Ямболската група

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Някои хора като гледат как се разлива пенливата течност все едно кръв се лее за тях май ;) Вие какво искате да подобрите рекорда на най-кървавия филм в историята на киното ли - "Смотаняци" 2 ;) ;) ;)
Иначе в кауфланд съм си зимал такива бири на промоция (да ги пробвам) дето с гранатомет ми се е искало да ги стрелям ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Аоуууу направо сте изверги!
Няма ли най накрая "Бирената партия на България" да се самосезира и да прекрати това безобразие.
Така е като няма закон за защита на бирата и нейните производни.
;)
 

st_beer

Редовен Потребител
lirik написа:
Днес не можах да се включа. За утре дали ще има желаещи?
Дайте предложение за провеждане за час на днешното събиране и провеждане на забавно развлекателните стрелби.Аз съм свободен и съм на разположение през целия ден. Всеки е добре дошъл да постреля с нас ако има желание и свободно време.
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес отново се събрахме и постреляхме подобаващо. Макар и не голям състав групата започва да се завръща. Днес установих че нашата група се събира в есенно-зимния период. Стигнах до извода че след продажбата на гладиатора съм направил много добра инвестиция като съм си купил каяк за пролетно-летния период и пушка хасан за есенно-зимния. Така през цялата година имам с какво да си отмарям от напрегнатото ежедневие в почивните дни :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Имаме и ново попълнените в групата както и пушка бам 50 каквато до сега е нямало в групата Ето и две снимки от днешната сбирка:


 

vanko

Редовен Потребител
st_beer написа:
Макар и не голям състав групата започва да се завръща.

Завиждам ви Миро! Вярвам и нашата да започне да се завръща че нещо съвсем се отпуснаха колегите.И ние като вас стреляме развлекателно а дали сме интелектуалци или някакви задръстеняци кой както иска така да си мисли проблема си е лично негов и въобще не ни касае! Изгледах клипа и за пробитите кенчета не ме е яд...така сте решили така е станало! Важното че ви е било гот :exclaim:
 

st_beer

Редовен Потребител
bai techo написа:
Много ви " сухи " снимките ..........
че и постни ........така е .....
като се събирате .....тайно :cheers:
Течеееее не си прав в това си твърдение. Кирето още снощи писал. Аз сутринта прочетох и питах за час на събирането. Няма тайни и скрити неща.
 

st_beer

Редовен Потребител
Hyp3r написа:
Станимире защо не постна снимка "резака" на 50метра как цепи косъм на две. :rambo:
Да си кажа честно не исках да го правя поради причината че много хора ще се усъмнят в това което днес се случи. Дори и на мен самия направо ми се стори невероятно това разцепване на картата от първия изстрел. После и Жорката с неговата пушка повтори същото нещо и се успокоих че срязването на карта в подходящо време на 50 м не е никак непосилна задача. За пореден път се убедих че хасаните не са лоши пушлета за развлечение.
 

bai techo

Потребител
Знаех си аз........един ден ще ви оставя ......
този алкохол дето стреляте до нищо хубаво няма да ви доведе....
или разврат .........или хазарт.................
чувам хазарта сте го почнали /да го гърмите .....във вид на карти /
.......да видим с разврата кво ще стане....... :D ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Момчета нека да се напише кой ще ходи на Есенна Национална среща яз.Копринка'20-21.10.2012
За сега съм аз и жената. Очаквам и други колеги да се навият да посетим мероприятието :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

Di_mitar

Потребител
Миро, ако не ми мине котка пътя мисля с баткото да присъстваме на срещата ( пуснал съм си молбата за един ден неплатена ;) )
Само трябва да си оразмеря колелото щото цяло лято не ми остана време да я свърша тази работа :-[
 

bai techo

Потребител
...................аз пък сега се прибирам от едно мероприятие :crazy:
20 Х мноооо далече ...........само да оцелеем..........
може и да додимммммммммммммм
 

st_beer

Редовен Потребител
Пак си имал тежки изпълнения ;) ;) ;)
До тогава има още доста време и се надявам да се оправиш до тогава.
 
Нагоре