Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Той е душата на компанията. Винаги когато се събирахме стрелбата беше трудна работа. Не че той е виновен ама историите му са само едни весели и стрелбата е трудна работа. Беше хубаво и весело тогава ама нещо не сме се събирали от миналата зима.
Все се надявам скоро време някой да пропише в тая тема отново и да се съберем да посеем малко олово и да се повеселим.
 

amudjiev

Потребител
Мирка....а...... заредил съм с мишени за далечна и по-близка дистанция... ;) ;) ;)
photo_zps38ecdf18.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
Пак ли ще съсипваме пиво бе Жорка? Дано Станчев не види тоя пост че направо ще го заболи сърцето.Само трябва се разберем и уговорим кога ще хвърлим малко олово из полето.
 

amudjiev

Потребител
Утре към обяд предлагам....звънни и на бай Течо...ако е свободен да дойде ...ще раздрусаме яко бирата преди стрелбата....... ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз съм свободен и няма проблем. Драсни само час и място където да се съберем. Еееее доживях да дойде времето пак да се събираме и забавляваме.
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз ще съм на линия. Надявам се и другите членове на групата да четат все още форума и да се завъртят на стрелбището.
 

bai techo

Потребител
Макс.......стари лаври и легенди :-[
Ама то кога един .ий става легенда .......
.....като тръгне от уста на уста ..... ;) ;)
......абе харен банкет стана :p
Мирка ...утре ще ви донеса пъдпъдъци да скубим
12 съм там ........дигайте въздух ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
st_beer написа:
Пак ли ще съсипваме пиво бе Жорка? Дано Станчев не види тоя пост че направо ще го заболи сърцето.Само трябва се разберем и уговорим кога ще хвърлим малко олово из полето.

Видях ви аз :exclaim:

Само да посмеете да пуснете снимки на убити кенове :wall:
Не се научихте... с тях се прави само това :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Само да посмеете да пуснете снимки на убити кенове :wall:
Специално за теб ще направя клип понеже снимките не са интересни. На клипа ясно ще се вижда изпълнението на смъртната присъдата ;) ;) ;)
Той Жорката бирата я реди на големи дистанции и моята пушка не може да прати до там. Аз съм на другите мишени които са върху кеновете. Тях поне ги слага на 50 метра и се пръскат много готино. Освен това че се пръскат готино и по никакъв начин не правят боклук понеже захарта се разтваря и изчезва.

П.П
Успяхме да направим една прекрасна сбирка с много стрелба и прекрасно настроение. За сега ще кача само една снимка на присъствалите:



По късно ще сложа и клип от днешните стрелби и мишените по които се забавляваме.
 

boceto84

Потребител
Браво на вас :bravo:Вие се настреляхте а аз се наработих.
П.П.И моето време ще дойде,още малко да позахлъднее,пък знае ли човек като се върна от Москва може и повод за почерпка да има :quiet:
 

st_beer

Редовен Потребител
Ето го и обещания клип от днешните стрелби. За хората привърженици на пивото се препоръчва да не го пускат ;) ;) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=SL-sQNasYpI
Стреляно е на дистанция 50 метра при вятър който се вижда и чува отчетливо на клипа.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ма вие верно съсипвате пълни бири... Спрях да гледам след 2-та бира.. ;) ;)

П.п. Слави, след 14-тата минута не гледай брат...
 
Нагоре