„FT open 2x50 Белиш” – 11-12 Ноември 2017 г.

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Идеята при разпределение на двойките ми беше:
1. Участник с повече опит с участник с по-малко опит, за да може да се предава опита.
2. Да са от различен град или регион.



Значи Вальо ще учи Оги как се пие...
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да Васко ще има отделен клас ПП с отделно класиране и награждаване.
Идеята, ако има интерес в този клас и достатъчно участници /поне 5 човека/ на нашите мероприятия в бъдеще да са с отделно класиране и награждаване.
Целта е ясна да има интерес и конкуренция и в този клас, като вероятно от догодина по новите правила ще бъдат ПП само до 16 джаула.
Дано вече можем и да запълваме квотата за международни участия и с хора стрелящи с ПП.
 

pellet

Редовен Потребител
Много се радвам, че се събрахме толкова ПП, и че има развитие в една по-интересна за мен пневматика.
Тъй като сезона е динамичен, дано всички пружинки да сме на поляната в Белиш.
Да не би да се окажем пак само 3-мата - аз, Васко и Любо.... ;)

Което не е зле, така автоматично вземам 3-то място, бронзов медалист. :lol::lol::lol:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Извинявам се на всички, но колегата Детелин Иванов е в клас ПЦП, но въпреки това квотата от 5 участника е спазена и класиране и награждаване в клас ПП ще има.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Един от записалите се участници отпадна поради заболяване.
Така, че който има желание може да се запише да попълним квотата от 30 участника.:rambo::cheers::winner:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има ли все още колеги с неуредено(запазено) спане са Събота вечер?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Поздрави за ентусиазма на Павката и Оги :bravo:
Пожелавам на всички уважили мероприятието весело изкарване:cheers:
Аз ще гоня прасетата да не ви газят трасето :rambo::lol:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Резултата от първият ден на мероприятието.
Ако може някой да го направи на снимка и да то публикува.
Благодаря.
 

Attachments

  • den 1.xls
    17 KB · Прегледи: 15

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Благодаря на организаторите. Получи се страхотно трасе, и времето беше прекрасно. Павката и Оги се постараха и да уважат доста от нас, макар и със малките ни постижения.
Благодарим ви и все така да "бутате" ФТ спорта у нас.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Прекрасно състезание и прекрасни хора на 1 място.
Поздравления на Калата за изкъртването.
Поздравления на Павката за шампионата.
И едно Голямоооооо Благодаря на Павката и Оги за перфектните състезания, които организират.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Прибрах се благополучно. Отново страхотно състезание с много интересна подредба, което появилият се вятър направи още по интересно. Благодарности на организаторите и на всички уважили мероприятието за страхотния уикенд.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Огромни благодарности към Оги и Павката,за ВСИЧКО което правят за този спорт.Браво на Калата,който ни показа как трябва да се стреля за злато.И не на последно място честито на шампиона на България
Пп.Поздравления и за медалистите в пружинния клас
 
Нагоре