„FT open 2x50 Белиш” – 11-12 Ноември 2017 г.

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Така, местата за спане за събота в къщата свършиха. Има за петъка.. Всички които са резервирали за събота могат да дойдат от предния ден без да се обаждат предварително.
 
Последна промяна:

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Денислав Паташев
Jethro
HW77 / 312
KonusPro M30 10-40x52
JSB 0.547
16 J

и сина ми:
Велимир Паташев
Versenjetorix
BAM-40 / 312
ZOS 10-40x50 SFE
JSB 0.547
16 J

Дано намерим къде да спим наблизо, че ако ще пропусна вечеринките - ще пропусна всички цели (което се подразбира де) :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Напоследък с радост забелязвам оживление в пружинния клас. Вече има записани 6 пружинки. Ще е интересно.. :cheers:

До тук 24 записани състезателя, като още някой от главните герои ги няма.. Очертава се оспорвано и интересно ! :bravo:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Явно капацитета на хижата е отдавна запълнен. При евентуалното ми идване, се поогледах и намерих тези къщи, Ваня (за до 19 човека) и Ваня2(за до 12 души) в Патрешко, което е съвсем близо.
http://www.bgvakancia.com/offer/2503/#rates
http://www.vilavania.com/prices.php
Ваня 2 дори и от само 5-6 човека да се наеме, е добре ценово.
Стига да са свободни за уикенда де.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да Пеко близо е, но пътя между Маргатина и Патрешкото име сектор от 1-2 км който е не е асфалт., а черен път. Макар, че аз съм минавал с кола там, а за по проходима машина няма да е проблем.
А за да се движиш по асфалт разстоянието е доста и се заобикаля доста
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Е, аз казах че за мен съм гледал....... А поне на гугъла не виждам да има проблемни участъци, па дори и да е черен пътя.
Едва ли е по-зле от пътя до конната база на Асеновградското или до бунгалата над Жеравица( където аз издъних картер на Марейката)......
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да Петко, пътя е подобен както казваш и е не повече от 2 км. Има едно изкачване от 50-60 м. което малко стръмно и е пътя е покрит с бетонни траверси.
Иначе хотелите които посочваш са най-добра алтернатива.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Вила Ваня2 е свободна за този уикенд 10-11.11. Ако има желаещи може да звънят. 3 двойни стаи - така че най-малко 6 човека без проблем.
Не е някакъв лукс, но ако е само за преспиването, мисля че си струва.
Отделно има механа, барбекю, уреди за готвене.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Предполагам ще има тъй като на Маргатина къщата се запълни и има хора които ще спят на други места. Нямам физическата възможност да влизам тук постоянно за което моля да бъда извинен...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има и доста места в и около Орешак, всеки може да си избира според вкуса.
Но Ваня 2 ми допадна само заради локацията и близостта до основната дейност.
Мога да предложа и лукс в Гумощник(на 10 мин повече път е ), но там ще е по 40-50 лв на човек на вечер(задължително цялата къща се наема - 370 лв на вечер, поема до 10-12 гости), но с включени 4-5 кила еко мръвки за барбекю и 10 еко яйца за закуска.........
http://www.sunnyfarm.bg/produkti/почивка-на-село/почивка-на-село-detail
ПП. Поръчвал съм и опитвал телешкото и свинското им - мммм, наистина има разлика от "мас продакшъна" в супера...........
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ами нека колегите, които нямат запазени места в хижата да потвърдят тук дали да се търси друго общо настаняване или всеки ще се оправя самостоятелно.......
 
Нагоре