Ямболската група

boceto84

Потребител
Вярно е,а то не беше много отдавна.За всеки случай,ще вземе и евоюлиралата версия на Асаня,че да не взема да се изложа.С тая пауза дето направих със стрелбата :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Колеги, някой от вас, който ще идва на Срещата може ли ако има (така пише) да ми купи 10 кутии от това http://www.pushka.eu/product/Сачми-въздушно-оръжие_H@N-Baracuda-match-5.5-мм-200-бр. и да ми ги донесе. Ще ги платя като се видим. :cheers:
 

amudjiev

Потребител
Макси.... ако в пушката няма и работата е на зор, мога да ти заделя пет кутии от моите.
Аз ще си ги възстановя като заредят.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
amudjiev написа:
Макси.... ако в пушката няма и работата е на зор, мога да ти заделя пет кутии от моите.
Аз ще си ги възстановя като заредят.
Благодаря ти! :cheers: Аз и сега си имам 20-ина кутии, ама вече започвам да се притеснявам! ;)
 

amudjiev

Потребител
И аз държа в наличност десетина кутии баракуди и още толкова от тежкото JSB ;) ;) ;)
Олекна ми след като Миро продаде FX-а....много ги харчеше ;) :rambo: :rambo:
 

st_beer

Редовен Потребител
amudjiev написа:
Олекна ми след като Миро продаде FX-а....много ги харчеше ;) :rambo: :rambo:

Еееееееее Жоре ти както го написа хората ще си помислят че съм стрелял от твоите чашки и не съм си купувал ;) ;) ;) ;) ;)
И на мен доста ми олекна след като го продадох FX-а. То голямо харчене на пари беше. На два дена кутия от отиваше и то при икономии :D :D
 

Di_mitar

Потребител
Айде групата, с Миро утре сутрин към 8,00 мислим да потегляме за язовир Копринка. Ако някой друг ще пътува нататък да драсне да се движим в пакет ако искате :)
 

amudjiev

Потребител
Ето и малко снимков материал на групата от националната среща... :)
Благодарение на Заралии, мястото за стрелба беше грижливо трасирано, за да няма заблудили се стрелци... :)
IMG_4160.jpg

но понеже аз съм заснел само бира скарата...... ;).....
IMG_4131.jpg

IMG_4138.jpg

IMG_4132.jpg

IMG_4142.jpg

А ето и Миро.....грижливо храни мишените в Старозагорския зоопарк.......
Храни ги и им се радва....ама много им се радва..... ;) ;) ;)...особенно на юрдеците... ;) ;) ;)...които галеха слуха му с крякането си....... ;) ;) ;)... :lol: :lol: :lol:
IMG_4172.jpg

IMG_4170.jpg

Митака поглези и меца, като я почеса по езика...... ;) ;) ;)
IMG_4202.jpg
 

dinkata

Редовен Потребител
Приятелката му сготвила много вкусна БАНица и щял да я яде почти месец, а с пълна уста не са говорело ;) ;) ;)
 

bai techo

Потребител
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
................а на мен до сега БАН ми звучеше някак .........научно ???
жалко ......и аз сам се ...банвам до 18 ........
................и не от солидарност .......а по убеждение че не редно и правилно
...ама то без оня знаещия ........ :mad:
Браво Мирко ......поне оттърва хората и от ОНЯ за един месец
 

amudjiev

Потребител
Понеже и аз не одобрявам БАН -а на Миро предлагам Ямболската група да се прехвърли временно в другия форум.....като са ни запушили устите....
 
Нагоре