„FT open 2x50 Белиш” – 11-12 Ноември 2017 г.

cres

Потребител
Аз още не съм запазил никъде,така че ще участвам в групово настаняване,ако има желаещи за такова.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Понеже засега има само един участник в клас до 45 джаула, ще стреля и ще участва наравно с другите в класирането, но без класиране в рейтинга.
И хоп:
 

Attachments

  • shooters.JPG
    shooters.JPG
    48.7 KB · Прегледи: 42

stannii

Редовен Потребител
Здравейте! Най-накрая се престраших да пиша в този прекрасен форум, а причината да избера точно тази тема е предстоящото състезание в Белиш. Аз признавам си, съм абсолютен лаик във Field Target, и въобще в нещата свързани с компресионната пневматика, както и с мерните прибори необходими за този вид спорт, но за добро или за лошо май започвам да се пристрастявам към него. Четох доста Ваши постове във форума, изгледах доста Ваши клипчета от състезания, за снимките да не говорим, изучавах различните пози при стрелба, начините за нулиране на оптиката и последващото прострелване, механиката на самия изтрел...и всичко това доведе до съвсем скорошната ми покупка на първото PCP - един тунингован Hatsan AT-44 в 16J заедно с оптика Vector Optics Dorado 4-16x50 E-SF. Тук е мястото да изкажа искрени благодарности на колегата tzocho, от когото закупих пушката, за отделеното време и многото разяснения и напътствия за устройството ѝ. Та той я разглоби пред мен на съставните ѝ части!
Да се върна към темата и да попитам мога ли аз като абсолютно начинаещ да участвам в състезанието. Наясно съм, че с това оборудване и моя "опит" бих предизвикал само Вашите усмивки, но все пак...

Ето данните:
Станислав Калоянов
stannii
Hatsan AT-44, .177
Vector Dorado 4-16x50
JSB 0.547
16J
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Добре дошъл.
Честита придобивка.
Не помня някой, някога да е бил върнат.
Всички сме тръгнали от там.;)
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Станислав вече си записан за участие. Ще се радвам да се запознаем. Тука всички се учим, аматьори сме и сме най-обикновени хора. Важното е, че имаш желание за ФТ. Другото идва с времето. Всички сме започнали като теб. Ще се радвам да се видим в Белиш
 
Последна промяна:

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Колега давай смело. Всички сме старирали от 0-та. Няма да усетиш кога си влязал с 2та крака в ФТ-то. Ще се видим на Белиш.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Заповядай на състезанието Станислав, каквото можем ще помагаме...не се притеснявай да питаш. Добре си дошъл!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Утре ще обявя в темата двойките за стрелба. Промени може да има само, ако някой участник заявил участие не се яви на брифига в събота.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Това двойките за събота и неделя. Ако има още желаещи ще бъдат допълвани на място. Ако може някой да го направи на снимка. Благодаря предварително
Болдваните участници са с ПП.
 

Attachments

  • състезателни двойки.xls
    18.5 KB · Прегледи: 33
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Идеята при разпределение на двойките ми беше:
1. Участник с повече опит с участник с по-малко опит, за да може да се предава опита.
2. Да са от различен град или регион.
 
Нагоре