EDGUN

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от Anonymous, 6 Август 2010.

1. TheStarlingHunter

TheStarlingHunter Потребител

Публикации:
    205
    от:
    Кабиле, Ямбол
    Почувствах лека болка в гърдите

Последна промяна: 8 Септември 2018
    Termina4, Emp, Gadnqra and 8 others like this.
  2. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна
    Едва събрах сили да изгледам видеото... :D :D

SvilenP харесва това.
  3. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна

SvilenP харесва това.
  4. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна

SvilenP харесва това.
  5. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна
    Детайлна 3D схема на Леший, сигурно ще има и на другите модели скоро и най-сетне синтетика, която не е с безумно тегло, а даже по-лека от дървото:

SvilenP and dberov like this.
  6. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,871
    Ама в какви цветове му ги е боядисал Марко, че ако сложа една детска седалка в колата и хвърля до нея коя да е от тия шарении, никой няма да се усъмни че не е играчка.

7. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна
    Писах на Ед и той каза за новите редуктори, че вече са инсталирани на всички нови модели, аз мислех, че е използвал старите първоначално за петата серия:
    "It is installed in all Matadors and Lelyas I sell now both in Russia and out of Russia".
    Когато го попитах и за гравираната с лазер скала на редуктора, отговори следното:
    "No, I decided to make coloured stickers. Waiting them from them printing shop."
    Предполагам е разсъдил, че така ще излезе по-евтино и ще отнема по-малко време. Със стикери работата ще заприлича доста на Huma ;) Да видим дали ще успее да се справи по-добре от тях.

SvilenP харесва това.
  8. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна
    Впечатляващо.

9. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    638
    от:
    Русе-0876302261-Георги
  10. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна
    В едно от последните си видеа Едуард се похвали нещо за бъдещите си проекти.
    Днес получих малко информация от кухнята, или по-скоро от преддверията й ;)
    Прототип на полуавтоматична в калибър .357.

Gadnqra and SvilenP like this.
  11. Grifcom

Grifcom Потребител

Публикации:
    162
    от:
    Пловдив
    Нещо не съм наясно! Къде се произвежда туй пушкало? Screenshot_2019-06-23-22-16-10.png

12. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна
    В Русия, а също така и в Естония, където има втора производствена база на марката. Имам произведени и на двете места. Няма разлика в качеството.

SvilenP and Gadnqra like this.
  13. Grifcom

Grifcom Потребител

Публикации:
    162
    от:
    Пловдив
    Никъде до сегане бях виждал " сделано".
    Няма разлика в качеството? И в цевите ли?

14. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    708
    от:
    Варна
    Цевите са 2 марки: LW и руски - Алфа Пресижън. Засега Алфа се използват само в калибър 6.35.
    Едуард до скоро използваше само LW, но от няколко месеца започна да ползва цеви на Алфа. Причина според собствените му обяснения: за ЛВ чака между 6 и 9 месеца, а за Алфа - няколко седмици. Също така има проблеми с търговските санкции, наложени срещу Русия. Затова е решил да ползва ЛВ за пушките, които се сглобяват извън Русия, а Алфа Пресижън за пушките, сглобявани в Русия.
    Цевите Алфа са полигонални и без шок. Новият ми Р5М пристигна преди около месец. Изрично помолих дистрибутора да бъде оборудван с Алфа. Цевта се държи чудесно, даже прави по-хубави групи с JSB 2.2 грама от стария ми Матадор, който имаше ЛВ. Аз лично съм много доволен.
    Отбелязвам отново, че това засега е само в 6.35. В другите калибри цевите са ЛВ, независимо къде се сглобяват пушките. От сравнително скоро е, голям шанс има да попаднеш на ЛВ и в 6.35, зависи кога и къде е сглобено оръжието.

Licho, llcoolj, SvilenP and 3 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена