Epic airgun

Gadnqra

Редовен Потребител
Пушката е красива, но е с малко, недъгаво резервоарче. 120+ джаула, с резервоар 240 сс. Луда работа.
 
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Стреляш 3-4 пъти и допълваш, не е зле :lol: Единствено приклада ми допада много, но не се знае доколко ще бъде удобен.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
За тия пари, можеше да я окомплектоват с една 700 сс бутилка. Или поне 580 сс. Съвсем друго щеше да е.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Тези пушкала са идея на хората от Балистас, те са и възложителя на производството.
Не знам защо са се хвърлили на такова разнообразие от самото начало, може би с идеята да покрият повече пазари.
Много алуминий, по-малко пластмаса, удобен и регулируем приклад. Механиката и пневматиката ще си покажат стойността след време. От както в Чехия махнаха ограничението за ВО, доста се раздвижиха там нещата. Редица подизпълнители решиха да излязат сами на пазара. Няма лошо.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Гони 5 бона.
Така вече става. Ама и цената е...
 

dani62

Потребител
От чужд форум.
 

DimitarV

Редовен Потребител
Моята цев на Херкулеса я изпъвам на подобен принцип чрез заглушителя, с тази разлика , че имам и 3 втулки с пръстени в шрауда и той не е карбон.Но явно работи и при мен.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Кошмарът на ФХ-овете - турчето да пребива шведите :D
Да ти кажа,на последната сбирка в една от дисциплините Хасан падна от един ФХ. Та до сега само Вулкан няма дето да е вземал призово място! ;) Та по-правилното изказване е : всички бият чехите! :lol:
 

DimitarV

Редовен Потребител
Е миналия път беше 1 бенчест за Хасан, 2 кръга голям към малък гонг270м и 2 та за Хасан и 1 кръг х от 10 в 20см гонг на 270м.- за на Петьо маверика. Но и Вулкан е давал по добър резултат на гонгове . Импакти са ме тупали....Статистиката обаче е силно положителна за бай Хасан
 
Нагоре