ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

A

Anonymous

Гост
И аз ви благодаря момчета.Надявам се по често да се виждаме ....(много имам да наваксвам) :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Ванко ЧРД и от мен - бъди жив и здрав,още дълги години да се събираме по срещи. :rose: :rambo: :quiet: :cheers: :cheers: :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
ИВАНЕ да си жив и здрав, че да можеш дълго да ни помагаш(малко е егоистично ама...)! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Ванко,сега видях че си рожденник. Тюююююююююх,как те изтървах,да почерпиш. ;) ЧРД.,да си жив и здрав,корав...абе с две думи,желая :cheers: ^-^ :cheers: ^-^ :cheers: ^-^ :cheers: :cheers: :cheers: :yahoo:ти гръмогласно в живота всичко най-прекрасно.И по-често да организираш сбирки и общи мероприятия... :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
ЧРД и от мене Бат Иване :exclaim:
Жив и здрав да си и дано някой ден се запознаем на живо ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
@ivodoc
ЧРД
Бъди жив и здрав. Нека всички твои мечти се превърнат в реалност. Желая ти много успехи и още много години да ти честитим. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Благодаря на всички ви момчета .
Трогнат съм и нека пожеланията ви към мен, се връщат удвоени към вас.
Когото успях почерпих.
Тези , които съм пропуснал , ще почерпя при първия възможен случай.
Бъдете живи и здрави, вие , близките до вас и семействата ви.
Дано все по-често се срещаме.
:cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Благодаря ВЯеско.
И тоя ден мина.
Сега предстоят два Иванови дни , по стар и по нов стил.
И те ще бъдат отпразнувани, а и други празници дал Бог.
Весели празници на всички.
 
A

Anonymous

Гост
Честит празник на всички именници,чиито патрон е Св. Николай Чудотворец. Също така днес могат да почерпят всички рибари,въдичари,мрежари,харпунджии,даже и риболовци,моряци,банкери както и тези работещи във финансовата сфера.Честит празник и на всички кореняци варненци тъй като светеца е патрон и на града ни. :cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре