Хасковска група.

рангел

Потребител
Здравейте на групата! Да питам може ли да се включа някой път в сбирките, когато имам време де. Мисля, че ще ми е от полза, Бирата ще е от мен. Аз съм от Пловдив но живея и в Хасково. Къде се събирате ако не е тайна. Благодаря на колегата метхаа за съвета за съчмите вече съм по-спокоен , наистина разликата е огромна между гамо и jcb намерих две кутии от двата вида.
 

methaa

Редовен Потребител
Колега, добре си дошъл в нашите редици!!!

Ние се събираме доста често, най-често през седмицата и по-рядко през уикенда. Като цяло когато ни скимне :D
Това е мястото където ходим най-често :
https://www.google.bg/maps/place/улица+„Бачо+Киро“+43,+6302+Хасково/data=!4m2!3m1!1s0x14ad50b527a2cea3:0x975f351cc415b768?sa=X&ei=XI0JVaTSBMmtafHfgXA&ved=0CB8Q8gEwAA
И това:
https://www.google.bg/maps/place/41°56'14.3"N+25°30'46.6"E/@41.9288293,25.509833,16z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0
Само кажи кога ще имаш време, ние сме айляк :cheers:

Като прочетох че пиеш бира, камък ми падна от сърцето :D :cheers:
 
Последна промяна:

рангел

Потребител
Ще драсна при първа възможност. Аз съм в Орфей иначе но ме устройва навсякъде моторизиран съм. Проблем ми са почивните дни щото все съм на път.
 

methaa

Редовен Потребител
Все ще измислим нещо.
При нас бирата е на почит, тъй че забрави за всякакви помпи! Имам 22 литрова бутилка (не бирена) с която пълненето е с една идея по-приятно :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Изнеси надписа извън мишената и според мен без трибагреника ще седи по изчистено.. Мое мнение, без докачение...
 

methaa

Редовен Потребител
Според мен трябва да махнеш знамето и пушките тъй като ако го сложиш като аватар + добавен ник, нищо няма да се вижда. Остана ти една бира :D :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Хасково няма ли герб? Сложи го на мястото на знамето.
Махни квадрата от мишената(на нея и сложи черен център и я намали малко), свали пушките върху мишената, между чашкоте.
Ника на всеки може да се сложи под герба и над мишената.
Само идейки нахвърлям...
 

Without_a_trace

Потребител
Кире на мен май ми седи добре на профила бе.... :eek:

Peko Благодаря ти за идеята ей сега ще пробвам :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Началник, дейстейтите са два, да не би да готвиш изненада :)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Въпреки че съществува подобен тип мишена, за графичен дизайн е претруфена и добавя излишен акцент този квадрат, като тежи и взима окото.
 

methaa

Редовен Потребител
Както винаги намираш вратичка :D Не може така, аз съм се отказал от духовното, недей и ти :D:cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Иии пуследну, ако махнеш квадратчето и сложиш герба маааааалко над мишената ???
Бирата вече е от мен.
 

Without_a_trace

Потребител
Тая работа с логота-та се оказа по-сложна от колкото мислех. Кире дължиш ми повече от 4 бири.
Благодаря на колегите за помощта!

display_BR-3-233111.jpg
 

methaa

Редовен Потребител
Тая работа с логота-та се оказа по-сложна от колкото мислех. Кире дължиш ми повече от 4 бири.
Благодаря на колегите за помощта!
Ще измисля нещо...:cheers:
Като си утвърдите мишената да ни поканите на гости да я полеем :D:D:D :cheers:
Тя се е подгизнала още преди да се появи на бял свят :D А който желае да ни дойде на гости е винаги добре дошъл, никой няма да си тръгне недопочерпен :cheers: И не чакайте хубавото време, то никога няма да дойде ;)
 
Нагоре