Career III 707 Carbine

A

Anonymous

Гост
Има ли начин на Кариър да се изпусне въздуха през манометъра или само със сватбарски изстрели става?
 

lynx

Редовен Потребител
Започваш внимателно да отвиваш манометъра и като почне да изпуска го оставяш докато излезне целия въздух.
После го затягаш.
 
A

Anonymous

Гост
А имаш предвид че се развива внимателно тази част?? :eek: :bomb:
имам 100b вътре и ме е шубе да ти кажа. Въпреки че ако съвсем малко се развие сигурно става. Някой пробвал ли е не искам да експериментирам?
 

Attachments

  • DS454AirtubeEndCap4.jpg
    DS454AirtubeEndCap4.jpg
    35.1 KB · Прегледи: 315

vanko

Редовен Потребител
sniper написа:
А имаш предвид че се развива внимателно тази част?? :eek: :bomb:
имам 100b вътре и ме е шубе да ти кажа. Въпреки че ако съвсем малко се развие сигурно става. Някой пробвал ли е не искам да експериментирам?
А защо не пробва да изпуснеш въздуха от помпата или от зарядната станция на бутилката ??? не знам точно с какво си помпиш пушката?
 

angelmr

Редовен Потребител
Отвиваш изпускателния винт бавно, така че да не затвори клапана. На някои пушки става номера, на други не става. За кариера нямам идея дали става.
 

Loki

Потребител
Абе що се занимавате с глупости, най безопасния и сигурен начин е с изстрели, като опираш плътно дулото в стара възглавница или го увиваш с одеяло- действат като заглушител, аз моя (Еваникса) така го празня... ;)
 

vanko

Редовен Потребител
lynx написа:
И аз не разбрах на Ванко замисъла ???
Ами замисъла ми е такъв че от клапана на входа става по лесно и безобидно не че от манометъра не става но е по голяма играчка.Както колегата sniper e имал 100б налягане вкарва още 5,6 помпи примерно докато чуе характерния звук на клапана когато отваря и развива съвсем леко винта за испускане на налягането на помпата или на зарядната станция така че да не се даде възможност на клапана да затвори.И след секунди въздуха няма да го има :yes:
 
A

Anonymous

Гост
vanko аз поне не успях на кариъра, може да не правя нещо както трябва, но по-скоро не става с моя клапан поне с помпа не успях, със станция може би става по-лесно незнам. Жалко, ако можеш да заснемеш 1 видео как го правиш много хора ще сме ти задължени.. ;):cheers:
с развиване на резервоара става, но остават драскотини колкото и да внимаваш, не го препоръчвам на никой.
 

lynx

Редовен Потребител
sniper , с какво го захващаш тоя резервоар като го развиваш, че го драскаш?
Измисли нещо.....увий го в гума и тогава го захващай .
 

HellBoY

Потребител
За развиване на резервуара направи дървена скоба (от мека дървесина-чам) с отвор малко по голям от външното Ф на резервуара и я разцепи от единия край, ако не може да се надене я разцепи през средата и после стягаш леко в менгеме и леко докато мръдне резбата. Дървото няма да остави драскотини и зацепва хубаво. Така съм развивал пневматични цилиндри , но в твоя случай е под налягане . . . незнам дали не е опасно :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
като е под налягане не е оферта това ви казвам.. направих го веднъж нямам драскотини, но тука колегата офертира през помпата някакви магии това ми е интересно как го прави и искам да се науча на тази техника..
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Техниката е: - да преодолееш налягането в резервоара на пушката, като за целта подадеш от бутилка или помпа, малко по-високо налягане, за да отвори зарядния клапан на резервоара на пушката. След това от bleed вентила, да започнеш съвсем бавно да изпускаш налягането, като се стремиш това да става толкова бавно, колкото е необходимо, за да няма възможност зарядният клапан да затвори. Може и да не се получи от първия път. Както казва доктор Ливайн...изпускал съм мноооого пушки по този начин.
 
A

Anonymous

Гост
Аз пълня от бутилка и в началото мислех че винтила трябва да се затваря едвам едвам,затварях крана на бутилката и започвах да навивам винтила за да изпусне въздуха от маркучето в последствие разбрах че съм изпуснал повечето въздух от пушката с моето бавна навиване.така че на 100 % става по този начин
 

YzF

Потребител
Здравейте колеги . Искам да ви се похваля с новата си придобивка Кариер ултра 707 9мм :yahoo:. И да ви попитам по знаещите как мога да му увелича скоростта . От колегата които го купих каза, че е замервал скорости 237м/с (на пълна мощност) с 77граина на eunjin което ми се вижда мъничко .По чуждите магазини гледам че му дават 900fps с 77гр което вече е добре ,а има и клипове с замервана на тези скорости в youtube . Бих искал някои ако знае нещо повече за тези пушкала да сподели ще сам му много благодарен :cheers:
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
ти още не си стрелял с нея искаш да и увиличаваш мощноста постреляй виж какво може пушката и тогава и мисля че 105 джаула са ти достатъчни почти за всичко ;)
 
Нагоре