Career III 707 Carbine

YzF

Потребител
Колега стрелях с пушката пробивноста е с 6,7мм по голяма от на БТ то 5.5 малее ми се и затова искам да я мръдна малко нагоре :)
 

павле

Потребител
Минаваи на метан хем е по ефтин от въздуха хем дава по добра скорост около 30 мс.
 

YzF

Потребител
И на метан ще мина , но искам ако е възможно и на въздух да ги засилвам малко повече .
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Повечето хора дето могат да ти помогнат не пишат вече тук. Питай пловдивчани - те ще ти помогнат. Иначе ако пипаш сам може да се заиграеш с пружините на БК и ударника. Ако не стане оттам значи трябва да се пипат проходните отвори. Казвам го без да съм виждал такава пушка на живо, така че най-добре я покажи на някой да я види...
 

YzF

Потребител
Днес ходих да пострелям с кариера по мишени и нещо ме разочарова. На 35м с eunjin 77гр. направих групи от 20,25см. нямаше изстрел с изстрел всеки път си стреляше на различно место. Някой може ли да каже на какво се дължи това . Кариера е подобен на суматра с 2та резервоара и регулатора на мощността .
 

cilindura

Редовен Потребител
Здравей колега, мощността на твоята пушка съвсем не е това, което трябва да бъде. В този калибър с 5,4 гр проектил би трябвало да гониш 200 джаула мощност, дори и да ги надхвърлиш. Ако не си в час с механиката на пушката, намери някой, който може да ти помогне. ПРичината за недобрите резултати може да бъдат изключително много, толкова много, че няма да ми стигнdj няколко машинописни листа, ако започна да обяснявам с подробности. По принцип това е една добре конструирана пушка, която се използва предимно за лов, така че добре би било да бъде докарана до заводските ТТ данни, дори и малко да ги надхвърли. Успех. :cheers:
 
Нагоре