Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Всичко попада. Няма такива които не попадат понеже нямаме право да стреляме с въздухарки по нищо освен по мишени (хартиени или тенекиени). Ама ние стреляме по подводници или ако са излели на сушата по танкове ;) ;) ;).
Там където стреляме почети не минава жива душа а и ние не оставяме нищо след себе си за да бъдем обвинени в нещо. Подводниците потъват като им целнеш перископа ;) ;) ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Не искам да ви се мешам във "войната", но тези "подводници" и "танкове" са защитени от закона.
Все пак "войната" си е ваша, пък и съвестта също.
 

dinkata

Редовен Потребител
fatalen написа:
Не искам да ви се мешам във "войната", но тези "подводници" и "танкове" са защитени от закона.
Все пак "войната" си е ваша, пък и съвестта също.

Те колко работи са защитени вече... то не остана вече незащитено нищо ;) ;) ;) :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
dinkata написа:
Те колко работи са защитени вече... то не остана вече незащитено нищо ;) ;) ;) :cheers: :cheers:

Напълно подкрепям това мнение на Динката. Последно време всичко е на изчезване и е защитено. Ония черни гарги де ядът по 3-4 кила риба и те са защитени че били на изчезване. По нашия край няма повече от тях зимно време. Сега като отивахме на море на Бургаското блато има милиони. Ако това е изчезващ вид просто не знам какво ще правят ловците като техния дивеч за обстрел е в пъти по малоброен от всичко останало де мърда. Отдавна съм си казал сбогом чиста съвест като гледам управниците ни какво правят и как ограбват всичко. Не мисля обаче да коментирам повече това в темата. Спазвам правилата не публикувам снимки на убити животни както и не пиша открито за такива случки.

П.п
Всъщност призива беше това към групата :

st_beer написа:
Къде сте бре Ямболската група? Няма ли да излезем малко някоя вечер по дигата да постреляме? Аз се прибрах вече от морските ширини и съм на линия всяка вечер само да има желаещи. Ако има желаещи драснете в темата за час на обичайното място за подводници с вдигнат перископ.
 
A

Anonymous

Гост
малиии ша са забраим бе МИРО :cheers:мноо бач в наща база ;) с Жорето само вода пиим пушки не фащаме нещо ^-^ ^-^ще има време ма кога ----сега на :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Тази вечер към 18,30 мисля да поизляза малко да се поразходя по дигата да стрелна някоя чашка и изхабя малко въздух да не се застоява в бутилката. Който желае да заповяда. Хубаво е когато човек не е сам и има с кой да си прави лаф и компания.
 

boceto84

Потребител
И аз съм се разработил доста последните дни.В събота и Неделя мисля да направя един риболов с преспиване ама ще видим какво ще стане.Иначе за утре вечер ще се постарая да се видим на дигата че и моя въздух се вмириса в бутилката :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Ще чакам утре се обадиш. Тази вечер пак ходих да се поразтъпча. Обади се утре ако решиш Боце.
 

amudjiev

Потребител
Здравейте....групата!!!!!
Събиранията ни станаха рядкост, но все пак от време на време с Миро успяваме да се видим и да пуснем по някоя съчма....
Ето и щастливия Миро след срещата му с един ....... анимационен герой...... ;) ;) ;) след чудесния хедшот от 60 метра ;) ;) ;)
П.П....Жалко че не мога да публикувам оригинала....ама си приличат ;) ;) ;)
Photo10912.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eeeeeeee Жоре тръгвам на рабата страшно развеселен. Как можа да ти дойде на ума тая работа да ме докардисаш така. ;) ;) ;) ;)
 

praetorian

Редовен Потребител
:lol: :lol: :lol:Майкооо, какво нещя се въдят по Ямбол....Да не земете да гръмнете и Уили койота ;) ;) :rambo:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Май и по този приятел сте се взирали ;) ;) ;) много готин монтаж е станал :cheers:
 

Attachments

  • Scrat.jpg
    Scrat.jpg
    8.4 KB · Прегледи: 124

amudjiev

Потребител
Ето и малко снимки от днешната стрелба на едно от най-любимите ми места за стрелба....язовира до с.Хлябово - Тополовградско.
Имахме желанието да поставим мишените на другия край на язовира...предполагам дистанцията щеше да е около 150-200 метра...но поради нелекия и променлив вятър решихме да ги сложим на 100-на метра.
Стрелбата по малките предварително добре раздрусани кутийки /150мл/ кола и фанта беше истински кеф....по-късно ще кача и клипче от събитието.... ;) ;) ;)
P.P.....Кадрите няма да предизвикат сърцебиене у любителите на бира, както при разстрела на каменицата миналата година.... :D :D :D
Pic615.jpg

Pic612.jpg

Pic580.jpg

Pic573.jpg

Untitled-1.jpg

Untitled-2.jpg

Untitled-3.jpg

Pic619.jpg

Pic621.jpg

Pic622.jpg

Pic625.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
Eeeeeeeeeeeeeeeee Жореееее направо ме поболя. Току що се прибирам от морските ширини и като те видях как си разсипваш газираните безалкохолни сърцето ме заболя. Виж за бирата нищо не ми трепна ама за колите направо ме заболя.
Как ми се стреля направо идея си нямаш. Не съм пипал пушката от как ходихме двамата последно което за мен си е цяла вечност ;) ;) ;)
Трябва нещо да се организираме малко да се видим групата някоя вечер след работа (демек след 18.00 часа) да пуснем по някоя чашка и да се видим че се забравихме вече.
Цялата група нека да помисли над горното предложение.
 
Нагоре