Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Само пишете и ме карате да се надявам :( :(. Тая вечер вече не издържах и излязох си направя една разходка по дигата.Просто гледката беше разкошна. Спокойни юрдеци ме допускат на дистанции 50 метра без дори да се стресират ни най малко. Не исках да ги закачам и само направих една снимка с телефона си. Ако носих фотоапарата наистина имаше какво да ви снимам и покажа :p :p :p :p



Заклевам се няма нито една наранена или убита юрдечка тази вечер. Отидох до мястото с подводниците там поседях и си пострелях доста като счупих два перископа :p :p :p
Ако нещо решите тия дни имате ми телефона звънкайте след 18.00 съм свободен :cheers: :cheers:
 

bor1968

Потребител
Станко, като си купи фотоапарат за около 2000 лв., няма начин да не прави хубави снимки :D.
:cheers:
 

Д-р Най

Потребител
amudjiev написа:
Ето и малко снимки от днешната стрелба на едно от най-любимите ми места за стрелба....язовира до с.Хлябово - Тополовградско.
Айии лелеййй! Те ти булка ла жур дьо Спас :eek: Колко е малък светът!
Земляци ли ще излезем? :cheers:
Аз се казвам Димитър Найденов, родом съм от Хлябово. Къщата ни е в долния край на селото- близо до "природната" забележителност Ракиения казан ;) :cheers:
А доколкото успях да се ориентирам от снимките язовирът е К........ц (пиша го "зашифровано", защото може да си имате съображения да не се споменава в публичното пространство ;) )
Поздрави лично на теб и на цялата Ямболска с пожелания за много застреляни безалкохолни и карпузи, само да не закачате биричките ;) ;) ;)!
 

amudjiev

Потребител
Съпругата ми е от Тополовград и аз си щъкам редовно насам - натам из региона. ;) ;) ;)
Няма нищо тайно в местата където стреляме.....като няма хора наоколо не пречим на никого.
Като добавка само да кажа, че съм и бивш заралия.... ;) ;) ;)...учил съм в 11-то основно...ама отдавна беше....
Групата...утре ако искате по обяд да се съберем... :) :) :) долу ще съм
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес пак се поразходих малко. Направих и две по качествени снимки. За жалост по-хубавия апарат е в САЩ с хлапето.



П.П
Жорка (amudjiev) прати ми на лични последната снимка която ми направи с твоя телефон да си я имам за спомен ;) ;) ;)
Без да я пушкаш във форума ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
При една от последните ни разходки с Жорката покрай язовири и полянки случайно срещнахме Дъфи който пожела да си направим снимка двамата за спомен :p :p :p :p :p. Затова Жорката ме майтапи какво му било на Дъфи в по горния пост ;) ;) ;) ;) ;)



Който има въображение да гадае ;) ;) ;) ;)
 

amudjiev

Потребител
Тоя Дъфи много фотогеничен ;) ;) ;)........ама мисля позата му беше такава........ ;) ;) ;)
Daffy.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
Жореее недей така ще разочароваш малките деца че съм уморил всичките анимационни герои ;) ;) ;) ;) ;)
 

bai techo

Потребител
с тези продажби на пушкала ...............
само апорт ще ти остане / от вода / :p :p :p
.............не ни трябва куче........... :p :p :p
 

zagi_bg

Потребител
Ямболската група какво рзсърдихте Станимир че разпродава всичко :( :(
направете едни стрелби па дано да размисли :-\
ако трябва направете едно гости на нашата група :cheers:
пък може и ние да помогнем
 
A

Anonymous

Гост
некои са стреляли и по малко от Мирката,,,,,,то нови пушкала ли не беха а бе Мироо ко стана с харпуна бре ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
kebra4o написа:
Мироо ко стана с харпуна бре ;) ;) ;)
То от него се почна. Той първи замина понеже той ми върна старите болежки. Ще се оправим бре това няма да е края. Просто малко почивка да стъпим на крака здраво отново и се връщане на 2-ри коридор 3 писта ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
В случай че продам пушката и остана без такава днес помислих по въпроса и направих резервен вариант с подръчни средства и материали.
Оръжието е много изгодно от към муниции намират се на пътя по земята или в някой автосервиз са по вносни и качествени. Не трябва се уведомява понеже е под 24 джаула. Не е върха на сладоледа ама върши работа като резервен вариант :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Стрела с доста големи калибри стоманени топчета,ролки и камъни . Не съм го мерил колко джаула му е дулната енергия ;) ;) ;) ;) ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
st_beer написа:
Не трябва се уведомява понеже е под 24 джаула.

Да, да под 24 ама НЕ... Ще те издам на кварталния после... Ония с перископите пак ще потъват с тая пушка ма мерник незнам как ще монтираш :):)
 
Нагоре