Хасковска група.

Without_a_trace

Потребител
Пържолите са леко препечени, а на снимката изглеждат като сериозно овъглени ;), на др. снимка съм като стар висаджия... ама щом настояваш ....



 

Валентин

Новодошъл
Здравейте група.Нов съм във форума,тъй като отскоро се зарибих по пневматиката.Имам въпрос:Къде в Хасково мога да заредя 300 б. бутилка сг.въздух "Бенджамин"?
 

methaa

Редовен Потребител
Здравейте група.Нов съм във форума,тъй като отскоро се зарибих по пневматиката.Имам въпрос:Къде в Хасково мога да заредя 300 б. бутилка сг.въздух "Бенджамин"?

Аз имам метанова бутилка, обади се когато ти се стреля. По цял ден се чудя какво да правя :cheers:
 

Валентин

Новодошъл
Честно казано нямам никакъв опит с въздушно оръжие.Стрелял съм с почти всичко бойно,късо,дълго армейско,100 мм противотанково оръдие,тактически ракети"земя-земя" и др.Пушката си я купих вчера и още не е простреляна.Пуцах на 25 м. в двора,докато бе напомпана с помпа от магазина.Бутилката е оригинална "Кросман",но се оказа,че в Хасково няма зареждане със сг. въздух освен в пожарната.С СО2 ми казаха майсторите,че налягането е слабо....За метана съм чел,но не знам дали е подходяща пушката,бутилката и преходниците към нея.Пушка-Кросман Бенджамин Мородер .117,бутилка-300 бара с универсален преходник от нея към пушката.
 

praetorian

Редовен Потребител
кИре бе, къде е това стрелбище бе?Да дойдем, да пораздимим по една скара там...може да постреляме :lol::D
 

methaa

Редовен Потребител
кИре бе, къде е това стрелбище бе?Да дойдем, да пораздимим по една скара там...може да постреляме :lol::D
Га доидити за одимим малъта!!!
Имаме място за скара, бира и течаща вода. Лошото е че трябва да се стреля в делнични дни и в работно време...
 

methaa

Редовен Потребител
Амии мястото е много близо до последните махленски къщи. Ако е хубаво времето там се събират хора за масова дезинфекция. А през почивните дни на една крачка от там се прави "хайван пазар", тъй че няма как да стреляме когато ни е кеф.
През делничните дни всичко живо е на работа :D
 

Without_a_trace

Потребител
Като се постопли времето измислете една дата, и ще ''резервираме'', ако трябва. ;)
През делничните дни обикновено мястото е доста посещавано от хора ..., и дори да успеем да ''резервираме'', ще има много опулени ''скараджии'' при вида на маса пълна с пушки. :D
 

Карлсон

Потребител
Кире, ще следя темата, знаш ли как ще се натоваря и аз един ден и ще се пренеса при вас на поляната... Само да издебнем хубаво време...
 

methaa

Редовен Потребител
Кире, ще следя темата, знаш ли как ще се натоваря и аз един ден и ще се пренеса при вас на поляната... Само да издебнем хубаво време...
Пламене, ти винаги си добре дошъл! :cheers: Ако не това място, имаме още две където да разпуснем и да вкусим от хасковското пиво.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Амии мястото е много близо до последните махленски къщи. Ако е хубаво времето там се събират хора за масова дезинфекция. А през почивните дни на една крачка от там се прави "хайван пазар", тъй че няма как да стреляме когато ни е кеф.
През делничните дни всичко живо е на работа :D
Кире, ще следя темата, знаш ли как ще се натоваря и аз един ден и ще се пренеса при вас на поляната... Само да издебнем хубаво време...
Ами аз направо предлагам като се постопли времето да отксочите до Стара загора че поне няма проблем с терена от към хора(намират се и такива но все пак тук е кой превари той завари).Тук си се събираме но още офицялно откриване с гала вечеря по пладне не сме правили май но само да ми минат изпитите и това ще се поправи.Така че сте добре дошли и на наш терен ако решите ние обещаваме топло посрещане с скара и приятна компания :cheers:
 
Нагоре