DAYSTATE - пушките мечта.

ivotomov1

Редовен Потребител
Смени о-пръстена на полиамида и я сглоби за пълнене. Твърде вероятно е да е от него проблема. Внимавай, когато връщаш тялото с клапана в в резервоара, както говорихме днес!
Ще изчакам до утре да купя силиконова грес,четох някаде.Или не е нужно.

Оказа се че нямам О-ринг за полиамида/шайба.Нов нямам,ще дойде от И-бей след 10 дни.
Да оставя ли стария,изглежда перфектен.Може ли проблема да е бил в големия О-ринг на клапана отвън,той беше много зле.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Можеш с всякакъв вазелин да го нахлузиш. Напълно възможно и от външния о-пръстен да е. Все пак той спира въздуха от резервоара да не излиза от него.дай размери на о-пръстена да видя, дали имам!
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Можеш с всякакъв вазелин да го нахлузиш. Напълно възможно и от външния о-пръстен да е. Все пак той спира въздуха от резервоара да не излиза от него.дай размери на о-пръстена да видя, дали имам!
 

Attachments

  • 934E29CF-ED60-487E-AECD-EB75059C2AE1.jpeg
    934E29CF-ED60-487E-AECD-EB75059C2AE1.jpeg
    153.2 KB · Прегледи: 37

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Така няма да стане! Размерите трябва да са точно същите, защото в противен случай или ще изпуска или ще го клъцнеш при вкарването обратно в тръбата!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Огледай с лупа и полиамида - може да е подбит или надран.
 

Добрислав

Потребител
За каучук(гума)- WD 40твърдо:не!!! Разлага гумата! За това и не се препоръчва за чистене на цеви,че уврежда о-пръстените.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Иди в баухаус има силиконова грес, мисля беше около 7 лева тубичкана и ще имаш докат си жив.
 

Добрислав

Потребител
В OLX и в Bazar.bg има обяви за силиконова грес + тефлон (250гр.) кутията(зелена опаковка). Толкова ми хареса,че си купих два броя... :)
 
Нагоре