никак голямо, и спокойно се минава пеш.

Пожелавам на всички успешна и безопасна стрелба през днешния и утрешния ден на състезанието на ФТКС!
 

TeXHo

Потребител
vas2308 написа:
go_panch написа:
vas2308 написа:
Кога го редихте това трасе, аз към 19.15 се качих - нямаше коли на беседката, върнах се малко назад и се спуснах от червената къща надолу, стигнах до края на пътя , пак нямаше никакви коли и се прибрах ???
Ми няма коли. Ние сме долу а не на пътя.

То като сте все с джипки, ама аз само до края на асфалта карам и помислих просто че е много късно и затова няма хора. А в крайна сметка мястото е като завия покрай червената къща, стигам на края на асфалта (там има едни камари черни) от там наляво по чер път после леко на дясно и стигам до гората отбелязанотто с жълт цвят на картата (това ли е мястото за утре)
Точно това е мястото.
 

aandreev

Потребител
Хора дайте телефон или координати не ви намирам къде сте.....
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления към нашите приятели от ФТКС и в частност на главния съдия за отличното и разнообразно трасе както и за организацията на състезанието.
Честито на победителите и най-вече на Калата.
Два прекрасно прекарани дни сред природата и приятели, жалкото е, че минават така бързо.
:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Честито на победителите! :winner:
Конкуренцията става все по-жестока! ^-^
Ако някой има снимки, нека да ги сподели?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Честито Кала! БРАВО :bravo:
Отдавна се надявахме да се отключи място в класирането и за колега извън ФТКС.
Ти пък направо закова първо място :winner:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Специални поздравления за Калоян Дулев и Георги Панчев за доброто и представяне на това състезание.
 

jost70

Потребител
ФТКС
Поздравления за страхотното трасе .Специални поздрави за организаторите, многото положен труд в дъждовна гора е за уважение :bravo: :bravo: :bravo:
На победителите Честито! :cheers: Време беше Калата да се прояви! :winner:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Винаги когато съм с приятели си почивам истински. Върнах се от София изморен, но усмихнат. Благодаря за доброто посрещане и въобще за всичко... :cheers: :cheers:
 

mamawaits

Потребител
scandalo написа:
Специални поздравления за Калоян Дулев и Георги Панчев за доброто и представяне на това състезание.

:cheers: :rose: :bravo:


ςορρΥ προςτο ΜΕ Μαρζι ΜΝοΓο Δα πιςα β κιριλι4α :crazy: ;) :-*

сорри просто ΜΕ марзи много да пиша в кирилича :crazy: ;) :-*
 

jost70

Потребител
ФТКС
ςορρΥ προςτο ΜΕ Μαρζι ΜΝοΓο Δα πιςα β κιριλι4α / Знаем,че те мързи да пишеш на кирилица,кажи си го на български . Ти отдавна не си елин ;)
Щом ти е минал боб, шкембе чорба през стомаха ясен си ни ;) ;) ;) Върти ,сучи , все около скарата на Панчо се ориентираш!
Да си ни жив и здрав , все пак си част от българският отбор. :)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Браво на Калояна!
След битките с Хатсана,
с този Щаер не моеш го хвана!
;)
 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
За всеки случай пускам класирането и тук.
 

Attachments

  • Klasirane 12-13.07.2014.xls
    21 KB · Прегледи: 24

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
А ще има ли класиране с разстоянията до мишените, УЗ и попаденията?
 
Нагоре