DAYSTATE - пушките мечта.

lynx

Редовен Потребител
Добре е, че си ги извадил. А сега по-трудното ще е да намериш същите с нормални глави.
Заради карантината повечето магазини не работят.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Слагай там едни нормални болтове с шестограми със същиия диаметър,а тези ги забрави! :)
Разбира се,така ще направя точно търся магазина на Козлодуй дали ще работи утре. Не пречи да си ги имам новите болтчета ще чакам сега пластмасовата шаиба с О-рига.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Добре е, че си ги извадил. А сега по-трудното ще е да намериш същите с нормални глави.
Заради карантината повечето магазини не работят.
Може в магазина на Козлодуй да имат подобни.
 
Последна промяна:

Добрислав

Потребител
Ако живеех в Англия,сигурно никога не бих си купил въздушна пушка.Много са прецакани с тези ограничения за мощността... Читавите FAC модификации ги изнасят за Щатите...
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Ако живеех в Англия,сигурно никога не бих си купил въздушна пушка.Много са прецакани с тези ограничения за мощността... Читавите FAC модификации ги изнасят за Щатите...
В Щатите имах револвер Таурус 357 магнум къса цеф някакъв Бразилски беше.Закона тогава беше оръжието може да е в жабката на колата ,но НЕ заредено а муниций/патрони в багажника.Като платиш в магазина,ти го дават след 72 часа,през това време те проверяват.
Приятели казваха ,че не го дават веднага и по друга причина,ако си се ядосал на някой много искаш да го "гръмнеш"да не можеш да вземеш оръжието веднага и през тези 72 часа да размислиш.Това беше закон в Невада,в всеки щат е различно.
Отплеснах се,това което исках да кажа че с револвера не беше интересно,скоро ми омръзна.И седеше в гардероба с години.Стрелях по един дебел 1500 стр. телефонен указател извън града три пъти за пет години.После го продадох обратно в магазина за да не го мисля.
Не е по темата,ще търся да преместя другаде.
 
Последна промяна:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Колкото и да ме е яд на Дейстейт, за неоправдано високите цени, тегавия сервиз, и макар дребните проблеми които пушките им правят, днес като извадих Ред Уолфа и във вятър на 52 метра направих 3 мишени от по 10 изстрела под 1,5 см. всяка без Никакви усилия и концентрация, и си припомних, че си е с класи над почти всичко останало. И пак един мухи ми забръмчаха из главата.........
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Колкото и да ме е яд на Дейстейт, за неоправдано високите цени, тегавия сервиз, и макар дребните проблеми които пушките им правят, днес като извадих Ред Уолфа и във вятър на 52 метра направих 3 мишени от по 10 изстрела под 1,5 см. всяка без Никакви усилия и концентрация, и си припомних, че си е с класи над почти всичко останало. И пак един мухи ми забръмчаха из главата.........
И какво ти подшушнаха ? Ъпгрейд ли.
 

rivan

Редовен Потребител
Колкото и да ме е яд на Дейстейт, за неоправдано високите цени, тегавия сервиз, и макар дребните проблеми които пушките им правят, днес като извадих Ред Уолфа и във вятър на 52 метра направих 3 мишени от по 10 изстрела под 1,5 см. всяка без Никакви усилия и концентрация, и си припомних, че си е с класи над почти всичко останало. И пак един мухи ми забръмчаха из главата.........
Усещам промоции
 
Нагоре