Хасковска група.

methaa

Редовен Потребител
Ще се радвам да се видим с вашата група Милко. При вас винаги мирише на скара и метан :D
Имаме и нов кандидат член на хасковската група който ако не е зает ще дойде с нас.
Само да издебнем хубавото време и ще измислим къде ще разположим огневата позиция :)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ще се радвам да се видим с вашата група Милко. При вас винаги мирише на скара и метан :D
Имаме и нов кандидат член на хасковската група който ако не е зает ще дойде с нас.
Само да издебнем хубавото време и ще измислим къде ще разположим огневата позиция :)
Само да мине 15 февруари че имам важен изпит тогава и после когато кажете сте добре дошли.:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
По добре от Любо едва ли бих могъл да го кажа.:cheers: Няма нито такси,нито задължения,всеки е добре дошъл иска се настроение да има и това е.Почна да ми се върти нещо в главата да спретнем един лек варминт че поне гостите да останат задоволени и от стрелбата не само от скарата.За колко няма да изсуша мишените останали от Копринака :cheers: и без това се чудя вече каде да прибера инвентара.
 

sts1969

Редовен Потребител
Кире, ще следя темата, знаш ли как ще се натоваря и аз един ден и ще се пренеса при вас на поляната... Само да издебнем хубаво време...
Ако пътьом се отбиеш през Провадия да вземеш още един човек...ще съм мноооого щастлив, хем ще си правим компания и ще делнем пътя :D:D:D:cheers:Само дето се пада в обратната посока :rolleyes:
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
Ако пътьом се отбиеш през Провадия да вземеш още един човек...ще съм мноооого щастлив, хем ще си правим компания и ще делнем пътя :D:D:D:cheers:Само дето се пада в обратната посока :rolleyes:
Светльо, отдавна искам да се видим с теб и твоя хасан :cheers: Да видим на чия територия ще е... току виж съм ти променил мнението за кехлибарената течност :p:D
 

sts1969

Редовен Потребител
Светльо, отдавна искам да се видим с теб и твоя хасан :cheers: Да видим на чия територия ще е... току виж съм ти променил мнението за кехлибарената течност :p:D
Тази година живот и здраве, смятам да съм по-активен...но да не казвам голяма дума защото не всичко зависи от мен. :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Светльо, не е проблем това да те забера, само трябва организация да има, щото все още рано мръква, да не стане само гъз път да види... Вече ще видим в Хасково ли, в Стара Загора ли...
 

sts1969

Редовен Потребител
А, в това време изобщо и не мисля за тръгване. Половината ни област е залята и пътищата са пропаднали и кошмарни. За Бургас в момента не бих тръгнал нито през Айтошкият проход, нито през Ст. Оряхово. :sorry: предната Събота ходих до село, и на следващият ден в Неделя...половината село беше с половин метър вода :'(
 

praetorian

Редовен Потребител
Кире,може да направим едно излизане на мястото,дето стреляхме последно с тебе...Само мааалко да се пооцеди,че с тея дъждове пътя не е много кат хората...
 

methaa

Редовен Потребител
Аз ще мога в събота че следващия ден съм на работа. Кога мислиш да идваш насам?
Утре сме се разбрали да се видим на чушмата :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
И този ден го писахме студен и кален. Мишените хич не ги бива, но пък разходката си беше страхотна :cheers:
Очаквам началника на юридическия отдел да публикува снимките :)
 

Without_a_trace

Потребител
Уважаеми г-н Председател, в изпълнение на Заповед №01/06.02.2015г. прилагам следните снимки: :D:cheers: IMG_9492.JPG IMG_9495.JPG IMG_9484.JPG IMG_9491.JPG IMG_9504.JPG
 
Последна промяна:

Without_a_trace

Потребител
Аз с апарата не мога да докарам снимка като хората.... Кирето от първия път с телефона разцепи мрака :eek:IMG_20150206_132232.jpg
 

methaa

Редовен Потребител
Ама той си беше разцепен :D:D:D
Ще я кръстим "Лабораторно упражнение на тема "Доказване на молекулярно-корпускулярната теория в пневматична система с оптична стабилизация в положителния температурен диапазон".
 

methaa

Редовен Потребител
Успяхме да свалим 3 НАТО-вски самолета един хеликоптер прелитащ на свръх ниска височина :D
Аз свалих хеликоптера :cool: :D
 

dinkata

Редовен Потребител
Къде в (около) Хасково се намира това място за стрелба ? Като се постопли малко... ей го къде е Хасково !?
 

methaa

Редовен Потребител
41°55'12.1"N 25°34'08.4"E
Това са координатите, обаче пиши предварително за да не се разминем :cheers:
 
Последна промяна:
Нагоре