DAYSTATE - пушките мечта.

ivotomov1

Редовен Потребител
При тази мощност няма друга алтернатива. Въпрос на избор е все пак. В зависимост от намерението за ползване на пушката, може да прецениш ситуацията.
Ще търся платка от по мощна,сега имам повече време.Не искам и да я сменям.Може да изглежда глупаво,но така съм решил.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
За информация на интересуващите се от Daystate.Намерих в един щатски форум човек в Гърция който модифицира мадърборда/платката на няколко модела на Дейстеит.Пращал е неща на няколко човека в Щатите единия който ми даде неговия меил е в Тексас.
Всички пишат че е коректен,и е човек знаещ какво прави.
Това по надолу,е отговора който аз получих за моя случай.

Hi Tomov
You need to take a look at the valve and airflow. You can probably get up to 25joule only with a board but you need to play at higher pressure regions.

Regards
mk4 transfer port (1).jpg
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Поръчах новата платка,по точно платката е за оригинално вграждане на MK4 IS.Ще имам и дисплей,само опаковката пластмсовата кутийка за дисплея трябва да намеря.
Поздрави на всички.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Няма да ти е толкова лесно с дисплея. Трябва да се направи прорез в цевната кутия, както и дупки за болтчетата, които ще държат кутийката с дисплея.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Няма да ти е толкова лесно с дисплея. Трябва да се направи прорез в цевната кутия, както и дупки за болтчетата, които ще държат кутийката с дисплея.
Кутийка нямам,ще измисля някаква може би 3Д принтер,но си мисля лентовия кабел да мине лекичко от вън,мисля да не правя дупки по цевната кутия ако мога.
Писах и на Дейстеит,кутийка с дисплея(вървели заедно,не се продават отделно) струва 80 лири без шипинга.И до три седмици не изпращат нищо заради короната.И идва и скъпичко де.
 
Последна промяна:

Добрислав

Потребител
В голям филм се вкарваш,колега!
Аз не бих имал толкова търпение и нерви за такъв тунинг...
Просто бих си взел друга пушка във FAC версия...
 

Добрислав

Потребител
Ами сам се сети за какви цели...
В този калибър, аз не бих я ползвал за стрелба по хартиени мишени...
Това е все едно да стреляш по комар с оръдие... ;)
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Ами сам се сети за какви цели...
В този калибър, аз не бих я ползвал за стрелба по хартиени мишени...
Това е все едно да стреляш по комар с оръдие... ;)
За лов съм против,о да става за лов на бракониери.:bastun:
 
Последна промяна:

ivotomov1

Редовен Потребител
Не зная дали си разгледал обявата от форума(вече е на стр.2)за Daystate Air Ranger cal.:5.5 ,40J. ?
Сега ще погледна,мерси.Видях я,но с този резервоар за въздух направо ми убива всякакво желание.Предпочитам да пълня на 20 изстрела с моя 144cc.И току що мина основен ремонт.
 
Последна промяна:

ivotomov1

Редовен Потребител
И аз за това взех модел с малък резервоар!
Няма ли да продаваш твойта?:cheers:Шегвам се,много проблеми си създадох сам едва ли не за да имам какво да правя тези дни .Търсих,писах каде ли не,четох но ще я направя харесва си ми.
В форума за оффроуд казват че , кеф цена няма,там съм го чувал когато някой прави безмислени проекти.:)
 
Последна промяна:

batnan

Редовен Потребител
Е има време докато падне карантината ще я вкараш в релси:cheers:
 
Нагоре