ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

A

Anonymous

Гост
harry_cool няма проблеми, и утре е ден :) . Само кажи за колко часа сме поканени и къде :yahoo: . Държиш ли на подаръците? ;) :lol: Всичко каквото са ти пожелали досега + още толкова. Дано никога не изоставиш това прекрасно хоби и да си винаги... така добър презентатор :p . ЧРД .
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Хари. ЧРД.
От мен Хобос , Бай Ачо и Акела.
Сега четем и ти пожелаваме много здраве и късмет.
DSC_0586.jpg

A ние поливаме от снощи Суматрата.
Днес я разкостихме, че клапана бойния издъхна.
Повикахме корпуса за бързо реагиране от Варна.
P1020178.jpg

Хайде наздраве. :cheers:

Ха сега вече честит имен ден и на Бай Ачо.
Почваме го и неговия.
Да е жив и здрав, другото ще си го купи.
Честито и на всички Ангеловци, и Михаиловци.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
честит ид на дон пистолеро(бай ачо)и на всички ангеловци(ачо от русе-дано си вземе скоро добра пушка),михайловци(братушката и мишо от русенската група-дано да го виждаме по-често по сбирките)!
 

NATAN

Потребител
luft9waffe написа:
честит ид на дон пистолеро(бай ачо)и на всички ангеловци(ачо от русе-дано си вземе скоро добра пушка),михайловци(мишо от русенската група-дано да го виждаме по-често по сбирките)!
Честито Бай Ачоооо ама къде избяга че не можем ти опъна ушите в Русе :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Честито Аче! Бах му мамата - тая наша група е плъзнала навсякъде! :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
На всички дето се сетиха и (не се сетиха за това) :cheers: :cheers: :cheers:
честит имен ден и на Братушка :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Убий ме, ама за него наистина не се сетих :-[.
Миша, жив и здрав бъди и нека се срещаме по-често.
 

harry_cool

Потребител
Честито на именниците. Да сте живи и здрави, и всеки имен ден с нова пушка да посрещате.
 
A

Anonymous

Гост
Честито на всички именници ! Да сте живи,здрави и....таз година с пушка-следващата с две(последното не важи за МадМакс и фаталния......те са с няколко години напред с пушките).Наздраве на всички .... :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Русе съвсем бързо се сдоби с още едно произведение на искуството,то се казва Career III 300 by ShinSung и вече си има собственик които пък се казва Ангел,да му е честита придобивката и много да
го радва,много десятки да имаш снея, ЧЕСТИТО!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Честито, Ангеле и да не слагаш чашките където не трябва.
 
A

Anonymous

Гост
Е и аз да се похваля.... . Направих серизна крачка в живота - минах на РСР. Вече имам дълго мечтаното CZ 200 S (а Ангел си няма). Най-хубавото е, че зарядната станция се зави директно на крана на водолазната ми бутилка, камбаната (водолазният стандарт) се отвива и на нейно място се завива зарядната станция. От всички бутилки с които съм се гмуркал, тази е единствената на която се рзвива камбаната :yahoo: и егати кефа. Ще пусна снимки в темата за бутилки.
Поздрави. :yahoo:
 

Termina4

Потребител
честито много добър избор пушката е страхотна аз имах преди желание за такава но ми идваше малко къса затова се разколебах
Много 10ки с нея и добре дошъл в цлуба на ПЦПтата :rambo: :rambo: :rambo:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Много икономични пушки са според прочетеното от мен за тях.
И точни.
Много да те радва.
Честито.
 
A

Anonymous

Гост
Честито,само радост да ти доставя и точни попадения. Като я поразтриеш да постнеш и ревю и снимки за нея .Ще чакаме отзиви.(clover)
 
A

Anonymous

Гост
А аз чак сега разбирам, че съседът в блока се сдобил с ПЦП :). Честито и от мен. Малко калибърът не ми харесва за тази пушка, но това е поправимо. Може би сега по-често ще посещаваш сбирките ни на Камбаните.
Ей тия ПЦП-та превзеха всичко. След десетина години хората няма да си спомнят какво е това пружинна пневматична пушка. Само Монтанската група удържа фронта, ама докога?
 
Нагоре