ФТ състезание Купа "БРИТОС" - Велико Търново 04.08.2013.

jost70

Потребител
ФТКС
И от мен благодарности към организатора и помощниците му . :bravo: :bravo: :bravo:
На спонсора пожелавам разширяване на пазара и увеличаване на производството. Продукта е страхотен, приятно съм
изненадан!
Вече имате още един фен :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Резултати от ФТ състезанието Купа "БРИТОС" - Велико Търново 2013 :

Дисциплина Фийлд Таргет, клас Международен - трасе от 30 мишени в два кръга:

1. Божидар Чудомиров - 26 26 52 - лауреат на Купа "БРИТОС" 2013 :winner:
2. Румен Гергушки - 23 27 50
3. Панайот Наков - 22 23 45
4. Милен Миладинов - 22 23 45
5. Георги Панчев - 21 21 42
6. Калоян Дулев - 23 17 40
7. Пламен Георгиев - 18 18 36
8. Любомир Здравчев - 18 17 35
9. Пламен Иванов - 21 13 34
10. Веселин Ангелов - 17 16 33
Сибилла Стоянова - 17 16 33 - лауреат на Грамота за Храброст !
12. Павлин Павлов - 17 15 32
13. Станислав Станчев - 18 13 31
14. Цочо Василешки - 14 16 30
15. Огнян Иванов - 13 13 26
16. Рашко Кюрчев - 21 - 21
17. Георги Терзиев - 20 - 20
18. Евгени Райков - 10 9 19
19. Явор Велков - 14 - 14
20. Злати Шумаров - 4 - 4



Мишена "BRITOS" : Мишената с 10 мм УЗ беше поставена на 19м в І кръг и 26м във ІІ кръг и при надстрелването.
Слави /shstanchev/ реализира общо 4 попадения от 4 изстрела по мишената и в надстрелване с Любо /soundmax/ завоюва приза Мишена "BRITOS" :cheers: !

Честито на победителите :bravo: :cheers: !
 

tzocho

Потребител
Заслужени поздравления към Пламен за отлично организираното и проведено мероприятие. :bravo:

Всичко си беше на ниво както и времето беше с нас :sunny: ... е понапече ни малко, но пък нали не ни валя. :wrain: ;)

Забавлявах се според очакванията ми и появилото се нетипично за мен сковаване от спортна злоба беше навреме и добре туширано със студена биричка. :cheers:

Bay the way ... ако знаех, че наблизо има и гьол щях да хвърля едни очилца и едно харпунче и да мина на инспекция в трети кръг ... :underwater: :)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
И от мен големи благодарности към Пламен :bravo: :bravo: :bravo:
Организацията беше както винаги. Който е бил на организирано от Пламен състезание, знае за какво говоря.
Времето беше прекрасно и някои колеги се оплакваха от топлината :crazy:
Е да, ама трима от участниците бяха подготвени със Сомбрера тип "Китай" и слънцето не ни попречи :p

Благодарности и към спонсора, без който много колеги нямаше да дойдат на състезанието ;) ;) ;)
Май съм на път да преразгледам решението си от преди 38 години ... да не пия бира ;) ... кой знае ...
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
soundmax написа:
за другия път да ми е за урок в подобно време да идвам с шапка :exclaim:
Абе аз хубаво си мислех за втория кръг да те дисквалифицирам задето си без шапка, ама си викам: нали съм писал три пъти в темата за шапки, всеки да си носи последствията в крайна сметка :'( :D !
Ако знаех, че ще е чак такава жега щях да обявя допълнителна такса за участниците от националния ни отбор: това си беше истински подготвителен лагер /на аванта/ за световни първенства в Египет, Австралия, пустинята Гоби, Долината на смъртта и други подобни точки на планетата :sunny: :p ;) !
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Архитекта написа:
soundmax написа:
за другия път да ми е за урок в подобно време да идвам с шапка :exclaim:
Абе аз хубаво си мислех за втория кръг да те дисквалифицирам задето си без шапка, ама си викам: нали съм писал три пъти в темата за шапки, всеки да си носи последствията в крайна сметка :'( :D !
Ти хубаво ме пита къде ми е шапката по едно време, ама аз си виках ще изтрая ;) Е изтраях де ама и днес съм още леко замаян дето се вика, и ми е пресъхнала устата постоянно, а все се наливам с течности :wall: За другия път ще си знам и сам ще се дисквалифицирам ако нямам шапка в такъв пек, или с плажния чадър ще се мотам из позициите :p
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ето малкото снимки които направих.
Изкарахме си страхотно, макар да се опекохме жестоко ;)
 
A

Anonymous

Гост
Архитекта написа:
това си беше истински подготвителен лагер /на аванта/ за световни първенства в Египет, Австралия, пустинята Гоби, Долината на смъртта и други подобни точки на планетата :sunny: :p ;) !

Именно това си представях, че съм на състезание в нечовешки условия и търпях стоически. На последните два-три коридора от втория кръг бях дехидратирана, а мозъкът ми беше станал на чорба и със замъглено съзнание предложих на Панчо да отидем при миража за студена бира ... :cheers: Но той ме мотивира да продължа :rambo: и Слава Богу - коридорите бяха минати успешно! :cool:

Въпреки адските атмосферни условия изживяването си заслужаваше на 101% и аз също благодаря на организаторите! :metal:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Браво на организатора :exclaim:
Честито на слънчасалите :D
Евала на победителите :bravo:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Все ще се случи и занапред да се провеждат състезания при подобни условия :sunny:, затова споделям някои изводи и наблюдения от това горещо мероприятие като препоръка към бъдещи организатори:
1. Не допускайте състезатели да тръгнат по трасето без шапки, пък ако ще и от вестник да си сгънат преди старта.
2. Не чакайте участниците да извадят от колите си вода, а купете стекове с бутилки и им ги натикайте в ръцете преди старта. С дехидратацията майтап няма :no:. Аз изпих общо 2 литра вода в двата кръга без да отида нито веднъж "в храстите", дори и след края на състезанието. Т.е. всичката тази вода е излязла през кожата ми и си дайте сметка колко са се дехидратирали тези, които не пиха вода.
3. Тактиката с поставяне на чадъри при позициите помага. Независимо, че сянката се мести и рядко попада точно върху стрелящия състезател тя дава възможност за кратък отдих на нестрелящия в двойката.

До нови срещи, приятели :cheers: !
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
И аз си направих съответните изводи - ще ми трябва "хладилна чанта/калъф/" със съответните размери ;)
Наочника ме пареше/в боквалния смисъл на думата/.
За железарията да не говорим... :eek:
 
Нагоре